VIP Sport

25. února 2020 • 17:20

Úžasně sexy! Půvabná tenistka Strýcová v Dauhá roztančila párty!

Autor: as
###BLOK-TOP-VIDEA###

Smyslně rozvlnila boky a názorně předvedla, že umí být za hvězdu klidně i na tanečním parketu. Tenistka Barbora Strýcová (33) si střihla sexy taneček, kterým potěšila i přítomné katarské šejky.Mýdlové bubliny, balonky, konfety. Elitní tenistky musely při příchodu na hráčskou párty v katarském Dauhá zapózovat před reklamním panelem, a pokud možno se i lehce zavlnit, než se ocitly v »karnevalové sprše«.

Rozdováděná Bára, která dorazila v titěrných černých šatičkách, se do svého tanečku tak ponořila, že když na ni začal padat papírový déšť, vyjukla překvapením. „Co to je?!“ zapištěla. Každopádně se dobře naladila, protože druhý den zničila neoblíbenou Chorvatku Martičovou. Dotančila o kolo později; v úterý nestačila na Lotyška Ostapenkovou!

Barboře Strýcové to v jednoduchých šatech s rafinovanými ramínky seklo
Barboře Strýcové to v jednoduchých šatech s rafinovanými ramínky seklo

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud