VIP Sport

7. února 2020 • 16:30

Cibulková vyzradila velké tajemství: Prořekla se, jak pojmenuje syna!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Půvabná slovenská tenistka Dominika Cibulková (30) se už brzy stane maminkou. A i když pohlaví drobátka dlouho tajila, před několika dny v talkshow Adely Vinczeové »Trochu inak s Adelou« propálila, že se s manželem Michalem Navarou zhruba za patnáct týdnů dočkají synka! Teď vyslala do světa i jeho jméno.



Na Instagramu se bývalá čtvrtá hráčka světa a vítězka Turnaje mistryň z roku 2016 pochlubila, že už s interiérovou designérkou Romanou Klimekovou vymýšlejí pro chlapečka cimřičku. A k příspěvku s tapetou kreslených zvířátek doplnila: „Romi už maká na Jakubově pokojíčku,“ prořekla se. A tajemství bylo vyzrazeno!   

V pořadu populární slovenské moderátorky Adely Vinczeové Dominika popsala, kde bude mít její Kubíček zázemí. „V pokoji pro hosty,“ smála se bratislavská rodačka. Nabízel se i nevyužitý prostor spodního bytu o rozloze 600 metrů čtverečných. Ten ale plní jiné účely. „Manžel mi řekl: Lásko, vždyť máš ráda módu a věci kolem, tak si z toho udělej šatník,“ smála se finalistka Australian Open z roku 2014, jak přišla ke svému domácímu salónu s módou.  

Dominika Cibulková tasila odvážné těhotenské šatičky, pod které se podprsenka už nevešla
Dominika Cibulková tasila odvážné těhotenské šatičky, pod které se podprsenka už nevešla

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud