VIP Sport

20. května 2020 • 11:25

Náhlá smrt! Třebíčský hokej nečekaně přišel o úspěšného kouče Nováka (†47)

Autor: ris, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pod jeho vedením směřoval třebíčský hokej k výšinám. S nadšením plánoval letní přípravu i to, jak jeho milovaná Horácká Slavia bude v další sezoně prohánět i ty největší z favoritů Chance ligy, jenže... Ve středu přišla tragická novina: „S nesmírnou lítostí oznamujeme, že náhle zemřel hlavní trenér a sportovní manažer Horácké Slavie pan Radek Novák (†47),“ stojí v oficiálním prohlášení klubu z Vysočiny! Slavia byla Novákovou srdcovou záležitostí. Coby hráč s ní zažil postup do první ligy. Jenže kvůli zdravotním problémům musel kariéru předčasně ukončit a vrhl se na trenérství! V oddílu léta šéfoval mládeži a na přelomu roku se ujal áčka dospělých! Tomu se pod jeho vedením začalo dařit natolik, že nebýt koronaviru, mělo nakročeno do play off  tuzemské druhé nejvyšší soutěže (v předkole Třebíč vedla nad Slavií Praha 2:0 na zápasy)! „Jménem Horácké Slavie vyjadřujeme celé rodině a pozůstalým upřímnou soustrast,“ zní v černočerném klubovém vyjádření.

Respektovaná osobnost skonala po nečekaných zdravotních komplikacích v úterý večer. Mrazivá informace se dotkla nejen samotných plejerů, ale i fanoušků. „Skvělý, čestný chlap,“ kondoloval na klubovém Facebooku jeden z nich. „Rodině upřímnou soustrast,“ posílali nejbližším morální podporu další.

Trenér Horácké Slavie Třebíř Radek Novák ve středu nečekaně zemřel
Trenér Horácké Slavie Třebíř Radek Novák ve středu nečekaně zemřel

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud