VIP Sport

3. července 2019 • 14:35

Co to hraješ, táto?! Federerův syn dal legendě jasně najevo, co si o jeho výkonu myslí!

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takhle si Roger Federer (37) start do letošního Wimbledonu nepředstavoval. Bída střídala hrůzu, což se zdejším osminásobným šampionem docela zamávalo. Ovšem ne tak, jako s jeho pětiletým synem v hledišti, jenž dával legendě jasně najevo, co si o jejím výkonu myslí!Švýcar od roku 2010 neztratil v prvním kole turnaje turnajů ani sadu. Letos úchvatnou sérii legendy nečekaně utnul Jihoafričan Lloyd Harris. „Set a půl mě držel v nervozitě,“ přiznal později Federer, který přes rozpačitý úvod uspěl 3:6, 6:1, 6:2, 6:2.  

Možná mu k obratu pomohl i pohled do boxu, kde nálada dokonale odrážela dění na dvorci. Takhle bezzubý výkon jeho desetileté dcery a pětiletí synové snad ještě neviděli, což také taťkovi dávali patřičně najevo.

Zívání, zakaboněné a zároveň udivené pohledy capartů, které briskně zachytili fotografové, musely Rogera pořádně nakopnout! Nažhavilo ho to tak, až semena slavné wimbledonské trávy létaly všude kolem.

Jeden ze synů Rogera Federera nevěřil vlastním očím, jak to jeho taťka hraje
Jeden ze synů Rogera Federera nevěřil vlastním očím, jak to jeho taťka hraje

„Tenhle dvorec miluju, takže jsem trošku zklamaný, že mi první set tak nevyšel,“ litoval po premiéře maestro. Proč si nezvykle dlouho na kurt zvykal? „Přemýšlel jsem o tom, jestli letos není pomalejší, ale pak jsem si řekl: To bude spíš tím, že se sám pohybuji jako šnek.“

Zařadil tedy vyšší rychlostní stupeň. A obličeje svých ratolestí nakonec přece jen zdobil úsměv.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud