VIP Sport

26. ledna 2020 • 13:35

Strach o reprezentanta Kováře. Zválcoval ho ruský kolos a skončil v nemocnici!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Otáčel se za odraženým pukem, když tu náhle zprava dorazil ruský stokilový kolos a nicnetušícího českého hokejového reprezentanta Jakuba Kováře (31) smetl jako peříčko. Nastalo hrobové ticho.Gólman Jekatěrinburgu zůstal po těžkém knockoutu nehybně ležet na ledě. Nečekanou srážku s vlastním spoluhráčem Denisem Bodrovem dlouho rozdýchával.

I když se nakonec rodák z Písku došoural na střídačku po svých, bylo patrné, jak moc těžce drtivou kolizi vstřebává. „Je tam podezření na otřes mozku,“ uvedl klub později v tiskovém prohlášení. „Vyšetření magnetickou rezonancí podstoupí Jakub v neděli.“

Otřesený gólman Jakub Kovář
Otřesený gólman Jakub Kovář

Kovář je v Jekatěrinburgu jasnou gólmanskou jedničkou, když odchytal 46 z jedenapadesáti zápasů. Pětkrát v letošní sezoně vychytal nulu. V sobotu ale jeho tým nakonec podlehl Kazani 2:3.   

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud