VIP Sport

5. října 2019 • 16:34

Šéf Slavie Tvrdík nemá na stadionu v Edenu vlastní kancelář. Odkud řídí sešívané?

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na stadionu v Edenu je spousta kanceláří. Jen tu se jmenovkou šéfa fotbalové Slavie Jaroslava Tvrdíka byste tam hledali marně. Bývalý ministr obrany a někdejší ředitel ČSA vládne ligovým mistrům z centra Prahy!Díky čínským investorům zachránil Tvrdík slavný český klub a vybudoval z něj stroj na peníze. Vždyť letos už si Slavie přišla díky hráčským transferům a postupu do Ligy mistrů skoro na miliardu korun. Přesto mocný šéf vládne Slavii na dálku.

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík na utkání Ligy mistrů proti Borussii Dortmund
Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík na utkání Ligy mistrů proti Borussii Dortmund

V Edenu Tvrdík vlastní kancelář nemá. Najdete ho totiž na jedné z nejdražších ulic v Evropě – Na Příkopech. V budově bývalé Živnostenské banky, která patří čínské skupině CITIC Europe, má velkou kancelář.

Pro magazín Forbes Tvrdík prozradil, že ze stejného místa řídil banku i Slavii slavný prvorepublikový bankéř Jaroslav Preiss. Před desítkami let byl prezidentem sešívaných.

Slavia - Bohemians: Vtipné choreo, fanoušci hostí si rýpli do Tvrdíka

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud