VIP Sport

4. června 2020 • 05:00

Koukej mámo, co všechno umím! Oštěpařka Špotáková si užila podporu synka

Autor: zal
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má to v ruce. Aby ne, když na světových akcích slavila Barbora Špotáková (38) deset oštěpařských medailí. A tak, co se juchání na atletickém stadionu týče, nemůže mít starší z jejích synů Janek (7) lepší učitelku.Během koronavirové krize si oštěpařka na vlastní kůži vyzkoušela, jak náročné je kantorské řemeslo. „Sice to nebylo pořád zalité sluncem, ale jednou ještě budeme vzpomínat, jak jsme se doma učili,“ prozradila. V pondělí, kdy se na Kladně rozjela atletická sezona, už ale zase mohla začít s výukou v terénu. A díky nejdelšímu hodu dne hned zařadila předmět »oslava vítězství«.

„Měla jsem tady i Janečka, takže kulisa byla pěkná a něco jsem předvedla,“ povídala Barbora a malý Janek opodál skotačil na dráze, jako když jeho máma juchá na šampionátech s vlajkou.

Barbora Špotáková si po prvním závodě sezony pochvalovala spolupráci s novým trenérem
Barbora Špotáková si po prvním závodě sezony pochvalovala spolupráci s novým trenérem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud