FORTUNA:LIGA - Skupina o titul -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Hr. Králové - 30. dubna 2022   19:00

Sparta
52' Hancko
1:1
(0:0)
Hr. Králové
66' Leibl

Heča – Wiesner, Vitík, Hancko, Höjer – Pavelka (C) (84. Sáček), Krejčí ml. – Haraslín (68. Minčev), Karabec (59. Dočkal), Pešek (84. Juliš) – Čvančara.
Holec – Suchomel, Hložek.
Petr Hocek – Jiří Kříž, Jakub Šimáček
Generali Česká pojišťovna Arena, Praha - Bubeneč
7 371 diváků
Vízek – Čech, Král, Leibl – Mejdr, Kučera, Vlkanova (C) (90+4. Prekop), Kodeš, Novotný – Kubala (85. Soukeník), Vašulín (63. Rada).

SESTŘIH: Sparta - Hradec Králové 1:1. Votroci zaskočili dalšího favorita

S konstatováním, že Sparta s Hradcem Králové bere pouze bod, se loučím a přeji příjemný zbytek večera.
Se závěrečným hvizdem rozhodčího přišel i pískot z hlediště. Sparta sice ve druhém poločase dominovala a dokonce vedla. Jenomže poté přišla o náskok a už další odpověď nenašla. Votroci tak po vítězství se Slavií berou bod na Letné, čímž definitivně připravili Spartu o naději.
90+5'
90+4'
Na levé straně se rozeběhl právě nově příchozí Erik Prekop, kterého čistým způsobem zastavil Martin Vitík. Hradec se tak nachází na útočné polovině a míří za cenným bodem.
90+4'
Střídání v týmu FC Hradec Králové:
ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Erik Prekop.
90+2'
Za vápnem si navedl míč na střed Tomáš Čvančara, jehož pokus zamířil kousek vedle levé tyče. Votroci měli obrovské štěstí, jelikož Patrik Vízek byl jako přikovaný k zemi.
90'
Ve skluzu trefil Caspera Höjera Dominik Soukeník (Hr. Králové), který tak uviděl další žlutou kartu.
89'
Hanckova dalekonosná pumelice skončila ve Vízkově náruči
89'
Sparta se znovu nacházela na útočné polovině, ale Minčavův přízemní centr spoluhráče nenašel. Hradec odvrátil míč za vápno, odkud to zkusil Dávid Hancko. Avšak Patrik Vízek byl znovu připravený zasáhnout.
86'
Mejdr našel v tutovce Soukeníka, Heča musel zachraňovat!
86'
Bořek Dočkal si na pravé straně narazil s Tomášem Wiesnerem a následně poslal centr před branku, který byl odvrácený. Na druhou stranu vyrazil Adam Vlkanova a po následném centru zakončoval hlavou Dominik Soukeník, jemuž byl odspíkaný ofsajd.
85'
ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Dominik Soukeník.
84'
Střídání v týmu AC Sparta Praha:
ze hřiště odchází Jakub Pešek, přichází Lukáš Juliš.
ze hřiště odchází David Pavelka, přichází Michal Sáček.
83'
Centr Adama Vlkanovi mířil před branku Sparty a celou situaci vyřešil Dávid Hancko. Votroci budou za malou chvíli rozehrávat rohový kop. Jenomže Radův centr pokryl Martin Vitík.
82'
Sparta kombinovala na pravé straně a dalším centrem se prezentoval Bořek Dočkal. Ovšem jeho pas mířil do prostoru, kam se z branky dostal Patrik Vízek.
80'
Dočkal našel Krejčího, který dostal balon na tyč!
80'
Bořek Dočkal je po svém příchodu hodně aktivní a vymyslel další centr na zadní tyč, kde se nacházel Ladislav Krejčí. Jeho hlavička pak z úhlu zamířila do vnější strany tyčky.
80'
Dočkalův centr byl hostující obranou odvrácený, ale balonu se chopil Martin Vitík, jenž byl zády k brance, ale vybojoval alespoň autové vhazování.
79'
Dalším potrestaným hráčem je František Čech (Hr. Králové), který podrazil bulharského záložníka, jenž už se dostával za něj.
78'
Druhý poločas se téměř celý odehrává na útočné polovině Sparty, která pořádně přidává pod kotel. Na levé straně byl faulovaný Martin Minčev.
77'
Hancko si naskočil na Dočkalův centr, Vízek skvěle vyškrábl
77'
Za vápnem se dalšího faulu dopustil Jan Král, který zastavil pronikajícího Tomáše Čvančaru. Výborný centr před branku poslal Bořek Dočkal, ale Patrik Vízek předvedl parádní zákrok proti Dávidu Hanckovi.
76'
Tomáš Wiesner znovu centroval, ale situaci Hradec odvrátil za vápno. Jenomže tam předskočil soupeře Dávid Hancko, jenž našel ve vápně Martina Minčeva, který patou nenašel lépe postaveného Bořka Dočkala.
Dnešní utkání sleduje 7 371 diváků.
74'
Sparta znovu zařadila větší rychlost a zavřela soupeře na jeho polovině. Peškův centr byl odvrácený na rohový kop.
73'
Tomáš Wiesner centroval do vápna, kde míč zpracoval pro spoluhráče Tomáš Čvančara. Zakončením z jedné se prezentoval Bořek Dočkal, jenž trefil před sebou stojícího obránce.
72'
Centr z levé strany si kolem obránce zpracoval Tomáš Čvančara, jemuž míč zároveň utekl daleko, a tak situaci Spartě překazil Patrik Vízek.
71'
Bořek Dočkal roztáhl hru na pravou stranu, kde se nacházel Tomáš Wiesner. Tomu se ale nepovedlo přejít přes soupeře, jenž Spartě balon znovu vrátil.
69'
Bořek Dočkal dal nepřesnou přihrávku, po které se hostující celek vydal do otevřené obrany. Zkušený záložník Sparty se vrátil a zastavil Filipa Kubalu.
68'
ze hřiště odchází Lukáš Haraslín, přichází Martin Minčev.
68'
Po rohovém kopu se míče chopil Jakub Pešek, jenž situaci vrátil zpátky před branku. Jenomže Pavelkova hlavička mířila vysoko nad branku.
67'
Sparta okamžitě hledá odpověď, když zleva odcentroval Casper Höjer. K hlavičce se procpal David Pavelka, jehož hlavička byla sražená vedle branky.
66'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
K rozehrání přímého kopu se postavil Jakub Rada, jehož střela byla tečovaná a k míči se dostal na brankové čáře ještě MICHAL LEIBL, který se tak vykoupil a vyrovnal.
64'
Centr hostujícího celku mířil před branku, kde se nacházel Dávid Hancko. Vostroci se i poté chopili míče a těsně za vápnem byl faulovaný Adam Vlkanova. Lukáš Haraslín se sice divý, ale opravdu srazil soupeře k zemi.
63'
ze hřiště odchází Daniel Vašulín, přichází Jakub Rada.
62'
Hradec se po delší době dostal k pokutovému území Sparty, jenomže Adam Vlkanova se nacházel v ofsajdu. Hráči v bílých dresech potřebují výrazně zabrat, pomoci by v tom mohl Jakub Rada.
61'
Hodina hry je minulostí a ve druhém poločase se zdá, že Sparta kontroluje hru. Naopak Hradec už není tak aktivní, jako byl před přestávkou.
60'
Tomáš Čvančara posílal balon na levou stranu, kde se v ofsajdovém postavení nacházel Lukáš Haraslín. Votroci tak znovu mohou myslet na útočné snažení.
59'
ze hřiště odchází Adam Karabec, přichází Bořek Dočkal.
59'
Hostujícímu trenérovi Miroslavu Koubkovi se nelíbí odpískaná penalta, a tak stále protestovat až uviděl žlutou kartu.
58'
Adam Karabec vysunul po pravé straně Davida Pavelku, který souboj se soupeřem prohrál. Navíc rozhodčí ukazují, že vhazovat bude Hradec Králové.
57'
Hradec se na malou chvíli ocitl na útočné polovině, ale nedostal se nikterak daleko. Na tahu tak je znovu pražská Sparta.
56'
Haraslín chtěl penaltu po střetu s Mejdrem, nedostal ji
56'
Sparta znovu kombinovala za hranicí vápna, kam se poté vydal Lukáš Haraslín. Toho při převzetí míče postrčil Jan Mejdr, ale další pokutový kop z toho nebude. Avšak poslední slovo bude mít znovu Franěk.
54'
Letenští ve druhém poločase přidali a hrálo se především na polovině Hradce Králové. Právě Votroci se budou snažit stáhnout vedení papírového favorita zápasu.
52'
Hancko poslal penaltu k levé tyči a domácí vedou 1:0!
52'
Sparta právě vstřelila branku!
Ani dlouhá prodleva DÁVIDA HANCKA nerozhodila, a tak se Sparta ujímá vedení. I když Patrik Vízek trefil správnou stranu, tak slovenský obránce mířil přesně k levé tyči. Dávid Hancko při gólové radosti oslavil i budoucí příchod potomka.
51'
Petr Hocek nařídil pokutový kop ihned po zákroku, ovšem Petr Franěk celou situaci ještě prohlíží u videa.
50'
Král podle sudího stáhl Čvančaru, penalta!
50'
Michal Leibl (Hr. Králové) za zákrok v pokutovém území viděl žlutou kartu.
50'
Pokutový kop pro Spartu!
Za centrem Caspera Höjera se snažil dostat Tomáš Čvančara, jehož k zemi stáhl Michal Leibl, jenž pozdě nabral letenského útočníka.
49'
Po ztrátě míče s k nedovolenému zákroku uchýlil Petr Kodeš, ale Sparta se znovu rychle přesunula na útočnou polovinu.
48'
Čvančara rozjel akci, Höjerovu střelu si pohlídal Vízek
48'
Za šestnáctkou Hradce se nacházel Casper Höjer, který se dlouho rozmýšlel, co s míčem udělá. Nakonec se rozhodl ke střela, která mířila do bližšího spodního rohu, kam se znovu dostal Patrik Vízek.
47'
Casper Höjer rozehrával standardní situaci a pro balon si došel Patrik Vízek, jenž míč vyboxoval. Sparta vracela míč do šestnáctky, ale k nikomu v rudém dresu.
46'
Vrba ke konci poločasu zakroutil hlavou a odplivl si
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem a balonu se chopili hostující hráči. Jejich nákop zamířil na hranici vápna, kde se ho chopil Ladislav Krejčí.
46'
V prvním poločase jsme viděli aktivní podívanou a pouze díky Milanu Hečovi je stav bez branek. Oba celky si sice vypracovaly několik příležitostí, ovšem nebezpečnější byl Hradec. Naopak Sparta více kombinovala na útočné polovině a vymýšlela, jak se dostala před Patrika Vízka. Uvidíme, co si pro nás týmy připraví po poločasové přestávce.
45+2'
45+1'
Po ztrátě balonu chtěl situaci napravit Martin Vitík (Sparta), který skluzem trefil soupeře a viděl zcela zbytečnou žlutou kartu.
44'
Casper Höjer předvedl nádherné přenesení hry a na pravé straně zalepil míč Jakub Pešek. Následně odcentroval Tomáš Wiesner, avšak Pavelkova hlavička byla velmi slabá.
43'
Po souboji ve středovém kruhu zůstal ležet Martin Vitík, ale rozhodčí zákrok pustili. Daniel Vašulín rozehrál akci Votroků, která mířila do otevřené obrany. Jenomže v obraně Sparty se nacházel ještě Dávid Hancko, jenž celou situaci znovu vyřešil.
42'
Lukáš Haraslín nemohl centrovat, a tak přitáhl k sobě dva soupeře a našel Caspera Höjera. Pro balon se před brankou vydal Patrik Vízek, jemuž míč vypadl, ale své lehké zaváhání rychle napravil.
41'
Dávid Hancko i Daniel Vašulín odcházejí mimo hrací plochu, oba borci budou schopni pokračovat v utkání.
40'
Dlouhý nákop Hradce mířil na polovinu Sparty! Ve vzduch se střetli Dávid Hancko a Daniel Vašulín. Oba hráči se nacházejí na zeleném pažitu a potřebují lékařskou pomoc.
39'
Na druhé straně zahrozil zase Adam Vlkanova, který naznačil, že půjde na střed a vydal se do strany. Poté vyslal rychlou střelu, která zamířila kousek vedle levé tyče.
38'
Vlkanova si hravě posadil Krejčího a pálil k bližší tyči
38'
Haraslínova standardka zamířila doprostřed brány
38'
K přímému kopu se postavila dvojice Lukáš Haraslín – Casper Höjer. První jmenovaný obstřelil zeď, ale zamířil přesně do prostoru, kde se nacházel připravený Patrik Vízek.
37'
Těsně za vápnem byl faulován Lukáš Haraslín, kterého poslal na zem František Čech. Sparta bude rozehrávat přímý kop z velmi dobré pozice.
36'
Centr z pravé strany mířil na zadní tyčku, kde se nacházel David Pavelka, který byl zdvojen. Letenští se chopili odvráceného míče a dál kombinují za šestnáctkou Hradce Králové.
35'
Hradec vyslal pas po pravé straně, po němž se marně natahoval Jan Mejdr. Sparta další situaci přežila a od branky bude rozehrávat Milan Heča.
34'
Tomáš Čvančara byl zády k brance a přihrával do nesprávných míst, kde se nacházel Jan Mejdr. Jenomže balon chtěl získat Lukáš Haraslín (Sparta), který skluzem trefil soupeře a viděl zaslouženě žlutou kartu.
32'
Vašulínova sražená rána skončila o metr vedle
32'
Přihrávku zády k brance převzal Daniel Vašulín, který se rychle otočil a vystřelil. Jeho pokus byl Martinem Vitíkem sražený na rohový kop. Centrem se prezentoval Adam Vlkanova, ale na první tyči vystoupal nejvýše Dávid Hancko.
31'
Adam Vlkanova rozehrál volný kop, který mířil na zadní tyčku. K hlavičce se sice procpal Daniel Vašulín, ten si ale pomohl v souboji s Dávidem Hanckem nedovoleným způsobem.
30'
V posledních minutách je Sparta o trochu aktivnější, ale už poznala, že si bude muset dávat pozor na rychlé protiakce. Právě Votroci se aktuálně vydali na útočnou polovinu, kde byl faulovaný Adam Vlkanova.
29'
Jan Král se pokoušel o dlouhý nákop po levé straně, za kterým mířil Daniel Vašulín. Jenomže balon neměl správné parametry, a tak od branky bude vykopávat Milan Heča.
28'
Rychlou kombinaci Sparty dokončil centrem z jedné Adam Karabec. Jenomže Tomáš Čvančara se nedostal do správných míst.
27'
Až mezi obránci se nacházel Tomáš Čvančara, který dlouhým pasem našel Jakuba Peška. Sparta pokračovala v akci, jenomže před brankou soupeře jí chyběla větší kvalita.
26'
Votroci se nacházejí na útočné polovině, kde se něco snažil vymyslet aktivní Adam Vlkanova. Jenomže toho dostoupil Dávid Hancko, který balon odehrál za postranní lajnu. Po autovém vhazování se faulu dopustil Daniel Vašulín.
24'
K rohovému praporku přispěchal Casper Höjer, jehož centr měl dobré parametry, ale Letenští se k zakončení nedostali. Odvráceného míče se chopil Adam Karabec, jenž přihrál do strany, ale Tomáš Wiesner překopl všechny spoluhráče před brankou.
23'
Ještě před rozehráním rohového kopu se střetli Tomáš Čvančara a Michal Leibl. Oba kohouty si volá na slovíčko hlavní rozhodčí, celou situaci přezkoumává i VAR.
22'
Dávid Hancko zachytil přihrávku soupeře a vyrazil až do šestnáctky Votroků, kam mu zpátky přihrával Lukáš Haraslín. Sparta bude rozehrávat další rohový kop.
21'
Casper Höjer dlouhým pasem našel Tomáše Čvančaru, který míč zpracoval pod sebe na Davida Pavelku. Letenský kapitán z jedné zakončoval, ale střela byla hodně nepřesná.
20'
Jakub Pešek byl na straně hrací plochy obsazený, a tak si míč narazil s Tomášem Wiesnerem. Následný centr mířil před branku, kde na balon nedoskočil Tomáš Čvančara.
19'
Další akci Votroků překazil odkopem za postranní lajnu Dávid Hancko. Následným centrem se prezentoval Adam Vlkanova, ale balon nasměřoval k domácímu brankáři.
18'
V osmnácti minutách oba celky už vyprodukovaly pět střeleckých pokusů, které mířily do prostoru branek. Hraje se velmi ofenzivně a bude zajímavé sledovat, kdo vsítí první gól.
16'
Letenský defenzivní záložník je hodně při chuti a tentokrát zkoušel vystřelit zpoza šestnáctky. Jeho pokus ale zamířil znovu vedle branky Patrika Vízka.
15'
Pešek vyhledal Krejčího, který se dostal k nebezpečné hlavičce
15'
Ladislav Krejčí poslal přihrávku na pravou stranu a postupoval dál k brance Hradce. Okamžitě ho hledal Lukáš Haraslín, který defenzivního záložníka Sparty našel, ale jeho hlavička zamířila asi metr vedle branky.
14'
Kubala si poradil s Hanckem a Heča předvedl skvělý zákrok
14'
Fanoušci Sparty budou opěvovat Milana Heču, který letenský celek znovu zachránil. Na hranici vápna se nacházel Filip Kubala, jehož pokus mířil pod horní tyčku, ale Heča zakončení vyrazil na rohový kop.
13'
Novotný se prohnal po levé straně a Heča musel dobře zasáhnout
13'
Zatím sledujeme velmi atraktivní podívanou, oba celky chtějí dát první branku. Ze strany do vápna postupoval Filip Novotný, který se domácího brankáře snažil přelobovat. Ovšem Milan Heča situaci ustál a Spartu zachránil.
12'
Na vlastní polovině chyboval Martin Vitík, a tak Hradec znovu trochu zahrozil. Daniel Vašulín předběhl Dávida Hancka a po zemi zakončoval k zadní tyči. Jenomže Milan Heča byl dobře postavený a připsal si další zákrok večera.
11'
Vašulín si dobře převzal míč a prověřil Heču
11'
Chvíli to vypadalo, že Daniel Vašulín bude centrovat, ale najednou vnikl do vápna, kde jeho akci přerušil Martin Vitík. Votroci rozehrávali rohový kop, ale nacvičenou situaci přečetl Lukáš Haraslín.
10'
První zákrok si do statistik zapisuje také Milan Heča, jehož donutil Filip Novotný. Hostující hráč proti brance Sparty vyslal slabý pokus, který navíc mířil doprostřed branky.
9'
Novotný se dostal ke střele na bránu, ale nebyla razantní
9'
Přenesení hry Hradce mířilo na pravou stranu, kde došlo k souboji mezi Casperem Höjerem a Janem Mejdrem. Následně rozhodčí ukázali na rozehrání rohového kopu.
8'
Na pravé straně se nažil zaútočit Tomáš Čvančara, jehož neustále atakoval Jan Král. Letenskému útočníkovi pak balon utekl za postranní lajnu.
7'
Kolotoč! Pavelka se opřel do míče z voleje, mířil těsně vedle
7'
Sparta je v úvodu zápasu hodně aktivní! Po rohovém kopu byli zablokováni Lukáš Haraslín a Adam Karabec. Po chvíli to z hranice vápna zkoušel znovu David Pavelka, jehož zakončení z jedné zamířilo těsně vedle levé tyče!
6'
David Pavelka posunul za vápnem míč na lépe postaveného Caspera Höjera, který chvíli se střelou otálel, a tak jeho pokus byl sražený na rohový kop.
6'
Do dnešního zápasu nastoupila Sparta v tradičních rudých dresech, naopak Hradec Králové se oblékl do bílé sady.
5'
Sparta znovu kombinovala na pravé straně, odkud přišel centr před branku. Jenomže na branku nedoskočil Ladislav Krejčí, a tak se kormidlo hry znovu otáčí.
4'
Hradec znovu rozehrával volná kop, za kterým se natahoval Jan Mejdr. Jenomže jeden z obránců Sparty míč hlavičkoval dříve a o zbytek práce se pak postaral Milan Heča.
3'
Pavelka vyzkoušel Vízkovu pozornost ranou k bližší tyči
3'
Sparta kombinovala na pravé straně a zpoza vápna situaci zakončoval David Pavelka. Letenský kapitán utáhl svou střelu, která mířila do bližšího spodního rohu branky. Jenomže brankář Votroků byl na místě včas.
3'
Sparta se na vlastní polovině dopustila faulu, a tak Adam Vlkanova rozehrával volný kop. Jenomže domácímu celku se povedlo dostat k míči a odvrátila jej na bezpečných míst.
2'
Rychlým pohybem se na levé straně uvolnil Lukáš Haraslín, kterého do brejku vyslal Tomáš Čvančara. Slovenský záložník si dal ve vápně míč dál od nohy, a tak mu jej sebral Patrik Vízek.
1'
Haraslín se probil až před Vízka, který mu vypíchl míč!
1'
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Petr Hocek, který právě zahájil střetnutí! Jako první se balonu chopil Tomáš Čvančara a Sparta utkání začíná kombinací, která k první šanci nevedla.
1'
Začátek zápasu se ještě posouvá, jelikož celý stadion tleská na podporu Ukrajině. Poté už by vše mělo směřovat k úvodnímu hvizdu.
Ještě před zahájením zápasu se s hráčskou kariérou rozloučí Costa Nhamoinesu, který dlouhá léta působil ve Spartě. Zimbabwský obránce se v letenském týmu posune na pozici skauta, jenž bude sledovat africké hráče.
Adam Hložek si přivodil při rozcvičení nějaký problém, a tak do utkání od úvodních minut naskočí Jakub Pešek!

AC Sparta Praha: Heča – Wiesner, Vitík, Hancko, Höjer – Pavelka (C), Krejčí ml. – Haraslín, Karabec, Hložek – Čvančara.
Náhradníci: Holec – Suchomel, Sáček, Dočkal, Pešek, Minčev, Juliš.
Trenér: Pavel Vrba.

FC Hradec Králové: Vízek – Čech, Král, Leibl – Mejdr, Kučera, Vlkanova (C), Kodeš, Novotný – Kubala, Vašulín.
Náhradníci: Fendrich – Harazim, Dvořák, Rada, Prekop, Rybička, Soukeník.
Trenér: Miroslav Koubek.

Rozhodčí: Petr Hocek – Jiří Kříž, Jakub Šimáček.
Ještě jednou vás vítám u dnešního střetnutí, které startuje zhruba za hodinu. Oba celky představily sestavy, a tak si je za pár okamžiků odkryjeme.
FC Hradec Králové

Fotbalisté Hradce Králové dlouho bojovali o postup do FINÁLE FORTUNA:LIGY, což se jim nakonec úspěšně povedlo a v nadstavbové části bojují proti nejlepším českým celkům.

Ačkoliv Hradec v roli nováčka musí kvůli nevyhovujícímu stadiónu hrát v mladoboleslavském azylu, tak si vede výrazně nad očekávání, neboť možná ani nejoptimističtější královéhradečtí fanoušci čekali, že se „Votroci“ dostanou mezi nejlepší šestku, což se jim nakonec povedlo v posledním kole.

Do nadstavbové soutěže vstoupili skutečně fantasticky, když proti lídrovi soutěže ze Slavie vstupovali v roli obrovských outsiderů, přesto dokázali zvítězit 4:3 a postarali se o jednu z velkých senzací tohoto ligového ročníku.

Po návratu do nejvyšší soutěže Hradec ještě nedokázal Spartě vstřelit ani branku, když zde na Letné prohrál vysoko 0:4, těsně před zimní přestávkou pak „doma“ prohrál 0:1.
AC Sparta Praha

Sparta má za sebou velmi úspěšné období, které ale kalí jedna výrazná kaňka, kterou je nedávná prohra 0:2 v Olomouci. Jinak vyhrála všech šest dalších z posledních sedmi zápasů, přičemž zvládla i těžké zápasy se Slováckem nebo dvakrát s Baníkem Ostrava, navíc kromě již zmíněné prohry v Olomouci pokaždé předvedla i velmi dobrý fotbalový projev a každého soupeře jasně přehrávala.

Aktuálně jsou Letenští na třetím místě se ztrátou čtyř bodů na druhou Slavii a šesti na vedoucí Plzeň, především ale směřují k finále MOL Cupu, v němž už ve středu nastoupí v Uherském Hradišti proti domácímu Slovácku.

Spartě se takřka vyprázdnila marodka, mimo hru jsou jen stopeři Čelůstka s Panákem, místo kterých ale hrají výborně v poslední době Martin Vitík s Dávidem Hanckem, Hanckova absence v Olomouci byla velmi citelná.
Hezký večer při sledování přenosu utkání mezi pražskou Spartou a Hradcem Králové v rámci druhého kola nadstavbové části FINÁLE FORTUNA:LIGY. Oba celky se budou snažit navázat na úspěšný vstup do nadstavby.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.