VIP Sport

10. prosince 2019 • 17:17

Konec kličkování! Budeme tři, oznámila Cibulková. Šafářová gratuluje: Vítej v klubu

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dost bylo spekulacím, proč bývalá tenistka Dominika Cibulková přibrala. Změna postavy slovenské krásky je úplně přirozená – s manželem Michalem Navarou totiž čeká prvního potomka. Oznámila to na Instagramu s fotkou z pražského nábřeží a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Jako jedna z prvních blahopřála další „těhulka“ Lucie Šafářová.„Jsem nadšená, že vám můžu říct, že brzy budeme tři,“ ukončila všechny domněnky Dominika Cibulková. Na fotce z pražského nábřeží je ona, manžel Michal Navara a snímek z ultrazvuku. Je jasno – bývalá světová čtyřka se po konci tenisové kariéry chystá na novou životní roli, bude maminkou.

Reakce na Instagramu na sebe nenechaly čekat. Vedle tisíců srdíček od fanoušků přibývají také vzkazy bývalých kolegyň a soupeřek. „Gratulujeme, vítej v klubu,“ napsala za sebe i Tomáše Plekance Lucie Šafářová, kterou čeká porod prvního potomka každým dnem.

Podobný vzkaz přišel i z profilu Karolíny Plíškové a dalších tenistek, radost s Cibulkovu sdílí Španělka Garbiňe Muguruzaová, Flavia Pennettaová nebo Dinara Safinová.

O těhotenství 30leté tenistky se spekulovalo minimálně od listopadu, kdy byla spatřena na gynekologicko-porodnické klinice.

„Kdybych byla těhotná, tak bych vám to stejně v této chvíli určitě neřekla,“ usmála se tehdy.  „S manželem jsme spolu devět let. Oba máme ideální věk na to, abychom nad tím začali uvažovat. Zatím všechno v našem vztahu šlo tak, jak mělo, takže věřím, že i dítě přijde ve správný čas,“ řekla tenistka.

Dominika s manželem Michalem.
Dominika s manželem Michalem.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud