VIP Sport

4. června 2020 • 10:00

Fláká trénink? Rajcovní biatlonistka Fialková odhodila župan v lázních

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je nejen talentovaná, ale i krásná. Slovenská biatlonistka Paulína Fialková (27) odhodila župan i zábrany a předvedla se fanouškům jen v plavkách. Trocha relaxu po rozvolnění opatření je potřeba a starší ze sester Fialkových si ho dopřála ve známých lázních Rajecké Teplice.Svou volbu také osvětlila a nalákala své krajany, aby také poznávali krásy země pod Tatrami. „Nedá se nyní cestovat za relaxem do zahraničí? Vůbec nevadí! Na Slovensku máme úžasné místa a je čas je lépe poznat. Krásně jsem si oddechla. A kam vyrazíte toto léto Vy?“ Zeptala se svých fanoušků populární sportovkyně.

Dočkala se veskrze pozitivních reakcí, ale našli se i nespokojenci. Jeden z fanoušků poukazoval na tréninkovou morálku a neváhal si rýpnout, „Měly byste i se sestrou více makat a trénovat a ne se věnovat (jak se říká) hloupostem. Uvidíme, až se vás zima zeptá, co jste dělaly v létě.“ Zda má dotyčný pravdu se časem ukáže, nyní si z toho ani jedna ze sester zřejmě těžkou hlavu nedělá.

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková ještě v župánku
Slovenská biatlonistka Paulína Fialková ještě v župánku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud