VIP Sport

12. prosince 2019 • 20:00

Hašek a prezident? Legendární brankář promluvil o svých plánech

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po vítězství na olympijských hrách v Naganu se Českou republikou sborově neslo skandování: „Hašek na Hrad!“ O 21 let později bývalý brankář Dominik Hašek uvažuje, že se vydá do boje o post prezidenta. Ve studiu O2 TV Sport prozradil, jaké má nyní nejen politické plány. O přestávce víkendového zápasu Pardubic se Spartou odpovídal Dominik Hašek na otázky moderátora Jana Homolky. Kromě hokeje se ale dostalo i na téma z jiného ranku. Bývalý brankář se totiž netají tím, že chce kandidovat na prezidenta České republiky.

Dominik Hašek je nejúspěšnějším hokejovým brankářem v české historii
Dominik Hašek je nejúspěšnějším hokejovým brankářem v české historii

„Je to možné. Politika mě zajímá. Čtu si a sleduji to. Po pravdě mám příští rok jiné plány. Stále mě nejvíce zajímá to, co dělám teď. Tedy nápoje. Co bude za dva, za tři, za pět let těžko odhadovat,“ řekl Hašek, který kromě hokeje, politiky a podnikání má ještě jednoho velkého koníčka.  

„Je myslivecká sezona. Musel jsem zrušit pozvání na hon, ale rád jsem tady v Pardubicích na hokeji,“ smál se nimrod Hašek.

Nevzdává to! Legendární Hašek znovu promluvil o kandidatuře na prezidenta ČR

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud