Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to pro dnešek vše, někdy příště se těším na shledanou.
Tradiční děkovačku sešívaných fanoušků tentokrát předzpívává bývalý sparťan Juhar, který se ale stal miláčkem domácích fans.
Utkání bylo poznamenáno takřka desetiminutovou pauzou za skandování nevhodných hesel směrem k předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi.
Slávisté zaslouženě získávají tři body, když Příbram přehráli 3:0. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem možná i díky brzkému gólu Hrubého a pohodlně si došli pro vysoké vítězství.
90+10
Konec zápasu.
90+10
Hosté opět pohledně zakombinovali v blízkosti slávistického vápna, finální přihrávka už ale chyběla.
90+8
Tomáš Pilík opravdu nemá svůj den. Přestože si na pravé straně dobře zpracoval míč, pak ho napálil hodně nepřesně a ohrozil jen diváky za bránou.
90+7
...Sodoma s Proškem míří na poslední vteřiny do arény.
90+7
Slávisté dvakrát střídají. Ze hry jdou Juhar s Gecovem...
90+6
Po pohledné akci Příbrami centroval zprava Pilík jen do připravené náruče gólmana Černého.
90+4
Hosté chvíli obléhali domácí vápno a ke střele z pětadvaceti metrů se pak odhodlal Krbeček. Jeho táhlá střela však o kousek přeletěla domácí břevno.
90+2
Po rohu, který slávisté ubránili, přichází první střídání ve slávistickém dresu. Zmrhal jde do hry místo Pitáka.
90+1
Po dobrém zpětném pasu Zemana byl ve vápně úplně sám Pilík, jeho prudkou střelu ale dokázal ve skluzu Škoda srazit na roh.
90
Zápas je nastaven o deset minut.
90
Hosté stahují právě Řezníčka, jako poslední žolík míří do hry bývalý slávista Volešák.
90
Po dlouhém nákopu stál Řezníček v ofsajdu.
88
Slavia právě vstřelila branku!
Černý nejprve chytil centr a pak rozehrál na Pitáka. Toho sice hostující Jugas fauloval, sám postižený hráč ale balón rychle poslal do hry a MARTIN JUHAR ihned pelášil sám na Hrušku, kterého pak jemně přeloboval!
87
A po faulu Nitrianského mají Středočeší ještě jednu příležitost.
86
Gecov hodně ostře dojel do nohou Krbečka, Příbram má další přímý kop.
85
Domácí kotel se přesunul na východní tribunu, odkud, zatím ne tolik hlasitě, skanduje opět "Pelta ven!".
83
Mišůn sice na hranici pokutového území vyhrál hlavičkový souboj, balón však posunul jen do zámezí.
82
Nitrianského centr mířil na bližší tyč, Smejkal se tam ale k hlavičce neprotlačil.
82
Po faulu na Pitáka budou domácí kopat standardku od autové čáry.
80
Necid se dostal za obranu, z mírného úhlu ale nechal vyniknout Hrušku. Vzrušení však bylo zbytečné, neboť si domácí kanonýr nepohlídal ofsajdovou linii.
80
Dnešní utkání sleduje 4 452 diváků.
79
Další příbramská změna znamená konec pro Danoského, do hry jde Dominik Kraut.
77
Juhar si na levém křídle vůbec neporozuměl s Nitrianským, čímž skončila nadějná akce červenobílých.
75
První střídání zápasu přichází na příbramské straně. Levon Hayrapetyan pro dnešek dohrál, místo něj jde do boje Jiří Mareš.
74
Domácí fotbalisté teď prokázali bojovnost, když po sérii obětavých skluzů nakonec příbramské hráče odzbrojili a vybojovali aut.
73
Na opačné straně chtějí slávisté penaltu po domnělé ruce, sudí Kovařík je ale jiného názoru.
72
Pilík si na pravém křídle obhodil Nevese a pak kvalitním centrem hledal Řezníčka, který by se dostal ke gólové střele, kdyby se do pasu nevložil brankář Černý.
71
Slavia právě vstřelila branku!
Rohový kop Milana Nitrianského dosedl přímo na hlavu nehlídaného TOMÁŠE NECIDA, který prudkou hlavičkou z deseti metrů prostřelil Hrušku!
70
Další zblokovaný centr Juhara znamená další rohový kop.
70
Fernando Neves se rozjel jako vlak po levé autové čáře a dostal se až k centru, který těsně před Necidem hosté odvrátili na roh.
69
Hayrapetyanův vysoký centr měl být kořistí pro Černého, ten ale míč jen posunul před sebe, kde však k jeho štěstí byli jen jeho spoluhráči.
66
A po dalším centru Hruškovi pomohla i tyč, od které se balón odrazil přímo do náruče hostujícího gólmana. Slávisté reklamovali gól, balón však za brankovou čárou s největší pravděpodobností nebyl.
65
Na Juharův roh vyskočil nejvýše Smejkal, hlavičkou mířil dobře k tyči, Hruška však míč zastavil.
65
Další zdržení, neboť rozhodčí Kovařík ještě uklidňuje tahanici ve vápně.
65
Roh pro Slavii.
64
Trojice rozhodčích se konečně vrátila na zeelený pažit a může se pokračovat ve hře po zhruba desetiminutové přestávce.
63
Hosté už vrátili slávistům míč a mohlo by se pokračovat v zápase, pokud by byli na hřišti i sudí.
63
I Příbramští už jsou na hrací ploše, čeká se už jen na arbitry.
61
Slávističtí fotbalisté se vrátili na trávník a jdou společně uklidnit své fanoušky. V domácím kotli byl mezitím rozvinut velký nápis "Pelta je Řepka".
60
Skandování utichlo, místo toho však sešívaní příznivci odpálili zakázanou pyrotechniku.
58
Piták uspěl jen částečně, část domácího kotle totiž stále skanduje protipeltovská hesla, které doplnilo "Zrušte fotbal!"
56
Rozhodčí stáhli všechny hráče z trávníku, domácí kapitán Karel Piták jde ke kotli usměrnit slávistické příznivce.
55
Další vulgární skandování domácích fanoušků doplněné transparenty raději pořadatelé přehlušili hudbou z reproduktorů. Ani to však nestačilo a sudí přerušil hru.
53
Po Juharově rohovém kopu se ke střele dostal kapitán Piták, který však přízemní ranou napálil jen před ním stojícího a nicnetušícího Škodu, od něhož se balón odrazil do středu hřiště.
52
Silný Řezníček si ve vápně zpracoval míč, tělem odstrčil dva stopery a ještě centroval na osu šestnáctky. Radek Černý však dobře vyběhl a míč zastavil.
50
Obrovskou šanci Příbrami vychytal brankář Černý! Tomáš Pilík byl totiž úplně sám před slávistickým gólmanem po výborné přihrávce od Zemana, z deseti metrů však Černého nedokázal prostřelit.
49
Další Pilíkův centr opět znamenal zmatek v domácím vápně, tentokrát ho uťal Gecov.
47
Přímý kop Pilíka Necid trestuhodně podskočil, zaskočení hráči soupeře ale nedokázali rychle zareagovat a pak se navíc Krbeček provinil faulem.
46
Po faulu Pitáka na Tarczala ale bude muset být Černý opět v pozoru.
46
Jen dvacet vteřin po rozehrávce se ke střele z pětadvaceti metrů dostal Řezníček, Černý s jeho slabým pokusem ale neměl žádné potíže.
46
Začal druhý poločas.
Druhá pětačtyřicetiminutovka by měla začít ve 21:18, povede se v ní Příbrami alespoň vyrovnat, nebo odjede z metropole bez bodu?
Úvodní půle končí vedením Slavie 1:0, které už v páté minutě zařídil mladý záložník Hrubý. Sešívaní měli po většinu poločasu hru pod kontrolou a vypracovali si i dobré gólové šance, žádná další se už ale neujala. Příbramští zahrozili jen v jediné minutě, brankář Černý ale domácí tým podržel.
45+2
První poločas skončil.
45+1
Pitákova ulička na Juhara měla oči, na poslední chvíli ji ale zastavil Hájovský.
45
První půle se bude hrát dvě minuty nad plán.
45
Zeman spěchal za dlouhým pasem z hloubi pole, u brankové čáry ho ale zastavil Smejkal, který nechal míč dokutálet do zámezí.
43
Hayrapetyan zleva necentroval příliš přesně, a tak si brankář Černý zařval, že míč je jeho. Na hranici pokutového území se ale bál balón chytit do ruky, neboť se obával, že už překročil čáru ohraničující vápno. Zkušený gólman měl pak štěstí, že balón dokázal nohou zpracovat a odkopnout ho.
42
Po pasu Gecova si Necid nejprve obhodil Hájovského, když to samé chtěl ale udělat i s Mišůnem, přeskočil mu balón v rozhodující chvíli kopačku.
39
Karel Piták dobrou uličkou vyslal do úniku Juhara, který chtěl z úhlu obstřelit Hrušku. Výborně se ale vrátil Jugas a ve skluzu střelu zpomalil natolik, že si pak pro balón mohl doběhnout brankář Hruška.
39
Nitrianského pas do pokutového území si ale Příbramští pohlídali.
38
Na opačné straně budou sešívaní kopat roh po zásahu Hayrapetyana.
37
Další práci měl strážce slávistické brány, střílený centr Řezníčka ale nadvakrát zpacifikoval.
36
A Černý musel být v pozoru i po rohu, kdy na něj vyslal hlavičku Mišůn, zblízka však trefil jen domácího brankáře.
35
Tomáš Pilík se dostal k míči na hranici velkého vápna, s ničím se nemazlil a poslal ho prudkou ranou přímo pod břevno. Radek Černý ho chtěl nejprve chytit, pak si to ale rozmyslel a raději míč vyboxoval na roh.
32
Piták táhl rychlý brejk sešívaných, dlouho však váhal s přihrávkou na rozběhnutého Juhara, až si musel vypomoci na pravém křídle Hrubým. Ten mu pak chtěl balón vrátit, přes Hájovského se už ale Piták protlačit nedokázal.
31
Po elegantním přistrčení od Dostála vyslal centr do pokutového území Nitrianský, Mišun ho ale zastavil a celou práci pak za něj dokončil vrátivší se Krbeček.
30
Necid přizvedl prudký pas hlavou za sebe, kde číhal Juhar. Slovenský záložník byl však v jasném ofsajdu.
29
Za dlouhým nákopem Hrubého pospíchal Juhar, ale ani přes obrovské zrychlení ho nedostihl na hrací ploše.
27
Zeman si vzal míč v půlicím kruhu a hned věděl, že s ním poběží co nejblíže slávistické bráně a pak vystřelí. Úmysl se mu povedl, následná pumelice z pětadvaceti metrů, která skončila hodně daleko od cíle, už nikoliv.
26
Nitrianského centr do pokutového území hosté odvrátili jen k Nevesovi. Jeho halfvolejová střela pak ale letěla o trochu výše, než by si domácí obránce přál.
25
Po krátké prodlevě můžeme pokračovat, slávisté kopou standardku z uctivé vzdálenosti.
24
Sudí Kovařík přerušil na chvíli utkání z důvodu nevhodného skandování domácího kotle směrem k šéfovi českého fotbalu Miroslavu Peltovi.
22
Po centru Nitrianského si na hlavičku naběhl Necid, Hruška se však vyznamenal a robinzonádou balón vytlačil na roh. Ten se však kopat nebude, neboť Necid byl v době přihrávky v metrovém ofsajdu.
21
Z rohového kopu se slávistům nezadařilo a ještě měli co dělat, aby zastavili rychlý brejk hostů.
20
Nitrianský hraje parádní zápas. Tentokrát se chytře uvolnil na středu hřiště a pelášil přímo na příbramskou bránu. Ve vápně ještě předal balón Juharovi, ten ale míč nezpracoval ideálně, a když se mu zamotal pod nohy, přišel zákrok Hájovského, jenž balón odpálil na roh. Slávisté chtějí penaltu, sudí Kovařík zřejmě správně mlčí.
18
Pilík u autové čáry čistě odzbrojil Nevese, ale z následného přečíslení Příbramští nic nevytěžili. Neves pak zůstal ležet na trávníku, po krátkém ošetření se ale vrátí do hry.
17
Po další narážečce – tentokrát v podání Nitrianského a Hrubého na pravém křídle – se až do šestnáctky uvolnil Nitrianský, jeho přízemní centr na Necida však na poslední chvíli zastavil Mišůn.
16
Piták chtěl po elegantní narážečce od Necida vysunout napravo Nitrianského, tomu ale k dostihnutí prudkého balónu chyběl krok.
14
Neves na polovině hřiště zvedl hlavu a pak nadýchaným, ale příliš vysokým centrem hledal rozběhnutého Juhara.
13
Zemanův roh ale slávisté ubránili a po jejich následném pokusu o brejk může být Hájovský rád, že za přerušení rozvíjející se akce neviděl žlutou kartu.
12
Řezníčkova naivní střela ze třiceti metrů nakonec škrtla Škodovu nohu a vyústila v rohový kop.
10
Nepovedený nákop Smejkala skončil až v autu.
8
Po autu Gecova a obranné hlavičce Jugase se míč odrazil ke Gecovovi. Ryšavý záložník si pak ale vůbec neporozuměl se svými spoluhráči.
8
Opět po pravé straně pelášil Nitrianský, který tentokrát volil centr na vzdálenější tyč. Ten byl ale pro číhajícího Juhara příliš dlouhý.
6
Nitrianský opět hrozil na pravém křídle, při pokusu o zakončení ale zakopl a balón tak skončil v zámezí.
5
Slavia právě vstřelila branku!
Po rychlé akci Slavie vracel nejprve Karel Piták přízemním pasem balón do druhé vlny, kam si naběhl Nitrianský, ale zblízka napálil jen břevno hostující brány. K balónu se však ještě jednou dostal Piták, který tentokrát oslovil na hranici šestnáctky stojícího ROBERTA HRUBÉHO, jenž technickou střelou vymetl šibenici!
3
Příbramští už od začátku natahují čas zdlouhavým rozehráváním balónu do hry.
1
Hned v první minutě hodil Jugas aut tak nepovedeně, že to odporovalo pravidlům.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SK Slavia Praha: Černý – Dostál, Škoda, Smejkal, Neves – Nitrianský, Hrubý, Gecov, Piták (C), Juhar – Necid.
Náhradníci: Čontofalský – Dobrotka, Zmrhal, Prošek, Lička, Červenka, Sodoma.

1.FK Příbram: Hruška (C) – Hayrapetyan, Jugas, Hájovský, Mišůn – Pilík, Tarczal, Danoski, Krbeček, Zeman – Řezníček.
Náhradníci: Rondzik – Aziz, Mareš, Volešák, Stratil, Kraut, Tregler.

Rozhodčí: Kovařík – Pelikán, Dobrovolný.
Sešívaní se naopak šťastným vítězstvím nad Klokany posunuli až na dvanácté místo, a pokud Příbram v přímém souboji porazí, předskočí ji i v gambrinusligové tabulce.
Příbram totiž naposledy vybojovala remízu se Znojmem až hodně rozporuplným gólem z páté nastavené minuty, bod však Středočechy udržel na jedenácté pozici. To Znojemští se kvůli němu propadli do zóny sestupu.
Notně povzbuzena výhrou v důležitém záchranářském souboji proti Bohemians 1905 očekává Slavia dalšího soupeře, který je namočen v sestupové bažině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.


Články odjinud