VIP Sport

26. července 2019 • 12:45

Federere, koukej! Nadal si po Wimbledonu koupil luxusní jachtu za sto milionů

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bude vládcem všech moří! Tenista Rafael Nadal si jako milovník luxusních plavidel udělal radost. Nedávno za skoro 70 milionů korun prodal svou jachtu Beethoven, aby si pořídil luxusní katamarán, který mu může závidět i jeho odvěký rival Roger Federer.Dobře si vybral. Nadal dlouho přemýšlel, jakou jachtu si zakoupí. Nakonec zvolil přepychový katamarán Sunreef Power 80, který stoji přes sto milionů korun. Luxusní kajuty se sprchami, obývací pokoj s barem a dokonalá výbava... Nadal byl okamžitě okouzlen.

Jedna z komfortních kajut
Jedna z komfortních kajut

Jenže tu je ještě malý zádrhel. Drahé plavidlo ještě nebylo vyrobeno a na vodu bude spuštěno až příští rok. Až se tak stane, dá se očekávat pořádný mejdan na palubě. Ukáže svou novou hračku Španěl i Federerovi , se kterým naposledy padl v bitvě v semifinále Wimbledonu?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud