VIP Sport

21. června 2020 • 18:00

Slavná golfistka s obřími ňadry rozpálila fanoušky: Hraju bez kalhotek!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
2
###BLOK-TOP-VIDEA###

Paige Spiranacová (27) je golfistkou, jež ví, jak zaujmout fanoušky. Přitom nepatří mezi absolutní špičku. Tahle dračice má totiž jiné zbraně než ekluzivní hru. Fanoušky si získává prostřednictvím sociálních sítí, kde ráda vystavuje svoje sexy tělo. A provokuje!Třeba jako teď ve svém podcastu »Playing a Round«, při němž pány s lehkou fantazií pořádně rozpadárila. Po greenech prý chodí tzv. naostro! „Golf hraju bez kalhotek," přiznala a jedním dechem dodala, proč: „Nejraději mám totiž sukýnky, které je mají už všité,“ prozradila výstřední dáma.

Profesionální golfistka Paige Spiranacová
Profesionální golfistka Paige Spiranacová

Jen na Instagramu ji monitoruje bezmála tři miliony sledujích. Těm je úplně jedno, že ve světě závodního golfu díru do světa neudělala. A zřejmě ani neudělá. Dámská profesionální asociace LPGA totiž zpřísnila pravidla týkající se oblékání sportovkyň.

Za nepřijatelné jsou teď považovány hluboké výstřihy hráček, Spiranacové doména! Šortky a sukně musejí splňovat určitou délku, aby se zabránilo nepředvídatelným událostem. A legíny smějí dámy nosit jen v případě, pokud pod nimi mají spodní prádlo.

Prostě přesný opak toho, co vyznává krasavice z Colorada!

Vstoupit do diskuse
2

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud