VIP Sport

28. června 2020 • 05:00

Úchvatný prstýnek tenistky Šafářové. Bude svatba? Plekanec odpověděl!

Autor: tma, ris
Vstoupit do diskuse
9
###BLOK-TOP-VIDEA###

Před dvěma lety, patnáct dnů po rozchodu s herečkou Lucií Vondráčkovou (40), přiznal Tomáš Plekanec (38) vztah s úspěšnou tenistkou Lucií Šafářovou (33), jež mu vloni v prosinci porodila dcerku Leontýnku. Čím sledovaný pár překvapí letos? Co takhle svatba, »Pleky«? Indicie tady je!Pozorným fanouškům ten detail nemohl uniknout. Levačku finalistky Roland Garros 2015 už nějaký ten pátek zdobí kroužek na prstu. Na Instagramu se ho sice snaží schovávat, těm nejvšímavějším příznivcům ale uniknout nemohl.

Když si Lucie vychutnává oblíbené kafíčko, je to nebeský pohled. A ještě víc jí na lesku přidal krásný šperk na prsteníčku. Sice decentní, avšak s nevyčíslitelnou osobní hodnotou. Symbol jejího vztahu s kladenským bourákem, který nápadně připomíná zásnubní prsten...

V Berouně, kde se Plekanec zúčastnil tenisové exhibice hokejových hvězd se tedy nabízela odvážná otázka. Tomáši, bude svatba? Odpověď nepřekvapila. „Já nevím, uvidíme,“ nepotvrdil, ale ani nevyvrátil útočník brněnské Komety, který se teď raduje z každé volné chvilky, jež může trávit s nejbližšími. „Ideální čas být s rodinou a užívat si volna. Prostě super,“ zářil mezi kurty.  

Maminka Lucie Šafářová se svým zlatíčkem; dcerkou Leontýnkou
Maminka Lucie Šafářová se svým zlatíčkem; dcerkou Leontýnkou

 

Vstoupit do diskuse
9

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud