VIP Sport

1. května 2020 • 05:00

Těhotná tenistka Cibulková šokovala Slováky: Rodit bude v cizině!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
4
###BLOK-TOP-VIDEA###

Těhotná tenistka Dominika Cibulková (30) pořádně šokovala krajany. Svého prvorozeného synka, jehož příchod na svět je předběžně naplánován na 9. června, totiž neporodí ve své mateřské vlasti, ale v cizině!Slovenská superstar o svých plánech promluvila na webu sport.sme.sk. „Rozhodli jsme se rodit ve Vídni. Chtěla jsem to tak udělat od začátku, ale když přišel koronavirus, nevěděla jsem, jestli to bude vůbec možné,“ popisovala někdejší čtvrtá hráčka světa.

Před cestou do Rakouska bude muset Cibulková absolvovat test. „Myslím, že bude muset být starý maximálně čtyři, pět dní,“ řekla. Po porodu zase pravděpodobně zamíří rovnou do čtrnáctidenní povinné izolace. „Při porodech se uděluje výjimka. Když se vrátíme a nebudeme na koronavirus pozitivní, nebudeme muset jít do státního zařízení do povinné karantény. Budeme v ní doma.“   

Jinak to však budou ve Vídni samá pozitiva. „Hlavní výhodou je, že při porodu se mnou bude moct být i manžel. Na Slovensku taková možnost momentálně není,“ připomněla oddaná žena někdejšího úředníka ve státní správě Michala Navary .

Dominika Cibulková si čekání na příchod prvního potomka užívá
Dominika Cibulková si čekání na příchod prvního potomka užívá

Vstoupit do diskuse
4

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud