Příbram - Jihlava | ONLINE | 26.11.2016 15:00 | ePojisteni.cz liga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a u dalšího textového přenosu na shledanou.
Utkání posledního a předposledního týmu tabulky ePojisteni.cz skončilo remízou 0:0. Diváci v Energon Aréně se tak nedočkali ani jedné branky. Utkání mělo od začátku až do konce jasně dané tempo – hrálo se převážně ve středu hřiště a mírně aktivnější byli domácí fotbalisté Příbrami. V úplném závěru zápasu mohl o výhře domácího celku rozhodnout Matěj Chaluš, jenže gólman Jan Hanuš byl proti a vyrazil jeho středu na hodní tyčku brány.
90+2
Konec zápasu.
90+1
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Jan Záviška.
90+1
Zápas už se pouze dohrává ve středu hřiště. V dnešním utkání se tak pravděpodobně branky už nedočkáme.
90
Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem dvě minuty navíc.
90
Jan Hanuš musel po rohovém kopu předvést výborný zákrok! Míč se poté ještě otřel o břevno a skončil mimo. Poměrně velké štěstí pro hosty!
89
Žlutou kartu dostává Lukáš Vaculík (FC Vysočina Jihlava).
89
Zřejmě poslední šance na skórování. Příbram má k dispozici další rohový kop.
88
Obrana Jihlavy drží míč na vlastní polovině a krátkými přihrávkami se pomalu posunuje kupředu. Domácí jsou zatažení hodně hluboko na své polovině.
87
Jihlava rozehrála rohový kop nakrátko, jenže poté se hodně nešikovně vystavila ofsajdovému postavení. Tohle by se hráčům v této chvíli zápasu stávat nemělo.
86
Rychlý protiútok výborně zmařil Jan Rezek, jenže hosté zůstanou u míče a dokonce budou zahrávat rohový kop.
85
Tomáš Pilík čekal s míčem na středu hřiště až příliš dlouho, což se mu nakonec vymstilo. Hosté mají možnost rychlého přečíslení.
84
Dnešní utkání sleduje 1 736 diváků.
83
Rozhodčí to teď Michaelovi Rabušicovi sečetl a za jeho poslední zákroky dostává žlutou kartu. Domácí kromě toho budou rozehrávat na polovině Vysočiny.
81
Michael Rabušic fauloval na středu hřiště pronikajícího Martina Krameše. Domácí na nic nečekají a ihned rozehrávají.
80
Vstupujeme do poslední desetiminutovky dnešního zápasu. Stále jsme se nedočkali žádné branky. Mírně aktivnější jsou pořád domácí, ale bez střely na bránu se vyhrát nedá.
80
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Zoubele, přichází Davis Ikaunieks.
77
Martin Krameš kombinuje se svými spoluhráči na polovině hřiště. Zápas má hodně průměrné tempo, ani jeden z týmů se netlačí do zakončení.
76
Centrovaný míč Jaroslava Treglera doplachtil opětovně pouze ke gólmanovi Janu Hanušovi. Brankář Vysočiny se v dnešním utkání určitě nenudí.
75
Peter Šulek zůstává po odmávaném ofsajdu ležet na trávníku. Záložníka Jihlavy pomalu začínají chytat křeče.
74
Hosté se opět snažili ohrozit bránu Aleše Hrušky po rychlém protiútoku, jenomže se znovu vystavili pouze do ofsajdového postavení.
73
Výborní reflexivní zákrok rukou v podání gólmana Jana Hanuše. Hráči Jihlavy zatím můžou svému gólmanovi pouze děkovat.
72
Jan Hanuš si bez větších potíží poradil s propagační střelou Jana Rezka z poměrně velké vzdálenosti. Gólman Jihlavy je zatím bezchybný.
71
Rozehrávka rohu ale nebyla vůbec potřebná, neboť jeden z domácích hráčů se v pokutovém území soupeře dopustil nedovoleného zákroku.
70
Antonín Rosa prohrál osobní souboj u rohového praporku a domácí se tak ujímají další rozehrávky rohového kopu. Ve druhé půli je Příbram bezesporu aktivnější.
69
Tomáš Pilík si svůj náběh za obranu Vysočiny načasoval příliš špatně, čehož si výborně všiml postranní sudí – ofsajd.
68
Tohle se ale Lukáši Zoubelemu vůbec nepovedlo. Balón se mu zamotal pod nohami a poté si jej dokonce fotbalista hostí ukopl do zámezí.
67
Domácí fotbalisté udělali chybu v rozehrávce na polovině hřiště a musejí se teď hodně rychle vracet dozadu, neboť se Lukáš Zoubele řídí do rychlého protiútoku.
66
Antonín Rosa se opřel do skákavého míče z voleje, ale střela mu vůbec nesedla. Pokus obránce hostí skončil pouze vysoko nad bránou Příbrami.
65
Poslední minuty utkání se neodehrávají v nejvyšším tempu. Ani jeden z týmů se nežene dopředu. Oba celky se soustředí především na defenzívu.
64
Lukáš Vaculík tělem výborně odstavil pronikajícího Jana Rezka. Hosté se tak dostávají k míči poměrně jednoduše.
63
Tomáš Pilík pronikl obranou hostí po pravé straně a poté se snažil o přízemní centr. Balón ale opětovně končí pouze v rukavicích gólmana Vysočiny.
62
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Štěpán Kacafírek, přichází Tomáš Borek.
61
Centrovaný míč od rohového praporku se ale bohužel pro Příbram snesl pouze do náruče gólmana Aleše Hrušky.
60
Peter Šulek se výborně vrátil do obrany a na poslední chvíli odkopl míč na rohový kop. Příbram si tak vyzkouší další rozehrávku rohu.
59
Lukáš Vaculík hledal svou dlouhou přihrávkou nabíhajícího Lukáše Zoubeleho. Balón ale bohužel pro hosty skončila pouze za autovou čárou.
58
Štěpán Kacafírek se snažil projít individuálně přes dva bránící hráče Jihlavy. Domácí fotbalista však se svou kličkou ztroskotal hned na prvním.
57
Antonín Rosa šel do souboje s Janem Rezkem poměrně dosti neohrabaně. U rozhodčího mu ale tento zákrok prošel a pokračuje se tak ve hře.
56
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Majtán, přichází Štěpán Kacafírek.
55
Jaroslav Tregler si počínal v hlavičkovém souboji na polovině hřiště nedovoleně. Jihlava na nic nečeká a okamžitě rozehrává.
54
Michael Rabušic mírně zahrozil z rychlého protiútoku na druhé straně. Jeho pokus z hranice šestnáctky byl ale výborně zablokován obranou.
53
Příbram rozehrála rohový kop nakrátko a už opětovně kombinuje s míčem v těsné blízkosti šestnáctky hostů. Jihlava v posledních minutách působí hodně pasivně.
52
Domácí vstoupili do druhého poločasu opravdu s hodně velkou bravurou. Střela Tomáše Pilíka byla nyní sražena na rohový kop.
51
Peter Šulek nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odhlavičkoval centrovaný míč do bezpečí. Domácí tak stále zůstanou v držení balónu.
50
Tomáš Pilík si v pokutovém území vůbec nerozuměl s Tomášem Majtánem a gólman Jan Hanuš si tak připisuje poměrně jednoduchý zákrok.
49
Jaroslav Tregler si ale na pronikajícího Petra Hronka výborně počkal a čistým obranným zákrokem jej odzbrojil od míče.
48
Petr Hronek ještě udržel míč na hrací ploše a už postupuje hodně rychle směrem k soupeřově bráně.
47
Peter Šulek se prokličkoval s míčem pouze za brankovou čáru. O rozehrávku se tak postará brankář Aleš Hruška.
46
Jihlava se postarala o úvodní rozehrávku druhého poločasu. Příbram se rozhodla nestřídat a v sestavě Vysočiny nahradil Lukáš Vaculík Petra Tlustého.
46
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Petr Tlustý, přichází Lukáš Vaculík.
46
Začal druhý poločas.
Statistiky prvního poločasu:

Držení míče: 56 % – 44 %
Střely na branku: 3 – 1
Střely mimo: 4 – 6
Rohové kopy: 3 – 2
Ofsajdy: 2 – 2
Fauly: 5 – 8
Žluté karty: 2 – 2
V prvním poločase jsme se branky bohužel nedočkali. Oba týmy se soustředily především na svou obranu, což se také podepsali na výsledku úvodního dějství. Nejblíže gólu byl ale ve 22. minutě Pavel Dvořák z Jihlavy, který se po centru ocitl zcela sám před brankářem. Doufejme, že týmy zlepší ve druhé půlce efektivitu v zakončení a dočkáme se také nějaké branky. Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
45+1
První poločas skončil.
45+1
Peter Šulek si v úplném závěru první poloviny zápasu neodpustil zákrok na polovině hřiště a zcela po právu je odměněn žlutou kartou.
45
Rozhodčí se rozhodl nastavit jednu minutu navíc k základní hrací době v prvním poločase.
44
Ani tahle rozehrávka se ale domácím nepovedla. Centrovaný míč Jaroslava Treglera odvrátil jeden z obránců Jihlavy.
43
Jiří Krejčí nerozehrál vůbec dobře a domácí tak budou zahrávat další rohový kop. Poslední minuty první poloviny utkání jsou pro hosty poměrně kritické.
42
Domácí fotbalisté se ale opětovně dostávají zpátky k míči a v posledních minutách jsou na balónu jednoznačně více.
41
Centrovaný balón od rohového praporku ale skončil pouze v rukavicích gólmana Jana Hanuše. Ten výborně vyběhl ven z brány a přečetl úmysl hráčů Příbrami.
40
Patrik Brandner vybojoval pro domácí tým v závěru prvního poločasu rozehrávku rohového kopu. Obrana Jihlavy tak hlásí nejvyšší stupeň ohrožení.
39
Lukáš Zoubele byl v zakončení hodně tísněn jedním z obránců, a tak jeho střela skončila pouze v boční síti. Od brány tak bude odkopávat Aleš Hruška.
38
Petr Tlustý uklidňuje situaci na trávníku a raději přihrává až dozadu na vlastního gólmana. U míče je tak opětovně brankář Jan Hanuš.
37
Matěj Chaluš teď napravil své ztracení míče na polovině hřiště a čistým obranným skluzem obral o míč Antonína Rosu.
36
Jan Rezek hodně špatně zpracoval přihrávku od Tomáše Majtána, a i proto se nedostal k zakončení. Jan Hanuš bude odkopávat od své brány.
35
V posledních minutách zápasu jsou jednoznačně aktivnější domácí hráči. Příbramským se ale stále nedaří propracovat se k zakončení.
34
Lukáš Zoubele výborně obral o míč pronikajícího Jaroslava Treglera, jenže poté poměrně zbrkle odkopl balón pouze do zámezí. Výhodu vhazování tak budou mít domácí.
33
Jaroslav Tregler se odhodlal ke střele z poměrně velké dálky, jenže jeho pokus skončil pouze v reklamních panelech vedle brány.
32
Antonín Rosa fauloval v souboji s domácím Patrikem Brandnerem. Příbram bude rozehrávat z poměrně velké dálky.
31
Jozef Urblík poslal do pokutového území soupeře od rohového praporku načechraný centr. Míč ale skončil pouze na hlavě jednoho z obránců.
30
Petr Trapp nestihl zastavit nepřesnou přihrávku jednoho ze svých spoluhráčů a Jihlava tak bude mít k dispozici další roh.
29
Josef Divíšek si výborně tělem odstavil pronikajícího Pavla Dvořáka. Domácí fanoušci to ocenili poměrně velkým potleskem.
28
Jan Rezek si počínal ve vlastní šestnáctce hodně důrazně. Účel to ale splnilo a Michael Rabušic přišel o míč.
27
Riskantní klička ve středu hřiště, ale nakonec to Jaroslavu Treglerovi vyšlo. Jeho následný průnik a střela ale už tak povedená nebyla.
26
David Štěpánek zastavil rozvíjející se protiútok domácího týmu, což ocenil rozhodčí žlutou kartou.
25
Po rozehrávce rohu se k míči propracoval Petr Hronek, jenže jeho rána z voleje skončila hodně vysoko nad domácí bránou.
24
Josef Divíšek ubránil pronikajícího Lukáše Zoubeleho pouze za cenu rohového kopu. Rozehrávku rohu si tak poprvé vyzkoušejí i hosté.
23
Na druhé straně se do dobré příležitosti dostával kapitán Jan Rezek. Hlavičkový pokus ale skončil pouze nad bránou.
22
Pavel Dvořák měl na své kopačce první gól utkání! Míč se po nádherném centru Petra Tlustého snesl k úplně osamocenému Pavlovi Dvořákovi, který ale z bezprostřední blízkosti míjí bránu. První velká příležitost zápasu.
21
Tak tahle přihrávka Davida Štěpánka se určitě nezapíše mezi povedené akce dnešního utkání. Míč pomalu doskákal pouze do zámezí.
20
Roman Květ si počínal v souboji s Petrem Hronkem nedovoleně. Vysočina bude rozehrávat zhruba z poloviny hřiště.
19
Lukáš Zoubele nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopává nebezpečný míč daleko do bezpečí.
18
Pavel Dvořák si svůj náběh za domácí obranu načasoval hodně špatně. Pomezní sudí tak zdviženým praporkem signalizuje další ofsajd.
17
Aleš Hruška dobře přečetl úmysl hráčů Jihlavy a svým rychlým výběhem ven z brány jim tuto akci překazil.
16
Jan Rezek výborně vystihl přihrávku hostí, jenže poté si balón předkopl až příliš. Míč tak skončil pouze v autu.
15
Jihlava kombinuje s míčem na polovině domácího týmu. Do zakončení se ale stále ne a ne dostat.
15
Tomáš Majtán si ve středu hřiště počínal při hlavičkovém souboji nedovoleně a hlavní rozhodčí mu za tento přestupek uděluje žlutý kartónek.
13
Rychlé přečíslení Příbrami skončilo gólem, ale ani tahle branka není uznána pro ofsajd. Tomáš Pilík si svou přihrávku na nabíhajícího Jana Rezka hodně špatně načasoval.
12
Z následné rozehrávky rohového kopu se ale vůbec nic nestalo. Domácí fotbalisté si tenhle centr od rohového praporku za rámeček rozhodně nedají.
11
Jiří Krejčí srazil přihrávku Patrika Brandnera za brankovou čáru a domácí tak budou zahrávat vůbec první rohový kop v utkání.
10
Centrovaný míč Michaela Rabušice nenalezl žádného z jeho spoluhráčů a k balónu se tak dostávají opět domácí.
9
Nepřesná přihrávka Jana Rezka skončila pouze u gólmana Jana Hanuše. Ten s rozehrávkou vůbec nepospíchá.
8
Hostům se povedlo dopravit míč do sítě, jenže radost velice rychle opadla. Rozhodčí správně odpískal ofsajdové postavení.
7
Po drobném ošetření gólmana Jihlavy se bude opět pokračovat ve hře. Vypadá to, že Jan Hanuš bude v pořádku.
6
Petr Trapp hodně nešikovně zajel na mokré trávě do gólmana Jana Hanuše. Rozhodčí tento zákrok ocenil žlutou kartou.
5
Pavel Dvořák se opřel do míče z voleje, jenže jeho pokus byl zablokován dobrým blokem obránce Josefa Divíška.
4
Lukáš Zoubele byl tísněn obráncem, což se také do jisté míry podepsalo na velké nepřesnosti jeho rány.
3
Souboj kapitánů na polovině hřiště teď vyhrál hostující Jiří Krejčí. Příbram ale i přes to zůstane u balónu, neboť míč skončil v zámezí.
3
Domácí kapitán Jan Rezek byl na obrané polovině faulován a o následnou rozehrávku se tak postará gólman Aleš Hruška.
2
Pilík poslal do šestnáctky hostujícího týmu hodně zajímavý centr. Míč se ale odrazil do zámezí od hrudi Matěje Chaluše. Jan Hanuš bude odkopávat od své brány.
1
Fotbalisté Příbrami se ujali úvodní rozehrávky utkání. Domácí na nic nečekají a ihned se ženou kupředu.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

1.FK Příbram: Hruška – Tregler, Chaluš, Trapp, Divíšek – Krameš, Květ – Brandner, Pilík, Rezek (C) – Majtán.
Náhradníci: Boháč – Ferrara, Januška, Mareš, Kacafírek, Borek, Holý.

FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Tlustý, Krejčí (C), Rosa, Šulek – Štěpánek, Urblík – Zoubele, Dvořák, Hronek – Rabušic.
Náhradníci: Rakovan – Mišůn, Záviška, Vaculík, Batioja, F. Novotný, D. Ikaunieks.

Rozhodčí: J. Jílek – J. Moláček, J. Kříž (P. Rejžek).
1.FK Příbram

Pro fotbalisty Příbrami je to dost možná zápas podzimu, neboť v případě výhry se odlepí z posledního místa v tabulce a připíšou si hodně důležité tři body do tabulky. Aktuálně je však Příbram na šestnáctém místě se sedmi body a děsivým skóre 10:29. „Sobotní duel je pro nás nesmírně důležitý. Budeme o to více potřebovat podporu našich fanoušků, a tak jsme se rozhodli zlevnit pro toto utkání vstupné o polovinu. Mužstvo je po zápase v Brně v lepším rozpoložení než v minulých měsících a do zápasu půjde pro zisk tří bodů,“ vyjádřil se na webu fkpribram.cz výkonný ředitel klubu Jan Starka.

Posledních pět ligových zápasů:
Brno – Příbram 2:2
Příbram – Dukla Praha 3:1
Sparta Praha – Příbram 4:0
Příbram – Jablonec 2:4
Karviná – Příbram 2:0
FC Vysočina Jihlava

Moravský fotbalový klub to má v letošní sezóně poměrně nahnuté. Po čtrnáctém kole se Vysočina nachází na předposledním, tedy patnáctém místě s pouhými devíti body a se záporným skóre 10:23. Ještě ke všemu se Jihlavě v příbramské Energon Aréně nikdy nepovedlo zvítězit. „Jsem přesvědčen, že naše výkony jdou nahoru, což chceme potvrdit i v sobotu,“ uvedl pro web fcvysocina.cz trenér Michal Bílek.

Posledních pět ligových zápasů:
Jihlava – Zlín 1:3
Jihlava – Mladá Boleslav 2:1
Brno – Jihlava 1:1
Jihlava – Dukla Praha 1:1
Sparta Praha – Jihlava 3:0
Sobotní utkání mezi Příbramí a Jihlavou nabídne mimo jiné i konfrontaci dvou bývalých reprezentačních koučů – Petr Rada x Michal Bílek.

„Nadcházející duel rozhodně nebude o trenérech, ale o hráčích Příbrami a Jihlavy. Petra Radu uznávám jako kvalitního a zkušeného trenéra, za kterého hovoří jeho dobrého výsledky,“ sdělil jihlavský kouč na stránkách fcvysocina.cz.
Nádherné sobotní odpoledne při sledování textového online přenosu z ePojisteni.cz ligy. Nejvyšší česká fotbalová soutěž má dnes na programu své patnácté kolo a my se společně podíváme na střetnutí týmů 1.FK Příbram a FC Vysočina Jihlava. Oba výběry se nacházejí na sestupových příčkách, a tak má každá výhra cenu zlata – rozhodně se máme na co těšit! Úvodní výkop utkání je stanoven na patnáctou hodinu odpolední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud