Svátek slaví Josef, zítra Světlana
Polojasno 9°C

Pohled jen pro silné povahy. Cyklista ukázal, jak vypadají jeho nohy po závodě!

Autor: tad, ris

Hodiny maximálního vypětí v sedle kola si žádají svou daň. Slovinský cyklista Janez Brajkovič (35) ukázal, v jakém stavu jsou jeho končetiny po závodě, a není to hezký pohled!

Brajkovič, bývalý mistr světa ve věkové kategorii do 23 let ze šampionátu v roce 2004, se na kolo vrátil po desetiměsíčíním trestu za doping a poté, co svedl úspěšnou bitvu s bulimií.

Během distancu se prý trápil, že nemůže závodit. Trest byl podle něho přísný. Zakázané látky podle něj pocházely z kontaminovaných potravin. „Nebyl den, kdy bych neplakal. Byl jsem zoufalý a v depresích.“

Strašidelný pohled na nohy cyklisty Janeze Brajkoviče po závodě

„Teď už to nepodělám,“ slíbil na Instagramu u snímků, které jeho končetinu zachycují v hrůzostrašné kondici, po závodě CRO Race v Chorvatsku, kde obsadil osmatřicáté místo.

Fanouškům snímky varzil dech. „Vše připraveno na Halloween,“ vysmál se mu jeden z nich. Našli se ale spíš obdivovatelé. „Klobouk dolů před vaší vůlí, touhou a láskou k cyklistice,“ napsal další z nich.