VIP Sport

11. května 2020 • 05:00

Německý gólman Neuer po třech letech odkopl manželku a... Našel si »zajíčka«!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle chlápek má rád blondýnky! Brankář Manuel Neuer (34) si po krachu tříletého manželství s Ninou (26) našel novou lásku Aniku (19). A z fleku by mohla hrát dvojče bývalky.Zbrusu nové přítelkyni opory Bayernu a německé reprezentace ještě nebylo dvacet. Anika Bisselová hraje házenou za druholigový Herrenberg, je o 15 let mladší než Neuer a na první pohled (možná ani na druhý a na třetí) byste ji od Niny nepoznali.

Plavé kadeře, krásný úsměv, vysportovaná postava. Manuel má vkus!

Fotbalová hvězda se s dětskou láskou a parkurovou jezdkyní Ninou oženila v roce 2017, ale láska jim navždy nevydržela. „Soukromé věci nebudu komentovat,“ nechtěl Neuer zabrušovat do své ložnice.

Jeden z nejlepších gólmanů uplynulé dekády nerad mluví o světě mimo fotbal, ale s hledáním nové milé si pospíšil opravdu střelhbitě. Zklamaná Nina se každopádně odstěhovala do Berlína a smyslná Anika má teď ring volný…

Cesta Manuela Neuera se šarmantní mnželkou Ninou je zřejmě u konce
Cesta Manuela Neuera se šarmantní mnželkou Ninou je zřejmě u konce

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud