VIP Sport

30. dubna 2020 • 14:30

Snímek, z něhož mrazí. Poslední fotka Josefa Šurala (†28) před tragickou smrtí!

Autor: nem
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zůstane navždy v srdcích všech, kteří ho poznali. Svět s úctou vzpomínal na bývalého kapitána Sparty a záložníka nároďáku Josefa Šurala (†28) a zároveň objevil dosud neznámý snímek.Báječný plejer i člověk »Šury« podlehl loni 29. dubna v Turecku zraněním z havárie minibusu. Jako jediný fotbalista Alanyasporu ze sedmi cestujících.

Na sociálních sítích mu po roce vzdali hold Letenští i Slovan Liberec, za nějž také kopal. Přidali se i Turci. Na místo tragédie přinesli věnec, zapálili svíčky a Pepíkův tamní kamarád Hüseyin Karadag pronesl : „Chtěli jsme pro Josefa uspořádat pamětní obřad i při omezeních kvůli koronaviru. Přišli jsme a budeme sem chodit každý rok.“

Portál Haberlerson.com navíc poprvé zveřejnil záběr, který vhání slzy do očí. Podle tohoto webu jde o poslední fotografii před nehodou.

Zachycuje Josefa, jak sedí v dodávce po zastávce na benzinové pumpě. Na sedačce, z níž po nárazu dodávky do skaliska vypadl. Hráč, který ještě stojí venku, je Wanderson Baiano. Ten pak usedl proti Šuralovi a tragédii přežil...

Poslední fotka Josefa Šurala
Poslední fotka Josefa Šurala

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud