VIP Sport

3. ledna 2020 • 16:10

To je kaňour! Hokejista Hudler bude potřetí tátou, těhotenství dlouho tajili

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Malý velký muž byl vždycky potentní. Přes góly, přes fintičky, i coby dobyvatel dámských klínů. Enfant terrible českého hokeje Jiří Hudler (35) bude podle webu super.cz potřetí táta.Chystejte hodokvas! V osadě U Pařízků, v roubené rekreační chalupě na česko-slovenském pomezí, kterou si tam Hudler pořídil, zavládne radost z početí potomka.

Rozkošná manželka a bývalá modelka Hana (35) už přivedla Jirkovi na svět dcerku Annu Josefínu a synka Jiřího Pepeho. Co to bude teď, zůstává utajeno v jejím bříšku, ale jeden z hokejistů Vsetína, kde Jirka začínal řezat holí do puku a má tam spoustu kámošů, Blesku prozradil: „Budou rodit v únoru.“

Hm, tenhle měsíc, je zřejmě pro Hudlera vítězný, protože Pepeho Hana porodila v únoru Léta páně 2017. Zima je zkrátka požehnané období. Tatík Jirka se narodil v lednu, stejně jako Anička Josefína…

U obřadu asistovala dcera novomanželů Anna
U obřadu asistovala dcera novomanželů Anna

Měl v posteli modelku Agátu Hanychovou, s všeumělkou Simonou Krajinovou se málem oženil a o jeho dovádění s provozovatelkami nejstaršího řemesla dodnes kolují po Praze legendy. Teď se zdá, že »Hudy« začal v objetí sličné Hanky sekat dobrotu.

Koneckonců, jak jinak by se měl chovat nastávající trojnásobný otec, jenž uzavřel hokejovou kariéru už před dvěma roky a během ní vydělal v zámořské NHL a v ruské KHL bezmála miliardu korun?

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud