VIP Sport

19. srpna 2019 • 09:45

Takhle si užívají hvězdy formule 1! Byl jsem 16 dní v kuse v lihu, odhalil šampion

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Borec na závodním okruhu? Jistě, ale v prvé řadě šampion v chlastání! Finský mistr světa formule 1 Kimi Räikkönen (39) vydržel být mezi dvěma závody namol nekonečných 16 dní!Třaskavé téma nakousl už v loni vydané autobiografii, teď vše upřesnil. „Jasně, v roce 2013 jsem měl mezi Bahrajnem a Barcelonou nekonečný mejdan. S týmem jsme putovali Evropou a byl jsem šestnáct dní v lihu,“ chechtal se v rozhovoru pro španělský web Motorsport.

„Ale fakt si z toho moc nepamatuju, většinu mi toho museli říci. Nebylo to poprvé, takové jízdy pro mě bývaly normální,“ přiznal pilot Alfy Romeo.

Raikkönenova manželka Minttu se svého muže zastala
Raikkönenova manželka Minttu se svého muže zastala

Že je nudný a chladný, proto se mu přezdívá »Iceman«? Naopak, Kimi se umí parádně rozjet, když si lokne. Naposledy ztropil skandál při prosincovém galavečeru FIA v Moskvě, kdy řádil i přímo na pódiu.

„Byla nuda, tak jsem chtěl trošku rozproudit zábavu. Proto si mě tam snad pozvali, ne?“ smál se, ovšem přidal, že se už krotí. „Mám rodinu, dvě malé děti a tím i jiné priority. Pořád se rád bavím, ale šestnáctidenní tah už bych nedal,“ ušklíbl se.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud