Hr. Králové - Dukla | ONLINE | 19.2.2017 14:00 | ePojisteni.cz liga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z Hradce Králové je to už pro tuto chvíli ode mě vše, díky za pozornost a těším se třeba zase za dva týdny na počtenou při ePojisteni.cz ligy!
Sudí Příhoda vzápětí ukončuje utkání a Dukla Praha tak díky dvě brankám v průběhu druhého poločase nakonec rozhoduje o svém vítězství s odjede do hlavního města se třemi body. Hradecké jistě musí mrzet nepromění hned čtyř velkých šancí po sobě, které přišly okolo šedesáté minuty.
90+3
Konec zápasu.
90+3
Dukla právě vstřelila branku!
Risk hry bez brankáře, respektive jeho poslání do útoku, se domácím mohl za tohoto stavu jenom vyplatit, ovšem nestalo se tak a z následného brejku ještě JAN HOLENDA přidává do prázdné branky druhý gól a je tak definitivně rozhodnuto – 0:2!
90+3
Hradec se drží ve vápně a snaží se ještě udeřit!
90+2
Pokračuje se rohovým kopem a do vápna míří také brankář Ottmar!
90+2
Malinský prošel do velkého vápna levou stranou a nahrával na přední tyč pro Pázlera, tomu však těsně před koncovkou zmařil příležitost jeden z bránících hráčů!
90+1
Nastavují se tři minuty a hraje se stále nedaleko branky Dukly.
90+1
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Branislav Milošević, přichází Jan Juroška.
89
Jeden z první doteků domácímu Súkenníkovi hodně nevyšel, protože centroval vysoko nad branku.
89
Teď už je v útoku Hradec a vehementně se začíná snažit o vyrovnání.
88
Domácí už poslali všechny síly do útoku, stále ale také musí myslet na zadní vrátka, protože to je Dukla, která se teď snaží udeřit.
87
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Mudra, přichází Igor Súkenník.
87
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Peter Olayinka, přichází Michal Smejkal.
85
Holenda nyní nadělal veliké problémy defenzivě Hradce, nakonec ale spíše měl pálit, protože jeho přihrávka do malého vápna už nevyšla.
84
Po dalším útočném snažení končí balón sice v šestnáctce Dukly, ovšem vzápětí mimo hrací plochu.
83
Podaný, střelec prozatímní jediné branky utkání, se nyní znovu prokličkoval do dobré příležitosti a prudce pálil mírně k pravé tyči. Ottmarovi se však balón doslova přilepil do rukavic.
82
Mezitím, co je ošetřován Edmond, nastupuje na hrací plochu místo Schwarcze Trubač.
80
Hradec už se znovu začíná také objevovat u branky, jenomže mu schází přesnější nebo nebezpečnější koncovka.
79
Edmond dostal na hranici vápna balon od Olayinky, jenomže ho zradilo zpracování, takže nakonec na koncovku nedošlo.
78
Střídají také domácí, dolů jde Pavel Černý a ke své premiéře v nejvyšší české fotbalové soutěži nastupuje sedmnáctiletý Jakub Šípek.
77
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Zinedin Mustedanagič, přichází Emmanuel Edmond.
76
Mezitím se na obou stranách připravují první střídání.
75
Jirsák teď zahrával jak z levé, tak poté i z pravé strany přímý kop směrem do vápna. V obou případech z toho byl rozruch, ani jednou ale Rada nemusel zasahovat.
73
Ve vápně udělal pořádně Mudra, jenž poslal balon hned pryč. Dukla však míč u středového kruhu získala zpět do své moci.
73
Olayinka se prohnal po levé straně a po přispění teče jednoho z domácích se bude zahrávat další roh.
72
Omyl! Nejlepší domácí střelec to zkusil hned na branku a jeho prudká rána z třiceti metrů končí na boční síti!
71
Faulovaný byl Černý a domácí tak budou zahrávat přímý kop. U míče stojí Schwarcz, na střelu to je ale daleko.
70
Hradec je po obdržené brance viditelně opařený, přesto se snaží začínat hrát znovu směrem dopředu.
68
Hned vzápětí Ottmar drží pro Hradec alespoň částečnou naději, když v malém samostatném úniku vychytal znovu Podaného!
67
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají po výstavní trefě do vedení! K míči se postavil JAKUB PODANÝ, jenž zamířil přes zeď parádně do levé šibenice. Tohle brankář Ottmar nemohl mít – 0:1!
66
Mudra fauloval kousek před svým vápnem za cenu žluté karty. Navíc přijde hodně nebezpečný přímý kop ze strany Dukly!
64
Defenziva Votroků teď propustila balon z levého křídla na pravé a tvrdá střela Miloševiče končí na zádech jednoho z beků.
62
Zkoušel to ale zase naopak Pázler, kterého vyslal dopředu Černý, skončilo to ale rohovým kopem. Z toho už domácí nic nevymysleli a navíc se musí rychle vracet.
61
Na druhou stranu, Dukla se už znovu snaží vrátit ke své hře, kterou praktikoval od začátku poločasu, tedy držení útočné poloviny a snaha o vytvoření šance, ze které by se dostali do vedení oni.
60
Už se znovu hraje, Hradec se drží v útoku, musí ale šíleně litovat předchozích neproměněných příležitostí.
59
Nedaleko vápna hostů se srazil Černý se Štětinou, oba jsou tak rychle ošetřováni a vypadá to, že budou moct pokračovat.
58
Další obrovské šance domácích, znovu Malinský, Martan ani Černý, jehož pokus vyrážel Rada až z brankové čáry, ale brankou nekončí!
56
Malinský dostal dlouhý balón na pravé křídlo, po elegantní kličce došel až do vápna, kde ale jeho střelu zablokoval bránící hráč a Rada tak měl lehkou šanci.
55
Hradecký Plašil teď fanouškům zabrnkal na nervy, kdy nedokázal zastavit míč před Olayinkou. Nakonec to ale pro Východočechy dopadlo dobře.
54
Hostující Štětina klidně mohl otevřít skóre zápasu prudký balón z rohu však na zadní tyči nedokázal v souboji s Jirsákem usměrnit do branky.
53
Ovšem domácím se už nic dalšího vymyslet nepodařilo a navíc se musí stěhovat před svoji branku, protože po akci Olayinky bude Dukla zahrávat roh.
52
Hradeckým se v útoku pochopitelně zalíbilo, proto se i nadále zraky diváků upírají směrem k brance Dukly.
51
Černý dostal míč na levou stranu, prošel s ním do vápna a po zaseknutí hráče se míč odrazil na Malinského. Ten ale nezamířil vůbec na branku a je z toho nakonec aut!
50
Hra se přesunula do středu pole, kde se oba celky snažili spíše individuálními průniky něco vymyslet. Nestalo se tak, tudíž se stále hraje pro oba celky na neutrální půdě.
48
A i z následné standardní situace bylo v pokutovém území domácích hodně horko. Padající Šimůnek však pálil vedle branky.
47
Tohle byla hodně nadějná příležitost pro hosty! Míče totiž propadl na zadní tyč, kde už se chystal zakončit nehlídaný Holenda. Na poslední chvíli mu však balon ustřelil na roh Černý.
47
Jirsák fauloval ve středu pole Miloševiče a bude se tak pokračovat přímým kopem.
47
Všechno to končí ofsajdem Pavla Černého, vykopávat tak bude ze svého vápna Rada.
46
Hradec první vteřiny druhého poločasu tráví v útoku, spíše ale u středového kruhu než u branky.
46
Začal druhý poločas.
První pětačtyřicetiminutovka je minulostí. Dukla v první půl hodině hry byla zřejmě o trochu lepší, Hradec pak ale hru vyrovnal, jenomže branka nepadla ani na jedné straně. Musíme tak doufat, že ve druhém poločase góly přijdou a utkání dostane zajímavější náboj.
45
První poločas skončil.
45
Zkoušel to ještě Malinský, jenž však těsně nestihl míč na hrací ploše, což pochopitelně neuniklo ani sudímu. To už bude z první půlky zřejmě vše.
44
Tentokrát si Pázler chtěl napravit reputaci, takž natáhl už za hranicí velkého vápna, jeho skákavá střela ale zaplula do rukavic Rady.
43
Východočeši se s blížícím se koncem prvního poločasu začínají čím dál více držet na útočné polovině, vymyslí ještě něco? Nebo naopak půjde do vedení Dukla?
42
A byla z toho skutečně velká příležitost! Pázler však sám před brankářem, možná trochu překvapený, že k němu míč propadl, nedokázal zakončit!
41
Kušnír nyní sundal jednoho z domácích hráčů a je po právu také odměněn žlutým kartónkem. Hradec navíc bude mít k dispozici dobrou standardní situaci.
41
Tohle bylo ze strany Hradce už hodně riskantní a Martan byl určitě rád, že mohl nahrát směrem na svoji branku pro Ottmara, jinak by se totiž dostal do velkých problémů.
40
Domácí to tentokrát zahráli nakrátko, z čehož plynula akce Schwarcze, jenž předal na Malinského. Ten se s ničím nemazlil a vyslal pořádně prudkou ránu směrem na bránu a bude z toho další roh.
40
Hradec bude pokračovat zahráváním rohového kopu.
39
Ottmar lapil další centr a hned vyslal do brejku Martana, toho ale dohnal Podaný a poslal ho za cenu žluté karty směrem na trávník.
38
Tohle už brankou hodně zavánělo! Kušnír tentokrát přidal přízemní míč na Holendu, který měl před brankou hodně volného prostoru, těsně však na míč nedosáhl!
36
Po pravém křídle upláchl obraně domácích Kušnír, jeho centrovaný balón však končí hodně nepřesně a vykopávat tak bude Ottmar.
35
Situace, která od začátku zaváněla ofsajdem, nakonec tak končí. Práce Malinského, který se snažil předskočit od hlavu většího obránce, tak nakonec Pázlerem zužitkována být nemohla.
34
Tohle se však hostům nepovedlo, protože míč rychle Votroci dostali do své moci a poslali ho za polovinu hřiště.
34
Hra se stěhuje na polovinu domácích, Dukla bude zahrávat přímý kop.
33
Na míč ze standardní situace se rval Chleboun, tentokrát ale už míč nedokázal Hradec dostat do lepší pozice a končí to odkopem od branky.
32
Pázler se vydal kličkovat do pokutového území Dukly, což se mu povedlo, takže došlo i na následný centr k levé tyči. Zde to hlídal Olayinka, který však míč trochu musel tečovat, protože se bude zahrávat roh.
30
No a je to tu, Dukla se dostala vzápětí do veliké šance! Z pravé strany dolétl na hranici malého vápna míč, který tvrdou ranou posílal mezi tři tyče Tetour. Možná jasné brance, pokud by nečaroval Ottmar, ale zabránil Chleboun, od jehož těla se kulatý nesmysl odráží mimo hrací plochu!
29
Dlouhý nákop za obranu Hradce vyřešil včasným výběhem Ottmar, který vzal míč do rukou a vykopává ho znovu rychle směrem dopředu.
28
Zápasu zatím chybí více nebezpečných šancí, protože až na jednu velkou na každé straně se toho zatím moc neodehrálo.
26
Schwarcz dostal pár metrů před pokutovým územím nabito od Martana, prvně jmenovanému se ale zamotal míč pod nohami a skluzem tak musel jít do míčem Plašil. Nakonec se píská faul, protože na zemi zůstal ležet Tetour.
25
Pražané začínají výrazněji přebírat iniciativu zápasu, protože rozhodně větší rozruch začíná být u branky Ottmara, který však zatím drží naděje Hradce a všechny centry vždy včas schová do rukavic.
23
Olayinka vyslal do hodně nadějného protiútoku balón na pravou stranu, kde však rychle naběhl Chleboun a veškeré příležitosti zmařil rychlým skluzem. Tohle je pro hosty velká škoda!
22
Teď se hrálo chvíli na obou stranách, nic nebezpečného se ale neudálo ani před jednou brankou.
20
Rázem to mohlo být 0:1! Z chumlu hráčů v pokutovém území totiž vyšla pořádně prudká přízemní střela od Mustedanagiče, se kterou si ale Ottmar dokázal skvěle poradit a na důležité zákroky to tak už je vyrovnané 1:1. Na otevření skóre ale stále čekáme.
19
Balón na bližší tyč si hned našli dva hostující hráči, kteří ho posílají za své pokutového území. Dukle se ale nedaří dostat se z obranného bloku, z čehož se snaží Hradec těžit.
18
Mudra centroval z levé strany na zadní tyč, Podaný ale byl zřejmě trochu dezorientovaný, takže z toho nakonec bude roh.
17
Dlouhý výkop Rady skončil na pravém křídlo, kde se ho zhostil Miloševič a pokusil se i vystřelit. I když se Hůlkovi odkop moc nepovedl, tak i tato situace nekončí příliš velkým rozruchem.
16
Obraz hry se teď trochu uklidnil, namrzlý trávník o sobě ale dal znovu vědět, a to když se snažili kombinovat Východočeši. Ti se ale i tak drží alespoň za polovinou hřiště.
14
Namrzlý trávník nyní nadělal Hradci veliké problémy! Skákavý balón nakonec dostal na kopačky Holenda, na kterého se ale v šestnáctce vrhla trojice hráčů Hradce, který za pět minut dvanáct velkou šanci Dukly zmařili.
12
Malinský natáhl svoje rychlé nohy a prošel do velké příležitosti, kdy z hranice pokutového území tvrdě vypálil. Bohužel pro Hradec, jen doprostřed branky, kde jeho bombu Rada vytěsnil. Dorážet do odkryté branky mohl ještě Martan, ten ale přestřeluje!
11
Ottmar povedený balon k pravé tyči skvěle lapil a navíc vyslal do brejku Malinského!
11
Dukla si na druhé straně hřiště vzápětí vybudovala rohový kop.
9
Ano, něco z toho být mohlo. Mudra totiž ukořistil balon na polovině hřiště a mazal s ním směrem k vápnu. Když ještě obehrál jednoho bránícího hráče, vyslal centr na zadní tyč. Tam ale už nikdo z domácích nebyl.
8
Holenda tentokrát vysunul do ofsajdu svého spoluhráče Miloševiče, který tak nemohl postupovat sám na domácí bránu. Vymyslí tentokrát už něco i Hradec?
7
Držení míče už má jistě větší hosté, ti se však drží zatím převážně u středového kruhu, směrem na branku Ottmara ještě nic většího nevymysleli.
6
Vysokou svíci ve středu pole zřejmě Plašil poslal hlavou dopředu na Pázlera, kterému ale všechny plány zmařil vyběhnutý brankář Rada.
5
Na druhé straně si na dlouhý centr vyskočil Holenda, byl však v ofsajdu.
4
Pázler ve středu pole sice přišel o balon, jenomže málem ho ještě získal Martan, který by se dostal do hodně dobré pozice. Každopádně se tak nestalo a hosté se navíc ženou směrem dopředu.
3
Dukla se však udržela u šestnáctky domácích, takže i nadále musí mít oči na pozoru především defenziva Hradce.
3
Hra se přesunula zase k brance Hradce, kde byl ale faulovaný Hůlka, takže se do hry zapojí opět Hradec.
2
Domácí to nemysleli špatně, jenomže na nadýchaný balon si v pokutovém území nikdo nevyskočil.
2
Pokračuje se rohovým kopem pro Hradec.
1
Miloševič hned vyzkoušel pozornost Ottmara, ten se ale nenechal nachytat a střelu ze střední vzdálenosti bezpečně lapil.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní rozehrávky se chopí Pražané.
Start zápasu se sice o pár minut opozdil, za malý moment se ale už skutečně začne!
Oba celky už nastupují na hrací plochu, nutno podotknout, že do hlediště si našlo cestu zatím jen pár stovek lidí a zřejmě se to už nezmění.
Úvodní sestavy:

FC Hradec Králové: Ottmar – Plašil, Chleboun, Hůlka, Mudra – Jirsák – Malinský, P. Černý (C), Schwarz, Martan – Pázler.
Náhradníci: Lindr – Trubač, Súkenník, M. Černý, Krátký, Nosek, Šípek.

FK Dukla Praha: F. Rada (C) – Kušnír, Štetina, Šimůnek, Podaný – Bezpalec, Daniel Tetour, Mustedanagič – Milošević, Holenda, Olayinka.
Náhradníci: Hruška – Brandner, Brejcha, Edmond, Juroška, Preisler, Smejkal.

Rozhodčí: Příhoda – Moláček, Dobrovolný.
Dobré nedělní odpoledne s Malšovického stadionu v Hradci Králové! I zde se po zimní přestávce rozjíždí kolotoč odvetných zápasů české nejvyšší fotbalové soutěže. Proti sobě se tak dnes postaví také domácí celek, jenž bude chtít oplatit letní porážku pražské Dukle. Duel startuje úderem čtrnácté hodiny, buďte u toho s námi!
S koncem tohoto týdne se začalo spekulovat, že by se dnešní střetnutí odehrát nemuselo. Po včerejší odpolední kontrole stavu trávníku hlavním sudím střetnutí Radkem Příhodou, však bylo jasné, že se hrát bude. Napomohly k tomu především výrazně lepší klimatické podmínky posledních hodin.
První letošní měření sil mezi oběma soupeři se odehrálo v polovině srpna loňského roku. A jak už bylo zmíněno, ovládli ho domácí, a to jasným výsledkem 3:0. Dukla se nejprve dostala brzkou brankou do vedení, nadějný výsledek sice Hradec dlouho držel, branku ale vsítit nedokázal a navíc další dvě během druhého poločasu obdržel a z hlavního města odjel s prázdnou. Oplatí dnes Votroci Pražanům porážku? Nejen tuto hádanku začneme luštit dvě hodiny po nedělním poledni.Skupina o titul 2018/2019

Z V R P Skóre B
1. Slavia 35 26 5 4 79 :26 83
2. Plzeň 35 24 6 5 57 :32 78
3. Sparta 35 20 6 9 59 :33 66
4. Jablonec 35 17 6 12 58 :32 57
5. Ostrava 35 13 8 14 39 :43 47
6. Liberec 35 12 10 13 34 :32 46

Skupina o záchranu 2018/2019

Z V R P Skóre B
11. Slovácko 35 13 6 16 43 :47 45
12. Opava 35 12 7 16 47 :57 43
13. Bohemians 1905 35 9 13 13 33 :43 40
14. Příbram 35 11 7 17 43 :73 40
15. Karviná 35 9 5 21 42 :58 32
16. Dukla 35 5 7 23 30 :72 22
Články odjinud