VIP Sport

17. června 2019 • 14:20

Bývalá manželka tenisty Rosola se vdala: Měla trápení s novým příjmením!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Loni v květnu porodila dceru Evelin a nyní se i atletka Denisa Rosolová vdala. Vzala si desetibojaře Adama Sebastiana Helceleta. Právě netradiční příjmení manžela ji přidělalo starosti. Co překážkářka řešila?V sobotu 15. června do toho praštili. Rosolová byla v minulosti provdaná za tenistu Lukáše Rosola a jejím druhým manželem je také sportovec, desetibojař Adam Sebastian Helcelet . „Ráda bych vám oznámila novinku, že od včerejšího dne jsem přijala nové příjmení Helceletová,“ prozradila v neděli atletka, která zářila štěstím.

Atlet Adam Helcelet ukázal, jak se doma má. Pevně svírá prdelku přítelkyně Denisy Rosolové.
Atlet Adam Helcelet ukázal, jak se doma má. Pevně svírá prdelku přítelkyně Denisy Rosolové.

„Stala se ze mě ne jen milující maminka, teď i manželka a konečně neseme celá rodina stejné příjmení. A protože jsme Češi, nechala jsem si i koncovku ová. Co si budeme povídat, Denisa Helcelet by znělo sakra dobře, my jsme ovšem hrdí Češi,“ uvedla čerstvá paní Helceletová.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud