VIP Sport

4. listopadu 2019 • 09:30

Drsňák Vémola se těší na narození dcerky, ale... Co si vyčítá kvůli sexy Lele?!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vše podřídil jednomu zápasu. MMA zápasník Karlos Vémola v pořadu Česká ulička na O2 TV Sport (premiéra v pondělí 22:30) přiznal, že svou těhotnou partnerku zanedbává, protože se připravuje na souboj s nejlepším slovenským bijcem Attilou Véghem. Čím sexy Lele Ceterové alespoň na chvíli udělal radost?Dostal šanci položit jednu otázku svému soupeři. Végh se v pořadu Česká ulička zeptal Karlose Vémoly, jak se těší na narození dcerky. „Těším se moc. Čím víc se to blíží, tím víc se těším,“ řekl Terminátor . Jedním dechem ale dodal, že své lásce nedává vše.

Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová
Karlos Vémola a jeho partnerka Lela Ceterová

„Přípravou na tenhle zápas jsem ji zanedbával. Jsem pořád v Londýně, kde trénuji. S Lelou se vidím, jen když v Česku něco natáčím a to ještě sedí a čeká na mě,“ prozradil Vémola. Alespoň jeden den si ale na ni udělal čas.

„Za poslední tři měsíce jsme spolu byli jeden den v Saint-Tropez. Letěli jsme tam v neděli ráno a vraceli se v neděli večer, protože jsem měl v pondělí trénink. Hodně jí toho dlužím a mám co dohánět. Těším se, že po vítězném utkání si užiju čas s rodinou.“

Vémola vs. Végh: Vše o zápasu století v rámci Otagon 15 »

Vémolova Lela ukázala šatník: dárek od Karlose. Luxusní boty a spousta šatů

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud