VIP Sport

4. listopadu 2019 • 09:30

Drsňák Vémola se těší na narození dcerky, ale... Co si vyčítá kvůli sexy Lele?!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vše podřídil jednomu zápasu. MMA zápasník Karlos Vémola v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport (premiéra v pondělí 22:30) přiznal, že svou těhotnou partnerku zanedbává, protože se připravuje na souboj s nejlepším slovenským bijcem Attilou Véghem. Čím sexy Lele Ceterové alespoň na chvíli udělal radost?Dostal šanci položit jednu otázku svému soupeři. Végh se v pořadu Česká ulička zeptal Karlose Vémoly, jak se těší na narození dcerky. „Těším se moc. Čím víc se to blíží, tím víc se těším,“ řekl Terminátor. Jedním dechem ale dodal, že své lásce nedává vše.

Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová
Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová

„Přípravou na tenhle zápas jsem ji zanedbával. Jsem pořád v Londýně, kde trénuji. S Lelou se vidím, jen když v Česku něco natáčím a to ještě sedí a čeká na mě,“ prozradil Vémola. Alespoň jeden den si ale na ni udělal čas.

„Za poslední tři měsíce jsme spolu byli jeden den v Saint-Tropez. Letěli jsme tam v neděli ráno a vraceli se v neděli večer, protože jsem měl v pondělí trénink. Hodně jí toho dlužím a mám co dohánět. Těším se, že po vítězném utkání si užiju čas s rodinou.“

Vémola vs. Végh: Vše o zápasu století v rámci Otagon 15 »

Vémolova Lela ukázala šatník: dárek od Karlose. Luxusní boty a spousta šatů

 
Články odjinud


Články odjinud