Příbram - Teplice | ONLINE | 22.8.2020 17:00 | FORTUNA:LIGA 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

FORTUNA:LIGA - Základní část - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Příbram : Teplice - 22. srpna 2020   17:00

Ukončeno
Příbram
79' Jan Rezek (Nový)
1:3
(0:1)
Teplice
15' Nazarov  (Heidenreich) • 66' Heidenreich  (Moulis) • 73' Jakub Řezníček  (J. Mareš)

Sestavy
Melichar – Nový, Kingue, Kleščík, Cmiljanović (67. Svoboda) – Hájek (59. Vávra), Petrák (75. Tregler) – Antwi (59. Soldát), T. Pilík, Vais (67. Boakye) – Jan Rezek (C).
Náhradníci
Šiman – Boakye, Pinc, Tregler, Soldát, Vávra, Svoboda.
Rozhodčí
Ondřej Berka. Asistenti: Jaroslav Kubr, Zdeněk Vaňkát. Čtvrtý rozhodčí: Vít Nedvěd
Na Litavce, Příbram
1350 diváků
Sestavy
Grigar – Mareček, Heidenreich, Nazarov – Černý, Žitný, Trubač (90+2. Radosta), Kučera, Moulis (87. Vondrášek) – J. Mareš (C) (83. Hyčka), Jakub Řezníček.
Náhradníci
Němeček – Ljevaković, Kodeš, Hyčka, Vondrášek, Radosta, Paradin.
17
Rezek
gól žlutá karta
19
Vais
střídání
6
Pilík
30
Antwi
střídání
11
Petrák
žlutá karta střídání
21
Hájek
střídání
13
Cmiljanović
střídání
23
Kleščík
33
Kingue
žlutá karta
32
Nový
asistence žlutá karta
1
Melichar
11
Mareš
asistence střídání
37
Řezníček
gól žlutá karta
26
Černý
7
Žitný
20
Trubač
střídání
27
Kučera
10
Moulis
asistence střídání
23
Mareček
18
Heidenreich
gól asistence
12
Nazarov
gól žlutá karta
30
Grigar

SESTŘIH: Příbram - Teplice 1:3. Teplice po devíti prohrách porazily Příbram

Statistiky zápasu
Příbram dres
1
Vstřelené góly
3
50%
Držení míče (%)
50%
22:8
Držení míče (čas)
22:22
14
Střely celkem
7
4
Střely na branku
5
10
Rohové kopy
5
14
Fauly
20
4
Žluté karty
2
0
Červené karty
0

Některé statistiky se mohou objevovat až v poločase či po skončení zápasu.
Děkujeme za pochopení.

Teplice dres
Přenos se aktualizuje automaticky

Jakub Řezníček prožil skvělý návrat domů, když se prosadil po brankách Jevgenije Nazarova a Davida Heidenreicha a přispěl k hladké výhře Teplic nad svým bývalým klubem. Za Příbram už pouze snižoval Jan Rezek. Skláři navázali na poslední vzájemné střetnutí a do nového ročníku vstoupili vítězně poté, co venku ve všech soutěžích nevyhráli jedenáctkrát v řadě. Konečný výsledek tak zní. 1.FK Příbram 1 FK Teplice 3.
90+4'
Konec zápasu.
90+2'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Matěj Radosta.
90+2'
Stanislav Vávra se ocitl v obrovské šanci a mohl skórovat do prázdné brány, jenže se zakončením tak dlouho otálel, až se mu pod nohy vrhl Tomáš Grigar! Další zahozená stoprocentní příležitost.
90'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.
89'
Jan Rezek se mohl prosadit znovu, když se na přední tyči nádherně položil do centru ze standardní situace a míč skončil těsně mimo!
87'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Tomáš Vondrášek.
86'
Martin Nový zkusil podruhé v zápase vystřelit ze střední vzdálenosti a podle toho to také dopadlo. Míč nabral obrovskou výšku a skončil vysoko nad bránou Tomáše Grigara.
85'
Václav Svoboda a Olivier Kingue mohli zakončovat po přetaženém centru na levé straně šestnáctky, rychle k nim ale přistoupil jeden z hráčů Teplic a volejbalově řečeno vytloukl bloky.
84'
Příbram se mohla nadechnout k velkému zámku a tlaku, jenže se postupnými zpětnými přihrávkami vytlačila až na vlastní polovinu a rozehrával Martin Melichar.
83'
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Alois Hyčka.
82'
Příbram byla v závěru za svou aktivitu přece jen odměněna v podobě gólu, otázkou ovšem je, zda už není příliš pozdě. Do konce zápasu zbývá něco málo přes 8 minut.
79'
Rezek se nádherně položil do přetaženého centru a skvělou střelou o zem skóroval, 1:3
79'
Příbram právě vstřelila branku!
JAN REZEK se nádherně položil do přetaženého centru Martina Nového ze standardní situace a střelou o zem přes hlavu Tomáše Grigara zamířil ke vzdálenější tyči – 1:3! Asistence: Martin Nový.
76'
Martin Nový viděl dodatečně žlutou kartu poté, co podrazil nohy jednoho z protihráčů.
75'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Adam Petrák, přichází Jaroslav Tregler.
73'
Řezníček dostal parádní přihrávku od Mareše a přidal třetí gól hostů, 0:3
73'
Teplice právě vstřelily branku!
Střela Emmanuela Antwiho z hranice šestnáctky byla sražena na rohový kop a po následném protiútoku Teplic udeřil JAKUB ŘEZNÍČEK, když si naběhl na parádní diagonální přihrávku od Jakuba Mareše a kolem vybíhajícího Martina Melichara míč přízemní střelou uklidil k levé tyči! Teplice vedou o tři góly. Asistence: Jakub Mareš.
70'
Příbram si počínala ve vlastní šestnáctce příliš ledabyle a potrestat ji mohl skvělou tečí Jakub Mareš, míč byl ale sražen na rohový kop!
68'
Zkušený Jan Rezek si počínal v blízkosti středového kruhu příliš důrazně a za faul na protihráče viděl žlutou kartu.
67'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Mihailo Cmiljanović, přichází Václav Svoboda.
67'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jonáš Vais, přichází Isaac Boakye.
66'
Teplice právě vstřelily branku!
DAVID HEIDENREICH si naběhl na parádní centr Pavla Moulise z rohového kopu a nádhernou hlavičkou vymetl pravý horní roh brány! Skláři jdou do trháku – 0:2. Asistence: Pavel Moulis.
64'
Patrik Žitný si krásně pustil míč v pokutovém území mezi nohama do pohybu, čímž oklamal protihráče, a poté už mu zbývalo jen skórovat, Martin Melichar proti němu ale skvěle vyběhl a zřejmě levou nohou míč vyrazil na rohový kop!
63'
Jakub Mareš zvedl hlavu a na pravém rohu pokutového území směrem do hřiště napřáhl k technické střele, která se stala pochoutkou domácího brankáře Martina Melichara.
62'
Patrik Žitný šel rychle za dlouhou kolmou přihrávkou a Martin Melichar vyběhl až za vlastní šestnáctku, aby se do ní vzápětí vrátil a vpádu míč těsně před ním ukryl v náručí.
61'
Jakub Řezníček nebyl nikým atakován a bez problému zpracoval míč po dlouhém odkopu spoluhráče, Teplice ovšem nemohly pokračovat v útočném snažení kvůli postavení mimo hru.
59'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Emmanuel Antwi, přichází Karel Soldát.
59'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pavel Hájek, přichází Stanislav Vávra.
58'
Obrovská šance! Vais pořádně protáhl Grigara
58'
Tomáš Pilík sice napálil přízemní střelou pouze spoluhráče stojícího ve zdi, poté ale napřáhl k nádherné táhlé přízemní střele Jonáš Vais a míč mířil přesně ke vzdálenější pravé tyči, Tomáš Grigar ale vytáhl skvělý zákrok a míč vyrazil na rohový kop!
57'
Jan Rezek to udělal skvěle, když si mezi dvěma protihráči pokryl míč tělem a v blízkosti šestnáctky vybojoval standardní situaci.
56'
Teplice po přestávce dominují držení míče a hra se převážně odehrává na obranné polovině Příbrami, která čeká na nějaký nadějný protiútok. Skláři mají hru pevně pod kontrolou.
55'
Hra byla na několik okamžiků přerušena, aby mohl být bývalý útočník domácího týmu ošetřen. Jakub Řezníček se za potlesku fanoušků postavil zpět na nohy a zápas může pokračovat.
53'
Jakub Řezníček předvedl za středovým kruhem pěknou zasekávačku a Olivier Kingue ho podrazil. Žlutá karta.
52'
Kapitán hostujícího týmu už mohl pálit zpoza šestnáctky, jenže nesebral odvahu pro zakončení a uplynulých sekund jeden z hráčů Příbrami využil k tomu, aby se mu vrhl čistě pod nohy.
51'
Hodně kostrbatá rozehrávka Teplic nakonec vedla ke slibné brankové příležitosti. Na levé straně šestnáctky už napřahoval ke střele Jakub Mareš, nakonec se k ní ale nedostal.
49'
Olivier Kingue šel na levé straně hřiště za míčem příliš důrazně a Ondřej Berka si ho okamžitě našel, aby mu domluvil. Tentokrát se to obešlo bez žluté karty, ale příště už tomu tak asi nebude.
48'
Příbram vybojovala standardní situaci v blízkosti středového kruhu a na levém křídle se rozebíhal Mihailo Cmiljanović, míč se ale odrazil mimo jeho dosah a opustil hrací plochu.
46'
Jakub Mareš rozehrál druhých pětačtyřicet minut a Teplice poslaly směrem vpřed okamžitě dlouhý nákop. Míč ovšem sebrali domácí fotbalisté a mohli vyrazit do protiútoku, ze kterého pramenila prudká střela Tomáš Pilíka zpoza šestnáctky. Míč byl ale tečován mimo a následný rohový kop domácích už nic nepřinesl.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
Jakub Řezníček dnes zatím prožívá dobrý návrat domů. Bývalý útočník Příbrami se sice sám prosadit nedokázal, jeho spoluhráč Jevgenij Nazarov ovšem ano a po necelé čtvrthodině hry poslal Teplice do vedení. Příbram se poté zvedla a byla lepším týmem, vyrovnat se jí ale zatím nepodařilo. Hodně aktivní je na domácí straně Emmanuel Antwi. Poločas. 1.FK Příbram 0 FK Teplice 1.
45'
První poločas skončil.
45'
Tomáš Pilík parádně odcentroval z pravého křídla a na vzdálenější levé tyči se snažil hlavičkovat Jan Rezek, jeden z obránců Teplic ho ale skvěle pokryl a odvrátil míč na další rohový kop.
44'
Martin Nový už se na to nemohl dívat, navedl si míč na levačku a zpoza pokutového území napřáhl k prudké střele, která byla přizvednuta a skončila na rohovém kopu.
43'
Jakub Řezníček dostal krásnou přihrávku na pravou stranu šestnáctky a okamžitě chtěl míč poslat před bránu, jeho centr byl ovšem hodně nepřesný. Dokonce tak moc, že domácí vhazovali.
41'
Teplice jako by se nechaly jednobrankovým vedením uchlácholit a Příbram se snaží podnikat rychlé útoky do nekonsolidované obrany soupeře, zatím ovšem bez kýženého efektu.
39'
Jakub Řezníček chtěl vybojovat míč na polovině soupeře hodně důrazně, jenže neuspěl a navíc byl potrestán žlutou kartou.
38'
Vzápětí měla Příbram výhodu rohového kopu a šanci vyrovnat skóre utkání, to by ale následný centr nesměl zamířit přímo do rukavic brankáře Tomáše Grigara, který si snadno poradil.
37'
Příbramští čelili dlouhému pasu směrem vpřed, který kopíroval pravou postranní čáru, Mihailo Cmiljanović byl ovšem ve střehu a hlavou ho bez problému odvrátil.
36'
Teplice se snažily prosadit na levé straně hřiště, jejich snažení ale rychle ukončil Adam Petrák, který byl u míče jako první a zásluhou teče protihráče vybojoval autové vhazování.
35'
Emmanuel Antwi se snažil prosadit na straně Příbrami, zatímco Jakub Mareš vzápětí v týmu Teplic. Oba hráči ale dopadli stejně, když prohráli osobní souboj a do šance se nedostali.
33'
Emmanuel Antwi předvedl před pár okamžiky pěkné sólo a málem se prodral až do velké brankové příležitosti, na hranici pokutového území byl ovšem čistě sražen k zemi.
32'
Ze zápasu uběhlo více než třicet minut a Teplice vedou Na Litavce 1:0 zásluhou gólu, který vstřelil Jevgenij Nazarov. Příbram je nyní lepší a touží po vyrovnávací brance.
28'
Domácí mohli vyrovnat. Míč prosvištěl kolem brankové čáry
28'
Teplice přečkaly krušné okamžiky a okamžitě vyrazily do rychlého protiútoku, který zastavil Adam Petrák za cenu karty.
28'
Příbram málem vyrovnala! Tomáš Grigar zasáhl proti přízemní střele Jonáše Vaise z úhlu nepřesvědčivě a potrestat ho za to mohl u přední pravé tyče Peter Kleščík, jeho přízemní pokus z téměř nulového úhlu ale lemoval brankovou čáru a zamířil mimo.
27'
Jan Rezek vyvolal velké vzrušení na tribunách, když se málem řítil sám na bránu, velice bleskově k němu ale přiběhl Daniel Trubač a po čistém zahráním tělem ho poslal k zemi.
26'
Fotbalisté Příbrami předvedli dobrou pasáž hry a dostali Teplice pod tlak, bohužel pro trenéra Pavla Horvátha a domácí fanoušky z něj ale nedokázali nic vytěžit. Skóre je tedy stále 0:1.
25'
Emmanuel Antwi vyslechl volání fanoušků po střele a zpoza šestnáctky napřáhl k dalšímu prudkému projektilu, který byl teplickou obranou zablokován. Tomáš Grigar zůstal v klidu.
23'
Emmanuel Antwi a Jan Rezek rozehráli standardní situaci nakrátko a Martin Nový se poté mohl pokusit vypálit ze střední vzdálenosti, tepličtí fotbalisté ale proti němu velice rychle vystartovali.
21'
Jevgenij Nazarov sáhl k faulu, který byl z řady taktických, a za prohřešek proti pravidlům viděl žlutou kartu.
20'
Emmanuel Antwi šel na pravém křídle za míčem hodně důrazně, osobní souboj s jedním z hostujících hráčů ovšem prohrál a Skláři se opět ubránili. Teplice vedou v Příbrami těsně 1:0.
18'
Příbram z následného rohového kopu ani útočného snažení nic kloudného nevytěžila a navíc se na levé straně útočné poloviny dopustila faulu. Teplice se definitivně ubránily.
16'
Jonáš Vais mohl bleskově vyrovnat, když si na levé straně pokutového území naběhl na míč po zablokované střele Emmanuela Antwiho a zdánlivě mířil do odkryté brány, jeho pokus ze druhé vlny byl ovšem přizvednut nad teplickou bránu!
15'
Nazarov krásnou střelou otevřel skóre a připsal si první ligový gól, 0:1
15'
Teplice právě vstřelily branku!
Propadnutý míč po centru Pavla Moulise z rohového kopu se dostal až k JEVGENIJOVI NAZAROVOVI, který se do něj na pravé straně šestnáctky opřel a z ostrého úhlu ho nádherně napálil pod břevno! Teplice vedou venku 1:0.
12'
Pavel Moulis měl otevřený prostor na levé straně šestnáctky a po zvednutí hlavy se rozhodl pro prudký centr do šestnáctky, problém byl ale v tom, že minul všechny nabíhající spoluhráče.
10'
Skláři měli výhodu rohového kopu a v pokutovém území Příbrami vznikala nepřehledná situace, rychle ji ale vyřešil Martin Melichar, když míč ze vzduchu stáhl do svých rukavic.
9'
Trubač si naběhl na zpětnou přihrávku, jeho pokus tečoval Nový
9'
Daniel Trubač si naběhl uprostřed šestnáctky na krásnou zpětnou přihrávku a přízemní střelou mířil přesně k pravé tyči, jeden z příbramských hráčů ji ale tečoval a míč skončil těsně mimo! Vyložená šance Teplic gólem neskončila.
8'
Příbramští hráči chtěli přenést hru z levého křídla doprava, diagonální pas byl ovšem příliš prudký a míč skončil v zámezí. Teplice se zatím úspěšně brání a nepouští soupeře ke střele na bránu.
7'
Řezníček se pokusil zaskočit Melichara, ten si s míčem poradil
7'
Jakub Řezníček využil volného prostoru na levém křídle a pokusil se zaskočit domácího brankáře ostrým centrem, který mířil k přední tyči. Martin Melichar ovšem míč nadvakrát zastavil.
5'
Teplice zkusily zaútočit, dlouhá kolmá přihrávka podél osy hřiště ovšem skončila pouze u brankáře Martina Melichara, který se dostal do brány v závěru loňské sezóny a zazářil.
4'
Rychlý střelecký pokus obstaral Antwi, bránu minul
4'
Emmanuel Antwi si zpracoval míč a na ose hřiště napřáhl ke krásné táhlé střele ze střední vzdálenosti, která minula pravou tyč teplické brány! Úvodní šance a potlesk na příbramských tribunách.
3'
Jan Rezek dobře zabojoval o míč v blízkosti středového kruhu, jenže Tomáš Kučera byl v osobním souboji silnější a dokázal míč udržet pro své spoluhráče.
2'
Fotbalisté Příbrami vstoupili do utkání dobře a ihned se usadili na levé straně útočné poloviny. K pokutovému území soupeře se ovšem dostat nedokázali, zatímco Teplice zradila rozehrávka.
1'
Jakub Mareš byl hodně netrpělivý a předčasně vběhl do středového kruhu. Zkušený Jan Rezek si toho všiml a s výkopem chvilku počkal. Utkání mezi Příbramí a Teplicemi začalo.
1'
Utkání právě začalo.
Vítejte u sledování zápasu úvodního kola nového ročníku nejvyšší české soutěže, v němž domácí Příbram hostí Teplice. Skláři už přichází na hrací plochu a čeká se už jen na rozhodčí a domácí tým. V Příbrami mírně prší.
Úvodní sestavy:

1.FK Příbram: Melichar – Nový, Kingue, Kleščík, Cmiljanović – Hájek, Petrák – Antwi, T. Pilík, Vais – Jan Rezek (C).
Náhradníci: Šiman – Boakye, Pinc, Tregler, Soldát, Vávra, Svoboda.

FK Teplice: Grigar – Mareček, Heidenreich, Nazarov – Černý, Žitný, Trubač, Kučera, Moulis – J. Mareš (C), Jakub Řezníček.
Náhradníci: Němeček – Ljevaković, Kodeš, Hyčka, Vondrášek, Radosta, Paradin.

Rozhodčí: Ondřej Berka. Asistenti: Jaroslav Kubr, Zdeněk Vaňkát. Čtvrtý rozhodčí: Vít Nedvěd.
Vzájemná utkání

Oba týmy se střetly v loňském ročníku dvakrát a lépe jsou na tom Teplice, které v Příbrami remizovaly 1:1 a Na Stínadlech poté soupeře smetly jednoznačně 4:0.
FK Teplice

Teplice se budou snažit ukončit velice špatnou sérii výsledků z venkovních zápasů. Skláři v lize nevyhráli devětkrát v řadě a celkově už čekají na vítězství venku jedenáct utkání. Výjimečný zápas má dnes před sebou útočník Jakub Řezníček. Příbramský rodák se postaví proti svému bývalému týmu poté, co si postupně prošel Spartou, Brnem, Plzní a Olomoucí, kde hostoval.
1.FK Příbram

V Příbrami musí být nesmírně šťastní, protože zásluhou pandemie koronaviru se tým z hornického města zachránil a nyní před ním stojí nová výzva. Bývalý profesionální fotbalista Pavel Horváth usedl na lavičku Příbrami v závěru loňské sezóny a hráči pod jeho vedením vyhráli tři zápasy, což sice dokázal i jeho předchůdce Roman Nádvorník, jenže z velké porce zápasů, zatímco legenda z Plzně to dokázala v devíti.
Fotbalisté Příbrami se zachránili zásluhou vyšší moci v podobě koronaviru a v sobotu odpoledne zahájí další sezónu mezi elitou. Úvodním soupeřem svěřenců Pavla Horvátha budou Teplice, které zavítají na stadion Na Litavce a budou se snažit ukončit velmi špatnou sérii výsledků na hřištích soupeřů, kde nevyhrály devětkrát v řadě. Příbram se letos bude chtít za každou cenu vyhnout záchranářským starostem a pomoci by jí měl návrat zkušeného Tomáše Pilíka. Výkop v 17:00 hod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.Skupina o titul 2019/2020

Z V R P Skóre B
1. Slavia 35 26 7 2 69 :12 85
2. Plzeň 35 23 7 5 68 :24 76
3. Sparta 35 17 9 9 66 :40 60
4. Jablonec 35 14 9 12 48 :52 51
5. Liberec 35 15 6 14 55 :51 51
6. Ostrava 35 12 11 12 47 :43 47

Skupina o záchranu 2019/2020

Z V R P Skóre B
11. Olomouc 33 9 13 11 39 :40 40
12. Teplice 33 9 11 13 37 :51 38
13. Zlín 33 9 6 18 30 :52 33
14. Karviná 33 5 12 16 25 :46 27
15. Opava 33 5 10 18 17 :50 25
16. Příbram 33 6 7 20 21 :55 25
Články odjinud