VIP Sport

21. května 2020 • 20:55

Hokejový kouč Novák (†47): Truchlící rodina stanovila datum pohřbu!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Třebíč se stále vzpamatovává z té šílené zprávy; trenér tamní Horácké Slavie Radek Novák (†47) po nenadálém kolapsu v úterý přímo na ulici zemřel. Klub z Vysočiny informoval, kdy s uznávaným koučem proběhne poslední rozloučení.V ten osudný ještě vedl odpolední trénink. Po něm vyrazil s přáteli na partičku nohejbalu. S některými z nich se později vydal domů, aby vyvenčil pejska. Ten už se ale procházky s pánečkem nedočkal. Marná byla okamžitá snaha kamarádů o jeho vzkříšení.  

Klub u zimního stadionu zřídil pietní místo, kam fanoušci nosí svíčky a v tichosti na zdejšího patriota, tatínka synů Radka a Pavla, vzpomínají. Naposledy mu říct sbohem budou moci říct příští středu (27. května), kdy na třebíčském hřbitově proběhne smuteční ceremonie.

„S bolestí v srdci oznamujeme všem příbuzným, přátelům, známým, že nás opustil náš drahý a milovaný syn, manžel, tatínek, švagr, strýc a kamarád pan Radek Novák,“ stojí na smutečním oznámení, které Horácká Slavia zveřejnila na svém webu.

Třebíčský hokej přišel o výraznou postavu. V úterý nečekaně zemřel trenér a sportovní manažer Radek Novák
Třebíčský hokej přišel o výraznou postavu. V úterý nečekaně zemřel trenér a sportovní manažer Radek Novák

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud