FORTUNA:LIGA - Základní část - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav : Slovácko - 17. března 2018   15:00

Ml. Boleslav
32' Komličenko (Hubínek)
1:1
(1:0)
Slovácko
74' Zajíc  (Navrátil)

Polaček – Pauschek, Klíma, Chaluš, Křapka – Jánoš (C), Hubínek (85. Mareš) – Konaté (77. Ladra), Valenta (14. Kateřiňák), Přikryl – Komličenko.
Šeda – Kateřiňák, Mareš, Ladra, Magera, Sus, Král.
Pavel Orel – Petr Blažej, Petr Antoníček
Adidas Aréna, Mladá Boleslav
1 017 diváků
Heča – Juroška, Břečka, Šimko, Divíšek – Janošek (73. Kubala), V. Daníček (C) – Navrátil, Sadílek (67. Machalík), Havlík (46. Jakub Rezek) – Zajíc.
Daněk – Vasiljev, Machalík, Jakub Rezek, Kubala, J. Krejčí.

CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Slovácko 1:1. Důležitý bod pro hosty

Mladá Boleslav remizuje se Slováckem 1:1. Hosté toho směrem dopředu dlouho nic nepředvedli, jenže po sklepnutí Navrátila vyrovnal hlavou z osy vápna Zajíc. Slovácko mělo vzápětí více ze hry a určitě mohla Boleslav zůstat bez bodu. Jenže zbrklost Rezka ve velké šanci a poté zákrok Polačka rukama proti střele ze středu znamená, že se body dnes budou dělit.
90+5'
90+5'
Po nahrávce Křapky utekl Přikrylovi na levé straně balón.
90+4'
Kateřiňák je v pořádku, stejně tak jeho protihráč a opět se bude v Boleslavi hrát.
90+3'
Kateřiňák a Břečka zůstali ležet na hrací ploše. Tohle nevypadá vůbec dobře a na trávníku už jsou lékaři.
90+3'
Kubala odstartoval rychlý brejk po levé straně, ale finální fáze hostů nebyla dobrá a vše se obešlo bez zákroku Polačka.
90+3'
Nejprve centr na bližší tyč, poté neuspěl Landra z levé části vápna.
90+2'
Komličenko posunul míč křížem na pravou stranu, kde byl Ladra a i s přispěním Pauscheka může Boleslav rohem získat tři body.
90+1'
Poté, co domácí uhlídali Zajíce udělala Boleslav chybu na polovině hřiště, takže autové vhazování pro Jurošku.
90'
Kateřiňák (MBL) si prohlédl žlutou kartu v době, kdy Juroška chtěl útočit po pravé straně. Pavel Orel viděl podražení domácího fotbalisty na hostující polovině.
90'
Komličenko a Křapka vlétli do levé části vápna a ještě je tady roh opět pro Mareše.
89'
V posledních minutách sledujeme velice zajímavý fotbal, tak třeba se někomu ještě podaří urvat tři body.
89'
Zase Mareš, teď už na první tyč, ale Heča může poděkovat svým spoluhráčům.
88'
Po centru na vzdálenější tyč je nařízen roh tentokráte zprava.
88'
Díky Přikrylovi na levé straně vápna bude zahrávat Mareš roh.
87'
Navrátil nahrával pod sebe a z osy hřiště zakončoval Rezek do levého dolního rohu branky, kam natáhl své ruce Polaček!
87'
Machalík narval míč levačkou na zadní tyč na hlavu soupeře a rozehrávat bude poté pod tlakem hrající Přikryl.
87'
Zajíc vybojoval na pravé straně faul Jánoše a tohle není vůbec špatná pozice pro hosty.
86'
Juroška centroval zprava na přední tyč, kde byl však protihráč. Boleslav bude poté chtít rozhodnout tento duel po autovém vhazování.
85'
Jánoš fauloval na polovině hřiště a výrok rozhodčího Orla se mu vůbec nezamlouval.
85'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Michal Hubínek, přichází Petr Mareš.
84'
Protože podle názoru rozhodčího Orla byl po pravé straně unikající Komličenko faulovaný, tak se k nespokojenosti hostů bude kopat standardní situace.
84'
Rezek s Divíškem zvolili pro útok levou stranu, kde bude také Slovácko z poloviny domácích vhazovat.
83'
Přikryl a Jánoš se dotkli balonu na polovině hostů, kde poté udělala Boleslav další velkou chybu. Po gólu na 1:1 je výkon favorita zápasu plný chyb.
83'
Zajíc s Machalíkem se starali o zábavu na levé straně, ale zakončit nikdo z hostů nedokázal.
82'
Měl by to být Mareš, kdo půjde za chvíli do hry v domácím dresu.
81'
Křapka přichystal míč na levou stranu, jenže Kateřiňák zakončoval mimo branku při střele na dlouhou tyč.
81'
Nyní se v domácí hře kupí chyba za chybou a hosté jsou povzbuzeni po srovnávacím gólu.
80'
Machalík se neprosadil jeden na jednoho po levé straně, ale Slovácko ještě útočí.
79'
Velká chyba Klímy a Rezek z pravé strany ve velké šanci střílel trošku zbrkle do rukou Polačka. Slovácko mohlo překlopit vývoj zápasu na svojí stranu.
79'
Kubalova křižná nahrávka na pravou stranu nebyla zpracována spoluhráčem a je z toho tak vhazování pro Boleslav.
78'
Slovácko se po vyrovnávací brance Zajíce prezentuje aktivně a právě hosté tvoří hru v posledních minutách.
78'
Polaček vyběhl na hranu vápna a netrefil míč nohou čistě, takže vhazuje zprava Juroška.
77'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tiémoko Konaté, přichází Tomáš Ladra.
77'
Juroška kopal standardní situaci ze středu a míč nakonec skončil nad brankou domácích.
76'
Šimko nahrál pod sebe zprava Hečovi, který rozhodně nemohl zůstat v klidu při rozehrávce, protože proti němu vybíhal presující Komličenko.
74'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Při centru zleva padal míč (asi) podle domácích hráčů do autu. Nestalo se. A tak Navrátil sklepl míč zprava pod sebe, načež TOMÁŠ ZAJÍC vyrovnal hlavou z osy vápna na 1:1. Asistence: Jan Navrátil.
73'
Kubala trápí své soupeře především v Juniorské lize, kde se mu již povedlo dostat cenu pro Hráče kola, tak uvidíme, jak si bude počínat o patro výše.
73'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Dominik Janošek, přichází Filip Kubala.
73'
Nemělo by dlouho trvat a do hry se zapojí Kubala.
72'
Daníček odvedl dobrou práci na pravé straně, ale následná střela Machalíka z osy hřiště letěla kolem levé ruky Polačka mimo branku.
72'
Čas se hostům na srovnání krátí a dnes to není vůbec dobré v podání Slovácka směrem dopředu. Ve druhém poločase prakticky nemělo hostující mužstvo větší šanci.
71'
Daníček spolupracoval s Rezkem na domácí polovině, ale protože byl aktivní Jánoš v obraně, tak se Boleslav zatím bez problémů brání.
70'
Také Janoška vyprodukoval nevynucenou chybu na pravé straně při snaze o nahrávku spoluhráči.
69'
Janošek udělal chybu na polovině hřiště a akci odstartoval Komličenko. Následně jí zleva zakončil Kateřiňák nečistou nohou hodně vedle zadní tyče.
69'
Šimko přihrával na pravou stranu Daníčkovi, proti němuž šel protihráč a k ohrožení Polačka bylo daleko.
68'
Šimko nalil domácím špatnou rozehrávkou na pravou stranu, ale spoluhráči za něj chybu napravili.
68'
Polačkův výhoz na levou stranu na polovinu hřiště nebyl špatný a Boleslav tak mohla útočit.
67'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Lukáš Sadílek, přichází David Machalík.
67'
K vidění bylo několik domácích krátkých nahrávek na pravé straně a nakonec je z toho aut pro Pauscheka.
66'
Komličenko byl při akci po levé straně faulovaný Juroškou, takže práce pro Kateřiňáka při standardní situaci.
65'
Navrátil si udělal dobrý den z prvního hráče na pravé straně, ale nikoliv z druhého a Boleslav tak může odpovědět Přikrylem.
65'
Chaluš zaslouží pochvalu za obranný zákrok zleva, jenže po chybě domácích na polovině hřiště už je míč na kopačkách soupeřů.
64'
Křižný míč na levou stranu byl hosty z první odvrácen nohou, ale Slovácko díky Pauschekovi zůstalo pod tlakem.
64'
Po několika nepřesnostech na domácí polovině zapískal sudí Orel proti hostům, rozehrává zprava Polaček.
63'
Přikryl měl na levé straně proti sobě dva hráče, ale dokázal se ze situace vymanit. Domácím poté nefungovala útočná fáze.
62'
Navrátilův centr zprava na druhou tyč letěl pouze ke Konatému. Následně se hraje na polovině domácích.
62'
Šimko nahrával vzduchem na pravou stranu, kde také bude tvořit hru Juroška a Navrátil.
61'
Rozhodčí Orel má problém s dresem a hra je kvůli tomu tak přerušena.
60'
Zajíc kontroval po levé straně, ale Boleslav se včas vrátila do obrany, takže mimo nebezpečnou zónu pro domácí má míč na noze Šimko.
60'
Křapka byl zleva vynikající, načež Přikryl přetáhl centr na dlouhou tyč.
59'
Daníček kulhá mimo hrací plochu v doprovodu dvou členů hostujícího mužstva a drží se za pravou nohu. Slovácko by mělo tím pádem nyní hrát o desíti.
59'
Daníček má problém s nohou a v úvahu připadá svalový problém, což rozhodně není nemožné pro dnešní počasí.
58'
Divíškův centr zleva šel na zadní tyč, ale tam nemohl zakončovat Navrátil, zatímco na hrací ploše leží Daníček.
57'
Kateřiňák předal balón na levou stranu Přikrylovi, kterého viděl pomezní rozhodčí v ofsajdu.
57'
Útočný faul na Pauscheka znamená, že Polaček při standardní hostující situaci zasahovat nebude.
56'
Navrátil zakončil tlak zprava tvrdou křižnou střelou a následovat bude roh pro hosty.
55'
Přikrylova střela zleva mezi nohama bránícího fotbalisty byla namířena bez razance do náruče Heči.
55'
Komličenko šel do souboje zleva a následně mu pomohl také Kateřiňáka. Vzápětí trápil hosty agilní Přikryl.
54'
Slovácko čeká ve druhém poločase na větší šanci. Nyní se bude muset bránit poté, co od branky domácích bude vykopávat pravačka Polačka.
54'
Rychlý Juroška na pravé straně nezastihl balón na hrací ploše a Boleslav se může autovým vhazováním u vápna domácích zklidnit.
53'
Zakončení jednoho z domácích hráčů z levé části vápna hlavou bylo umístěno do náruče Heči.
53'
Komličenko faulovaný na levé straně a byl celkem otřesený. Boleslav má standardku pro Kateřiňáka.
52'
Heča rozehrával na pravou stranu, ale balón propadl až do náruče Polačka ve velkém vápně.
52'
Přikryl se na levé straně na polovině hřiště dotkl balónu rukou a hosté sáhli k rozehrávce nakrátko.
51'
Spolupráce Kateřiňáka se spoluhráčem na levé straně vlastní poloviny nebyla ideální, ale stále bude útočit Boleslav.
51'
Zajíc se po pravé straně nedostal před Chaluše, jehož skluz byl čistý a navíc bude vhazovat z území domácích jeho spoluhráč.
50'
Sadílek na pravé straně domácí poloviny prodloužil míč hlavou a hosté krátce na to dostali aktivním presinkem pod tlak Polačka.
49'
Konaté neodhlavičkoval balón do bezpečí, ale rána Divíška zleva za vápnem padala mimo branku.
49'
Navrátil si sbíhal na pravou stranu a posléze bere aut blízko domácího vápna Juroška.
48'
Finální fáze akce po levé straně Divíška se Zajícem byla rychlá, ale zároveň pomezní rozhodčí odmával ofsajd.
48'
Přikryl směřoval míč z levé části vápna po souboji jeden na jednoho na zadní tyč, ale skóre se měnit nebude.
47'
Klíma rozehrál standardní situaci zprava, ale Slovácko nepovolilo domácím vystřelit tak z dvaadvaceti metrů.
47'
Kateřiňák byl na levé straně hostující poloviny s míčem již v zámezí a vhazuje tak outsider zápasu.
46'
Křapka neměl prostor na ohrožení branky zleva. Boleslav celkem dlouho byla na balonu na polovině Slovácka.
46'
Po rozehrávce Kateřiňáka jdeme do druhého poločasu a domácí budou hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Marek Havlík, přichází Jakub Rezek.
46'
Mladá Boleslav vede nad Slováckem po prvním poločase 1:0, když se jako jediný prosadil po rychlé akci Komličenko na zadní tyč mezi nohama Heči. Domácí byli o něco aktivnější, hosté se trápí hlavně v útočné fázi. Polaček těch těžkých zákroků v úvodním dějství moc neměl.
45+3'
45+3'
Za celkem dlouhé nastavení může především zranění Valenty.
45+1'
V hostujícím dresu si zatím nevede vůbec špatně Havlík.
45'
Slovácko toho směrem dopředu v prvním poločase moc nepředvedlo. Boleslav volí pro své útoky především pravou stranu s Konatém.
44'
Domácí standardní situace kope Kateřiňák, který šel na hřiště již ve čtrnácté minutě po zranění Valenty.
43'
Čas na srovnání v prvním poločase se hostům krátí a pravda je ta, že zatím o mají nepatrně více ze hry domácí fotbalisté.
40'
Boleslav sevřela Slovácko po standardní situaci Kateřiňáka. Jenže ani Konaté a ani Hubínek nevystřelili.
39'
Jako již při každém domácím zápase je lidí a fotbalových fanoušků v Boleslavi jako šafránů.
39'
Břečkův nákop šel na levou stranu, ale tím také hostující útok skončil.
38'
Po rozehrávce Břečky na nohu zřejmě Komličenka se hráči domácích nabízel na pravé straně Kateřiňák, nakonec zakončoval Pauschek výrazně mimo tři tyče.
37'
Kateřiňák vzal i roh a po odraženému balonu vystoupila hostující obrana ve snaze připravit o míč Konatého.
36'
Dva centry Kateřiňáka zprava v krátkém sledu, ten druhý vypadal zajímavěji a po tlaku na přední tyč pokračuje Boleslav rohem.
35'
Pauschekovi vyšla naražečka na pravé straně a navíc jej poslal Havlík nedovoleně k zemi.
35'
Jánoš chybnou nahrávkou na levou stranu pouze odevzdal hostům míč, ale ti reagovali stejnou mincí.
34'
Šancí hostů na ohrožení Polačka je zatím pramálo.
33'
Komličenko s Konatém zatopili hostům na pravé straně, ale druhý zmiňovaný fotbalista neodcentroval přesně.
32'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
NIKOLAJ KOMLIČENKO využil na pravé straně přihrávky spoluhráče a před zraky bránícího Břečky otevřel skóre zápasu křižnou přízemní střelou mezi nohama Hečy na vzdálenější tyč. 1:0. Asistence: Michal Hubínek.
31'
Havlíkova levačka centrovala na první tyč a domácí se i díky Konatému osvobodili balónem mimo šestnáctku.
31'
Akce hostů po pravé straně bude díky odkopu Chaluše pokračovat rohem pro Havlíka.
30'
Klíma vyhrál souboj se Zajícem, navíc Pauschek vhodí míč zprava z vlastní poloviny do hry.
30'
Necelá půl hodina hry je za námi, celkem vyrovnaný zápas a blíže ke gólu měl zatím spíše Boleslav.
29'
Konaté se na pravé straně zbavil Břečky a naservíroval míč do ohně, Přikryl však nedokázal z druhé vlny překonat Heču.
28'
Janošek hrál zprava na jistotu v souboji s protihráčem a poté se těžiště hry dostalo na území domácích než chyboval Havlík.
27'
Brečka nepustil nohou na polovině hřiště zprava Boleslav do útoku a k dispozici je hostům poté na hraně vápna Heča.
27'
Slovácko ustálo situaci na vlastní polovině po chybě v rozehrávce a zleva bude vhazovat Divíšek.
26'
Polaček se nikam nehnal s rozehrávkou, pro útok vybral pravou stranu, ale tam dobře pracoval s velkou pravděpodobností Břečka.
25'
Brečka a další hostující fotbalisté si vyměňovali míč na polovině hřiště až vše skončilo přetaženým centrem zprava na zadní tyč, kde číhal Havlík.
25'
Další ze série faulů, tentokráte v podání Navrátila na polovině domácích ve středovém kruhu, tady však nemá sudí Orel důvod udělovat žlutou kartu.
24'
Tohle byl však přetažený centr vedle delší tyče, kam sbíhal Daníček a Divíšek, výkop pro Polačka.
24'
A navíc fauloval Hubínek zezadu Daníčka, takže standardní situace pro Slovácko zprava.
23'
Daníček zleva vypálil do bránícího fotbalisty, ale hostující mužstvo zůstalo na polovině domácích s míčem u nohou.
22'
Po faulu na Kateřiňáka na polovině hřiště je pískáno v neprospěch hostujícího celku.
22'
Boleslav nemá po akci po levé straně ani roh a z velkého vápna rozehrává Heča.
21'
Divíšek vhazoval zleva a zakončení jeho spoluhráče poté padalo doprostřed branky do rukou Polačka.
21'
Hosté vsadili na trpělivost při své kombinaci až Daníček na levé straně měl k balónu dál než Klíma.
20'
Přikryl centroval zleva na osu vápna a Komličenko hlavičkoval před chybujícím Divíškem vedle levé tyče.
19'
Slovácko si zprava počínalo čistě a poté uhánělo do útoku po pravé straně, zhruba pětadvacet metrů od domácí branky však ztratilo míč.
19'
Pauschek rukama zprava na polovině soupeře fauloval Zajíce, Slovácko rozehrávalo levou nohou.
18'
Jánoš a Konaté si na pravé straně narazili balón, ale bývalý fotbalista Sparty zapsal na hraně vápna ztrátu.
18'
Pauschek začal s Hubínkem krátký útok po pravé straně, ale Slovácko je aktivní v obraně a zatím může být Heča zcela v klidu.
17'
Domácí rozehrávka vedla na levou stranu na Kateřiňáka, ale ten neprošel přes protihráče, i tak sudí Orel ukázal, že Boleslav bude vhazovat.
17'
Janošek podržel míč na polovině hrací plochy a Slovácko se poté dostalo až k centru zprava do rukou Polačka.
16'
Sadílek získal míč na polovině hřiště a z toho těžil na levé straně rychlý Zajíc, soupeři se však povedlo odehrát balón na aut.
16'
Janošek fauloval zřejmě Kateřiňáka a sudí Orel mu poté domluvil, hrát se bude proti Slovácku.
15'
Sadílek zakončoval zleva doprostřed branky a Polaček si připsal snadný zákrok do náruče, navíc nevyrazil balón před sebe.
14'
Kateřiňák hned kopal standardní situaci zprava přes dva hráče ve zdi a Heča zasáhl do koše.
14'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jiří Valenta, přichází Jiří Kateřiňák.
14'
Opět se hraje, nyní rozehrával nohou Polaček.
13'
Valenta míří na nosítkách mimo hrací plochu.
12'
Ošetřování trvá dál a je jisté, že Slovácko bude muset střídat.
11'
Ojojoj, Valenta zůstal ležet před Hečou a bude muset být ošetřený.
10'
K vidění byla pokažená rozehrávka na obou stranách.
8'
Valenta se ve středu hřiště zbavil svého protivníka, poté ale vyrobil zbytečnou chybu, kterou musel hasit jasným faulem na o únik se pokoušejícího Daníčka.
6'
Ofenzivní aktivita ze strany celku z Uherského Hradiště nebere konců. Tentokráte se individuálně prosadil Jan Navrátil, který se zbavil Křapky, nachystal si míč na levačku, balonu ale dodal opačnou razanci a zamířil vedle.
5'
Poprvé o sobě směrem dopředu dala vědět i Mladá Boleslav. Valenta vybojoval míč ve středu hřiště a poté zkusil vyslat na zteč Komličenka, ten byl ale přichycen v ofsajdu.
4'
Svěřenci trenéra Korduly začali velmi aktivně. Divíšek šikovným bochánkem nalezl ve vápně si sbíhajícího Havlíka, který ještě hledal před brankou číhajícího Zajíce, celé to ale překombinoval.
3'
O chvíli později už se Slovácku podařilo zahrozit. Na pravé straně se svého strážce zbavil Navrátil, po jehož centru hlavičkoval Marek Havlík, prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil.
2'
Hosté chvíli kombinovali na vlastní polovině, o dlouhý nákop na tu soupeřovu se nakonec postaral Šimko, Navrátil byl ale spolehlivě pokryt Křapkou.
1'
Hlavní arbitr Orel právě foukl do píšťalky, důležitý záchranářský souboj mezi Mladou Boleslaví a Slováckem právě odstartovalo – pojďme na to! Rozehrávky se ujali hosté, kteří nastupují v tmavě modrých dresech, naopak domácí budou hrát v bílém.
1'

FK Mladá Boleslav: Polaček – Pauschek, Klíma, Chaluš, Křapka – Jánoš (C), Hubínek – Konaté, Valenta, Přikryl – Komličenko.
Náhradníci: Šeda – Kateřiňák, Mareš, Ladra, Magera, Sus, Král.

1.FC Slovácko: Heča – Juroška, Břečka, Šimko, Divíšek – Janošek, V. Daníček (C) – Navrátil, Sadílek, Havlík – Zajíc.
Náhradníci: Daněk – Vasiljev, Machalík, Jakub Rezek, Kubala, J. Krejčí.

Rozhodčí: Pavel Orel – Petr Blažej, Petr Antoníček.
Poslední vzájemné utkání

16.9.2017 – 1.FC Slovácko – FK Mladá Boleslav 0:1

Branky: 65. Chaluš (Chramosta)

1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Hofmann, Šimko, Divíšek –
Daníček (C), Machalík (81. Hellebrand) – Navrátil, Havlík, Petr (71. Rezek) – Kubala (55. Zajíc)

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Stronati, Fleišman – Přikryl, Hubínek, Matějovský (C) (75. Levin), Mareš – Chramosta, Mebrahtu (64. Komličenko)
1.FC Slovácko

Pokud byla řeč o tom, že v případě Mladé Boleslavi se boj o záchranu nečekal, tak fotbalisté Slovácka do tohoto ročníku vstupovali v roli jednoho z outsiderů. To se zatím potvrzuje, celek z Uherského Hradiště se po dvaceti odehraných kolech krčí až na čtrnácté pozici, mimo sestupové příčky figuruje jen díky nižšímu rozdílu ve skóre oproti brněnské Zbrojovce. Na podzim vyhráli svěřenci lodivoda Korduly pouze dvakrát, tento nelichotivý počin se jim už v dosavadním průběhu jarní části sezony podařilo vyrovnat. Nejprve Slovácko uspělo na půdě beznadějně posledního Baníku, kde zvítězilo 2:1, týden nato si připsalo cenný bod za remízu s pražskou Spartou. Zatím jedinou jarní porážku zaznamenala parta okolo zkušeného brankáře Heči v Olomouci, minulý víkend si ale spravila chuť, když před vlastními fanoušky přetlačila pražské Bohemians, o jedinou branku se postaral Vlastimil Daníček.
FK Mladá Boleslav

Mladoboleslavským fotbalistům tento ročník rozhodně nevychází podle představ. V posledních letech jsme je vždycky měli možnost sledovat v bojích o nejvyšší příčky, tentokráte je tomu přesně naopak. Po dvaceti odehraných kolech se totiž celek z města automobilů drží až na dvanácté pozici, jeho náskok na sestupové vody navíc čítá pouhopouhý jeden bod. Do jarní části sezony nevstoupili Středočeši ideálně, když shodným výsledkem 0:1 podlehli v dobré formě hrajícím týmům Karviné a Liberce. Po souboji se Slovanem byl z postu hlavního trenéra odvolán Dušan Uhrin mladší, na jehož místo nastoupil Jozef Weber. Ten vítěznou premiéru nezažil, Mladá Boleslav totiž podlehla pražské Slavii, minulý víkend ale ukončila šestizápasovou sérii porážek a uspěla v Brně, kde zvítězila 3:0. V týdnu si navíc modrobílí po zvládnutém penaltovém rozstřelu zajistili postup do semifinále MOL Cupu, jejich soupeřem budou opět sešívaní.
Příjemné sobotní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům české kopané! Naše nejvyšší fotbalová soutěž má dnes na programu pět zápasů v rámci jednadvacátého kola, my se v tomto online přenosu společně zaměříme na záchranářský souboj, v němž FK Mladá Boleslav vyzve 1.FC Slovácko. Úvodní výkop je ve městě automobilů naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.