VIP Sport

19. prosince 2019 • 13:50

Kouč Trpišovský má srdce ze zlata. Psí útulek podpořil ohromnou částkou!

Autor: tad
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když zaměstnanci zvířecího útulku v Kralupech nad Vltavou kontrolovali účet, nevěřili vlastním očím. Z ničeho nic na něj naskočil rovný čtvrtmilion korun! Kdo je onen nezištný dárce?Pán v kšiltovce, který je zvyklý místo psů cepovat partu červenobílých fotbalistů. Slávistický kouč Jindřich Trpišovský (43) by se pro němé tváře nejraději rozdal, 250 tisíc je přitom téměř polovina jeho měsíční gáže.

„Byla jsem z toho totálně v šoku a pořád to rozdýchávám,“ říká vedoucí kralupského útulku Monika Kolková, která se přímo se štědrým dárcem nikdy nesetkala. „Měla jsem čest poznat jeho rodiče, donesli nám do útulku granule. Pana Trpišovského ale osobně neznám,“ vysvětluje s tím, že útulek peníze použije na výstavbu a rekonstrukci kotců.

A v Kralupech teď přemýšlejí, že by po dárci mohli pojmenovat některého chlupáče. „Museli bychom vybrat nějakého sympaťáka a pohodáře, jako je pan Trpišovský,“ směje se nadšená vedoucí.

Co naplat, takhle se získávají noví fanoušci!

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský oslavuje postup do základní skupiny Ligy mistrů po boku hrdinného střelce Jana Bořila
Trenér Slavie Jindřich Trpišovský oslavuje postup do základní skupiny Ligy mistrů po boku hrdinného střelce Jana Bořila

SK Slavia Praha Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud