VIP Sport

15. května 2019 • 19:10

Trápení s prostitutkami na MS. V Košicích se nabízí na ulici, v Bratislavě podraží

###BLOK-TOP-VIDEA###

Co by to bylo za velkou sportovní událost, kdyby se na ní neobjevily stovky prostitutek. I letos nebude na mistrovství světa v hokeji nouze o lehké ženy. S příjezdy fanoušků z cizích zemí vzroste jejich aktivita a navíc i podraží své služby. S kněžkami lásky se nejvíce trápí radnice v Košicích.Noční kluby, prostitutky a pasáci v Bratislavě a Košicích, kde se mistrovství světa pořádá, se už nemohli dočkat, až hokejový svátek vypukne. Tisíce zahraničních fanoušků z různých koutů světa se budou chtít na Slovensku bavit nejen hokejem a na to čeká tamní podsvětí, které zvedne ceny za sex.

Hokejové legendy v čele s Jaromírem Jágrem aplaudují jedné z branek do sítě Norska
Hokejové legendy v čele s Jaromírem Jágrem aplaudují jedné z branek do sítě Norska

Prostituce je v zemi pořadatelů MS nelegální, ale přesto tolerovaná. Někdy je to ale už zahranou, co si sexuální pracovnice dovolují. Například v Košicích už roky okupují Svatoplukovu ulici, která je pouhé tři kilometry od Steel Areny. Své služby poskytují v tamním parku a jeho okolí. Kolemjdoucí na zemi často najde i použité kondomy.

„Máme informace, že si prostitutky našly nové místo, kam chodí se zákazníky. Udělaly si díru na oplocený pozemek hned vedle pošty,“ zoufal si loni v létě starosta Starého Města v Košicích Lubomír Grega. Nepomáhá ani nově zřízený kamerový systém a častější kontroly od policie.

Bartošák o narození syna: Nádherný zážitek. Asi mi to dojde až po mistrovství
1080p 720p 360p

Kdo je NEJ fešák repre? Zeptali jsme se fanoušků před zápasem se Švédskem
1080p 720p 360p

 
Články odjinud


Články odjinud