Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali své luxusní sídlo | iSport.cz
15. října 2019 • 04:40

Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali své luxusní sídlo

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Král českého MMA. Vznešené označení si Karlos Vémola rozhodně nevydobyl jen sportovními kvalitami, ale také díky slávě, na níž má značnou zásluhu i jeho životní styl. Nikdo jiný nežije americký sen tak ve velkém. Drahá auta, hodinky, vila se žraloky, krokodýlem či srnkou. Jaký je život Terminátora zblízka? Podívejte se v unikátním videu!První překvapení čeká každého návštěvníka Vémolovy rezidence, ještě než vejde do domu. Když totiž otevřete hlavní vchod, ukáže se, že nikam nevede. Jedná se o falešný vstup.

Památka na původního majitele, který chtěl být připravený na nečekanou návštěvu v podobě policejního komanda. Přišel tedy s nápadem, jak nezvané hosty zdržet i lehce zmást. I proto si právě tento dům MMA válečník koupil, historka ho nadchla.

Tady je Vémolovo!
Tady je Vémolovo!

Do rozlehlého sídla se musí trochu oklikou. Ale stojí to za vidění. Už když stojíte ve vstupní hale, hned si všimnete modře osvíceného obřího akvária, které je středobodem přízemí s pěti žraloky a výstavní murénou. „Hrozně rád sleduju krmení predátorů. To je největší relax,“ přiznává Vémola. 

Obsáhlou reportáž z návštěvy ve „Vémolandu“ najdete v novém čísle magazínu FIGHT, který můžete ONLINE zakoupit ZDE>>>

14. října vychází Sport speciál FIGHT14. října vychází Sport speciál FIGHTFoto iSport

Lístky na finále Mistrovství České republiky v boxu v Lucerně >>>

Vémola: Jsem v nejtěžší fázi, Attilu nenávidím čím dál tím víc

Vémola: Každý ví, co udělám, ale stejně mě nikdo nedokáže zastavit

 
Články odjinud


Články odjinud