VIP Sport

1. října 2019 • 15:55

Trapas na Slovensku! Los poháru byl fraška, chybějící tým dopsali propiskou

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0

Karlovarská losovačka už se v Česku stala pojmem, na jaře hodně emocí vzbudil podivný způsob losování semifinále MOL Cupu, kdy svazový sekretář Jan Pauly míčky doslova hypnotizoval. Teď řeší losovací úlet na Slovensku - tam ale nejspíš šlo opravdu „jen“ o neschopnost. Los osmifinále slovenského poháru se tak nakonec musel opakovat, i když ani druhý pokus neproběhl úplně bez problémů...Čtveřice, která se nad dvěma mísami s míčky v pondělí v sídle Slovenského fotbalového svazu sešla, si na sociálních sítích vysloužila spoustu posměchu. „Máme tu menší problém, Senica ještě nepostoupila do osmifinále,“ nechal se slyšet moderátor s mikrofonem, když losující dáma vytáhla lísteček se jménem klubu, jenž byl i ve dvojici s Malženicemi.

Čtveřice losující osmifinále slovenského poháru si na sociálních sítích vyslechla své...
Čtveřice losující osmifinále slovenského poháru si na sociálních sítích vyslechla své...

Největší úlet ale přišel ve chvíli, kdy byl z losovacího míčku vytažen lísteček s Dunajskou Stredou - název klubu byl totiž dost neuměle napsaný propiskou, ačkoliv zbytek týmů byl vytištěný. Navíc se zdá, že byl do osudí doplněn až ve chvíli, kdy už tam zbýval jen poslední míček.

Vedení slovenského svazu se nakonec po drtivé kritice rozhodlo los v úterý zopakovat, selhal prý lidský faktor. Ani teď ale vše neproběhlo v pořádku. Během míchání míčků s čísly klubů se totiž jeden otevřel, losující ho tak museli znovu zašroubovat, vrátit do osudí a pak teprve pokračovat...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud