VIP Sport

1. února 2020 • 14:20

Těhotenství je sexy: Krásná provokatérka Cibulková dala svým ňadrům volnost!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdejší čtvrtá nejlepší tenistka světa Dominika Cibulková (30) znovu ukázala světu, že i těhotenství je sexy. A tak není divu, že její ostražitý muž Michal Navara nespustí ze své blonďaté lásky oči ani ve výtahu!Někdejší finalistka Australian Open teď na tenis nemá ani pomyšlení. Už brzy se stane maminkou… Setskaramentsky rajcovní maminkou. Důkaz? I pouhá »výtahovka«, kterou se Slovenka pochlubila na Instagramu!

„Dvaadvacátý týden těhotenství a rosteme,“ napsala trefně pod fotografii Cibulková . A měla pravdu. V odvážných přiléhavých šatech je totiž jasné patrné, že se jí nezakulacuje jen bříško, ale i partie v hrudníkovém okrsku.  

Nastávající taťka Michal je zkrátka šťastný chlap. Smyslné Slovence to i v požehnaného stavu sekne jako málokdy, a tak jeden neví, kam dřív koukat!

Dominika Cibulková tasila odvážné těhotenské šatičky, pod které se podprsenka už nevešla
Dominika Cibulková tasila odvážné těhotenské šatičky, pod které se podprsenka už nevešla

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud