VIP Sport

11. března 2020 • 16:03

Miliardář z ringu Mayweather truchlí: Našli mrtvou maminku jeho dětí!

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Umí rány rozdávat i přijímat, teď ale slavný boxer Floyd Mayweather(43) dostal životní K.O., z něhož se mu podlomila kolena! Bývalou přítelkyni Josie Harrisovou (†40), maminku jeho tří dětí, našli v Los Angeles mrtvou. Žena byla nalezena v úterý večer v autě u svého domu. Dle prvotního ohledání se pravděpodobně nejednalo o násilnou smrt.Vztah Harrisové s nejvíce vydělávajícím boxerem planety, který trval od roku 1995 do 2010, ovšem nebyl zrovna idylický. Dáma proklamovala, že byla napadena v šesti různých případech, ale u soudu se nakonec řešil pouze případ ze září 2010.

Tam měl Mayweather  vstoupit do jejich domu v Las Vegas zatímco spala, aby ji následně chytil za vlasy a napadl. To vše v přítomnosti jejich dětí - synů Ziona Shamaree a Korauna i dceru Jirah (sportovec má ještě dceru Iyannu s Melissou Brimovou).

O několik let později Floyd popřel, že by svou přítelkyni napadl. Vyjádřil se, že pouze ochraňoval ženu, která byla na drogách, před sebou samotnou. Takový popis ale Harrisovou pobouřil a žalovala svého exmilence o 20 milionů dolarů.

Případ nebyl dodnes uzavřen. Peníze jsou každopádně tím posledním, co by Mayweather řešil. Během kariéry si totiž podle magazínu Forbes vydělal 700 milionů dolarů, což je v přepočtu bezmála 16 miliard korun!

Josie Harrisová, expřítelkyně Floyda Mayweathera
Josie Harrisová, expřítelkyně Floyda Mayweathera

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud