VIP Sport

18. května 2020 • 17:20

Monstrum z Kyjeva chce napodobit bratry Kličkovy. »Třináctky« jdou do ringu!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
1
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mohla by kojit lachtany z mostu, ale má úplně jiné plány. Mlátit sokyně mezi provazy! Ukrajinka s monstrózním poprsím Mila Kuznětcovová (32) se vrhá na box.Dámy a pánové, už teď vám musí být jejích soupeřek líto. Vždyť Mila ani nepotřebuje ruce, utluče je svými vnadami. Účastnice soutěže Miss Universe Plus Size 2019 je totiž majitelkou ňader číslo 13 a sní o tom, že je má pokrytá slávou rohovnice.

„Navštívila jsem Muzeum bratrů Kličkových. Viděla jsem jejich mistrovské pásy, a to mě inspirovalo,“ vybrala si Kuznětcovová za vzor bájné krajany. „Začnu pracovat s trenérem, získám profesionální licenci a půjdu do ringu. Mám na Instagramu 550 000 sledujících, jsem si jistá, že budou mít zájem mě vidět v ringu. Udělám z toho show,“ prohlásila Mila. Sebevědomí má ještě větší kopce, než ty dva v podprdě.

Ukrajinka Mila Kuznětcovová je na své monstrózní poprsí velmi hrdá
Ukrajinka Mila Kuznětcovová je na své monstrózní poprsí velmi hrdá

Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud