VIP Sport

5. března 2020 • 05:00

Největší tenisový rošták se zamiloval: Láska, sex a něžnosti s úchvatnou kolegyní!

Autor: om
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na kurtech se Nick Kyrgios (24) občas chová jako hrubián, ovšem po boku ruské tenistky Anny Kalinské (21) zjihnul jako beránek. Tenista, který už svedl více kolegyň, mj. Australanku Tomljanovičovou, vyrazil se svojí sexy fešandou na párty v Acapulku, kde v sobě našel kus opravdového gentlemana.Kyrgios k nevoli mexických fanoušků skrečoval kvůli bolavému zápěstí zápas prvního kola proti Humbertovi. Následný pískot tribun mu pak musel rvát uši.

Roztomilá ruská tenistka Anna Kalinská umí zaujmout
Roztomilá ruská tenistka Anna Kalinská umí zaujmout

Jenže... Naštvaní příznivci jsou tím posledním, co by australského rošťáka rozhodilo. Zvlášť, když v jeho pelíšku čekala krásná Anička, jejíž srdce si získal už vloni.

A teď je jejich láska v takovém statusu, že si bez sebe neumějí představit život. V Acapulku společně dokonce vyrazili na hráčské mecheche. Aby tam dal Kyrgios všem najevo, jak to mají, dal své princezně dokonce láskyplnou pusinku na čelíčko!

Jak dlouho jim zamilovanost vydrží?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud