VIP Sport

5. ledna 2020 • 08:25

Z baculky sexy kočkou! Tenistka přibrala kvůli týrání, teď zvládla super proměnu

Autor: kvč
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tak tahle proměna stojí za to! Někdejší tenisová hvězda Jelena Dokičová (35) se na Instagramu pochlubila, jak dokázala změnit svůj život. Bývalá čtvrtá hráčka světa i kvůli psychickým problémům vyhnala svou hmotnost až na 120 kg, za pouhý rok a půl ale dokázala úžasných 53 kilo shodit!V chorvatském Osijeku narozená tenistka, která však reprezentovala barvy Austrálie, mnohokrát otevřeně vyprávěla o depresích, které prožívala kvůli problémům v rodině. Otec Damir ji dlouho týral a veřejně ponižoval.

Dokičová přiznala, že v jídle hledala emoční podporu, kvůli tomu a problémům se štítnou žlázou se "vyjedla" až na 120 kilogramů. Pak se ale rozhodla změnit svůj život k lepšímu a i díky programu Jenny Craigové začala shazovat. Teď se na Instagramu pochlubila, že za 18 měsíců shodila neuvěřitelných 53 kilogramů!

"Dřív jsem neměla žádné sebevědomí, schovávala jsem se doma a nechtěla jsem vycházet ven. Teď si zase užívám života!" svěřila se šťastná Jelena. "Těším se na další výzvy, v životě a také ve zdravém životním stylu. Cítím, že teď už dokážu cokoli," dodala.

Tenistka, která se poprvé proslavila, když jako šestnáctiletá kvalifikantka porazila světovou jedničku Martinu Hingisovou na Wimbledonu 1999 a nadělila jí kanára, je tak konečně nejen zdravá, ale i šťastná a spokojená. Po letech trápení jí to nejde nepřát.

Jelena Dokičová zvládla shodit 53 kilogramů! Dříve vážila až 120 kilo
Jelena Dokičová zvládla shodit 53 kilogramů! Dříve vážila až 120 kilo

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud