VIP Sport

5. dubna 2020 • 05:00

Tátou v 89 letech! S kým čeká někdejší šéf formule 1 prvorozeného syna?

Autor: zal
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Někdo v jeho letech poněkolikáté přepisuje závěť, on plodí děti. Exboss formule 1 Bernie Ecclestone se pochlubil, že se krátce před svými 90. narozeninami stane počtvrté otcem.Na farmě poblíž Sao Paula, kde žije se svou třetí ženou Brazilkou Fabianou (44), je pořádně veselo. „Konečně to bude kluk!“ raduje se britský multimiliardář, který z předchozích manželství má dcery Deborah (65), Tamaru (35) a Petru (31).

„Narodí se v létě. Snad se naučí co nejrychleji hrát vrhcáby,“ směje se Bernie, který až do roku 2017 šéfoval nejprestižnějšímu motoristickému seriálu. Poté se stáhl do ústraní, což podle něj mělo velký vliv na to, že i v požehnaném věku dokázal zplodit dítě. „Poté, co jsem skončil ve formuli 1, jsme měli dost času na nácvik,“ reaguje s humorem na dotazy, jestli si k těhotenství nepomohli asistovanou reprodukcí. „Jako všichni rodiče máme jen jedno přání: ať se narodí zdravý,“ dodává.

Vymodlený syn nebude jediným letošním přírůstkem do Ecclestonovic familie. Čtvrté dítě totiž čeká i nejmladší dcera Petra. Brit se tak dočká nejen syna, ale i dalšího vnoučete. Bernie junior si jednou bude moct na písku hrát se stejně starým synovcem. „Jen doufám, že nikdy nevysloví přání mít cokoliv společného s formulí 1,“ tvrdí muž, který několik dekád vládl F1.

Třetí manželka někdejšího šéfa F1 Bernieho Ecclestonea Fabiana!
Třetí manželka někdejšího šéfa F1 Bernieho Ecclestonea Fabiana!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud