VIP Sport

19. ledna 2020 • 05:00

Pekhartova kráska o dítěti: Pět let snažení, pak porod v kuchyni!

Autor: om
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pět let se snažili o potomka, lékaři jim dávali minimální šanci. Když se přece Tomášovi (30, s pěti góly nejlepšímu střelci druholigového Las Palmas) a Adéle Pekhartovým zadařilo, nastávající maminka šla do rizika: 19. prosince večer rodila na Gran Canarii doma v kuchyni.Zážitek, na jehož konci rodičům zalily oči slzy štěstí při pohledu na Noelii Sarah Pekhart (53 cm, 4,3 kg), Adéla s časovým odstupem podrobně přiblížila.

„Před čtyřmi týdny se během pár hodin odehrál největší zázrak a já jsem zažila nejúžasnější chvíle mého života! Dala jsem nový život! Prostě u nás doma, stojící v kuchyni, s mou životní láskou po boku po celou dobu. Byl tu, držel mě, podporoval mě a věřil mi. Poté, co jsme byli svědky takového zázraku, náš vztah se dostal na vyšší úroveň,“ píše na svém Instagramu.

„Vím, že domácí porod není pro každého, ale vždy jsem si to takhle přála a budu za tu možnost a zkušenost navždy vděčná. Příchod Noelie na svět u nás doma byla nejsilnější věc, jakou jsem kdy udělala. Rodila jsem na vlastní pěst s pomocí mé porodní asistentky, která mi pomohla bezpečně přivést naši holčičku na svět. Byla jsem v naprosté pohodě a důvěřovala svému tělu. Jsem na sebe pyšná!“ pochlubila se čerstvá maminka.

Spokojený pár se těší z prvorozeného potomka
Spokojený pár se těší z prvorozeného potomka

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud