VIP Sport

13. října 2019 • 12:46

Olympijský šampion Bolt se pral v Londýně. Než přijela policie, byl fuč!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Noc z pátku na sobotu, Londýn! Místo, kde pro facku nemusíte chodit daleko. Na vlastní kůži se o tom před vyhlášeným klubu Toy Room přesvědčil i nejrychlejší muž planety Usain Bolt (33). Během vteřiny ze dveří oblíbeného podniku vyletěly dvě skupinky divočáků, kteří na sebe měly spadeno. A mezi nimi jamajský blesk, co se snažil na poslední chvíli uhasit jiskru konfliktu mezi jeho kamarády a partičkou sedmi Východoevropanů.

„Během několika vteřin se na ulici rvalo asi třicet lidí,“ popsal deníku Sun očitý svědek. Podle něj se splašili pěsti i samotnému sprinterovi, který tak chránil přátele. „Vždycky, když to vypadalo, že se situace uklidní, vznikaly nové boje. Bylo to celkem děsivé,“ řekl zdroj.

 

Prý je s podivem, že se při rvačce nikdo nezranil. „Nakonec se zdálo, že se našel viník a Bolt ho chytil za flígr a přimáčkl k autu. Snažil se situaci uklidnit. Kamarády rychle dostal do aut, aby sám kolem třetí hodiny ranní taxíkem odjel,“ dodal pozorovatel.

 

Na místo byla přivolána policie, ovšem to už bylo po všem. Skupinky agresorů se rozutekly.  

Usain Bolt vítězně probíhá cílem Zlaté tretry, poprvé v sezoně se dostal na stovce pod 10 vteřin. O dvě setiny.
Usain Bolt vítězně probíhá cílem Zlaté tretry, poprvé v sezoně se dostal na stovce pod 10 vteřin. O dvě setiny.

 


 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud