FORTUNA:LIGA - Skupina o záchranu -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Příbram - 23. června 2020   17:30

Ukončeno
Zlín
62' Poznar 
1:0
(0:0)

Sestavy
S. Dostál – Matejov, P. Buchta, Simerský, Bartošák – Džafić (64. Fantiš), Hlinka, Conde (46. Jiráček), Čanturišvili (90. Cedidla) – Janetzký (72. Jawo), Poznar (C) (90. Bačo).
Náhradníci
Rakovan – Jiráček, Chwaszcz, Fantiš, Jawo, Bačo, Cedidla.
Rozhodčí
Orel – Blažej, Hock
Stadion Letná, Zlín
Sestavy
Melichar – Kvída (70. Slepička), Kingue, Dramé, Cmiljanović – Polidar, Tregler, Michal Škoda (56. Pazdera), Jan Rezek (C) (70. Díl), Zorvan (82. Kleščík) – Jindráček (55. Antwi).
Náhradníci
Kočí – Slepička, Soldát, Pazdera, Antwi, Díl, Kleščík.
88
Poznar
gól střídání
68
Janetzký
střídání
77
Čanturišvili
střídání
7
Conde
střídání
33
Hlinka
11
Džafić
střídání
22
Bartošák
2
Simerský
3
Buchta
16
Matejov
17
Dostál
19
Jindráček
střídání
12
Polidar
20
Tregler
11
Škoda
střídání
21
Rezek
střídání
17
Zorvan
střídání
15
Kvída
střídání
33
Kingue
44
Dramé
žlutá karta
13
Cmiljanović
1
Melichar

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Zlín - Příbram 1:0. Z penalty rozhodl Poznar

Přenos se aktualizuje automaticky

To už je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji poklidný úterní večer.
Dnešní zápas nakonec končí těsným vítězstvím Zlína, který si ho ale rozhodně zasloužil. Ve většině času byl lepší a vytvořil si nespočet dobrých šancích. Nakonec však rozhodl z penalty Tomáš Poznar, který tak svému týmu zajistil dost cenné tři body. Příbram se od inkasovaného gólu tlačila za vyrovnáním, ale Fastav opravdu výborně bránil a dovolil soupeři jen jedinou nebezpečnější střelu na bránu, tu však bez problémů lapil Stanislav Dostál. Dnes je to tak jediné utkání ve skupině o záchranu, ve kterém padla branka. Za to je rád hlavně Zlín, kterému k jistotě o udržení stačí remíza s Karvinou. Naopak Příbram ještě bude muset zabojovat, aby hrála alespoň baráž.
90+4'
Konec zápasu.
90+3'
Hosté se pořád tlačí do vápna pomocí centrů, ale stále jim to k ničemu není. Další míč uklidil do bezpečí Lukáš Bartošák.
90+2'
Olivier Kingue dostal výborný nákop přímo na hlavu, ale míč mohl prodloužit jen za sebe, což také udělal. O střelu se tak pokusil jeden z jeho spoluhráčů, ale u míče byl dřív Stanislav Dostál, který následně okamžitě rozehrává.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tomáš Poznar, přichází Ondřej Bačo.
90'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vachtang Čanturišvili, přichází Martin Cedidla.
89'
Žlutou kartu dostává Jan Díl (1.FK Příbram).
89'
Jan Díl to nakonec vzal na sebe, což se mu ale nevyplatilo, protože se trefil jen do vyskakující zdi. Domácí následně zamířili do protiútoku, který právě sám Jan Díl musel řešit nedovoleným zákrokem.
88'
Marek Hlinka se prezentoval při bránění hraničním zákrokem, který je posouzen jako faul. Příbram tak má jednu z posledních šancí na vyrovnání, přímý kop je opravdu blízko pokutového území.
87'
Jan Díl poslal do šestnáctky nebezpečný centr, který se točil směrem do brány, takže ho Stanislav Dostál musel řešit. To se mu povedlo, i když míč boxoval pryč docela v nejistotě.
86'
Lamin Jawo nadějně prodlužoval nákop Stanislava Dostála za sebe, Tomáš Poznar však nebyl moc blízko, díky čemuž může v klidu rozehrávat Soufiane Dramé.
85'
Hlinka patičkou mířil mimo brankovou konstrukci
85'
Domácí opět zahrozili z protiútoku. Tomáš Poznar tentokrát centroval na Marka Hlinku, který se pokusil o stylové zakončení patičkou, ale to končí jen mimo tři tyče.
84'
Konec zápasu se velmi rychle blíží, což si Příbram moc dobře uvědomuje. Směrem dopředu se jí však pořád vůbec nedaří, Zlín doslova zamkl svou šestnáctku.
82'
Fastav mohl rozhodnout, protože šel do přečíslení, které ale nedokázal využít! Míč měl nejprve Lamin Jawo, který ho posunul na Tomáše Poznara. Ten naznačil technické zakončení, ale ještě si dobře všiml lépe postaveného Róberta Matejova, který okamžitě pálil z první. Martin Melichar však prokázal dobrý přehled a míč srazil na roh!
82'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Peter Kleščík.
81'
Poznar nepříjemnou jedovkou prověřil Melichara
81'
Olivier Kingue málem zachytil soupeřící rozehrávku, Petr Buchta tak raději míč odkopl co nejdál od své brány. Při následném útoku se navíc k dobré střele dostal Tomáš Poznar, který svou technickou střelou donutil Martina Melicharu k důležitému zákroku.
80'
Hosté už začínají mít herně navrch, protože Zlín se logicky zatáhl a soustředí se na obranu. I kvůli tomu se Příbram marně dostává k nějakému zakončení.
79'
Po centru se míč dlouho pohyboval v pokutovém území, ale ani jeden z hostů se ke střele nedostal. Nakonec tak odkopává Stanislav Dostál.
78'
Olivier Kingue dostal výborný pas do běhu, ale této výhody nedokázal využít úplně optimálně. Nakonec získal alespoň cenný roh.
77'
Stanislav Dostál byl po delší době u míče a hned se musel pořádně činit, protože ho dobíhal Miroslav Slepička. Míč tak raději zakopl do autu.
76'
Vachtang Čanturišvili proti přesile dobře vybojoval aut, ale ten docela dost pokazil Lukáš Bartošák, který ho špatně vhodil. Příbram tak rozehrává dozadu.
75'
Zlín už začíná pomalu odkopávat. Nyní to dokonale ukázal Róbert Matejov, který mohl rozehrávat, ale míč raději zakopl do autu.
74'
Po centru od rohového praporku bylo v pokutovém území Příbrami opět docela dusno. Nakonec však vše ukončil útočný faul jednoho z domácích forvardů.
73'
Róbert Matejov zničehonic odcentroval do vápna. Tam se k další ráně opět tlačil Tomáš Poznar, ale ten tentokrát prohrál hlavičkový souboj. Může být rád alespoň za rohový kop.
72'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jakub Janetzký, přichází Lamin Jawo.
71'
Tomáš Poznar dostával nadějný nákop do běhu, ale vinou Oliviera Kingueho skončil na trávníku, i když tentokrát to bylo čisté.
70'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Rezek, přichází Jan Díl.
70'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Kvída, přichází Miroslav Slepička.
70'
Jakub Janetzký už se dostával před Filipa Zorvana, který si to ale nechtěl nechal líbit, takže ho poslal k zemi. Nyní může být rád za to, že neviděl kartu.
69'
Polidarovu ránu pohlídal Dostál
69'
Do vápna se dostali také hráči hostů, ale domácí si počínali podobně jako před chvílí soupeř. Míč rychle dostali mimo nebezpečnou oblast.
68'
Vachtang Čanturišvili si dobře naběhl na autové vhazování, díky čemuž se tak dostal až do šestnáctky, ale tam byl včas zdvojen, načež mu byl odebrán míč.
67'
Fastav hraje po vedoucí brance viditelně ve větším klidu. Míč už tak drží hlavně na útočné polovině, aby se už nemusel moc bránit.
66'
Na zemi pro změnu zůstává ležet také domácí hráč. Jakub Janetzký se dost viditelně svíjí v bolestech a hlavní rozhodčí ihned povolává ošetřovatele.
65'
Příbram se pokusila o rychlou reakci. Po vyhraném souboji okamžitě vypálil Matěj Polidar, jehož střela sice měla slušné parametry, ale Stanislav Dostál také měl dost času na reakci, takže v pohodě zasáhl.
64'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Adnan Džafić, přichází Antonín Fantiš.
62'
Melichar trefil stranu, na Poznarovu penaltu však nedosáhl, 1:0
62'
Zlín právě vstřelil branku!
Domácí se stejně jako v minulém vzájemném zápase ujímají vedení po pokutovém kopu! Ten opět zkušeně proměnil TOMÁŠ POZNAR, který zachoval chladnou hlavu a míč chladnokrevně poslal k pravé tyči. Martin Melichar sice dobře odhadl směr rány, ale zareagovat už nestihl.
61'
Kvída nedovoleně zastavil Bartošáka, penalta pro domácí!
61'
Domácí se usídlili na útočné polovině. Na levé straně se zničehonic uvolnil Lukáš Bartošák, který tak dostal výborný pas, díky kterému se dostal až do vápna. Tam už se napřahoval ke střele, ale zastavil ho Lukáš Pazdera. Po krátké chvíli však hlavní sudí nařizuje penaltu!
61'
Penalta pro Zlín!
60'
Postiženým hráčem je nakonec Mihailo Cmiljanović, který po svých odchází za postranní čáru za mohutného pískotu. Domácí příznivci rozhodně nejsou spokojení s tím, že na něj museli nějakou tu minutku čekat.
59'
Jeden z příbramských hráčů zůstává ležet na hrací ploše a vyžádá si ošetření. Nějakou chvíli se tak nebude hrát.
58'
Soufiane Dramé dobře uklidil pryč nákop Dominika Simerského. Nakonec to ale nebylo nutné, protože byl faulován, takže by z toho stejně nic nebylo.
57'
Jan Kvída si dává s autem na čas. K ničemu mu to ale nebylo, protože míč poslal jen na Lukáše Bartošáka, který ho okamžitě odkopl mimo nebezpečnou zónu.
56'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Michal Škoda, přichází Lukáš Pazdera.
55'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Emmanuel Antwi.
55'
Další pokus Róberta Matejova o vzdušnou přihrávkou opět končí špatně. Domácí však pořád drží míč pod kontrolou a snaží se o něco nebezpečného.
53'
Róbert Matejov jen tak tak udržel míč ve hře, jeho následný centr tak skončil na nejbližším protihráči, což aspoň znamená aut pro Zlín.
52'
O míč se zase muselo bojovat ve středu hřiště, kde je dost zahuštěný prostor. Souboje tam tak většinou nepoznají stoprocentní vítěze, i když tentokrát může rozehrávat po nepřesném nákopu Stanislav Dostál.
51'
Soufiane Dramé dost ostře vystoupil proti Tomáši Poznarovi, za což si vysloužil první žlutou kartu v zápase.
50'
Olivier Kingue neměl po faulu soupeře komu přihrát, což dával jasně najevo, ale spoluhráči mu moc nepomohli. Nakonec rozehrál dost riskantně, což se mu naštěstí pro něj nevymstilo.
49'
Vachtang Čanturišvili měl míč u levé postranní čáry, ale nechce riskovat jeho ztrátu, takže ho raději vrátí svým stoperům. Domácím se to ale moc nevyplatilo, protože ani ti nerozehráli moc přesně.
48'
Druhý poločas začíná v klidném tempu, ani jeden tým se nikam moc nehrne a soustředí se hlavně na obranu.
47'
Filip Zorvan byl při hlavičkovém souboji s Lukášem Bartošákem opravdu hodně tvrdý, kvůli čemuž mu hlavní sudí píská nedovolený zákrok. Následný zlínský nákop ale byl hodně nepřesný.
46'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Cheick Oumar Conde, přichází Petr Jiráček.
46'
Začal druhý poločas.
První půle nám nabídla docela atraktivní podívanou, která ale postrádala přesnou trefu. Jednoznačně lepším týmem byl Zlín, který si vytvořil nespočet velkých šancích, dokonce trefil i tyč, ale branky se stále nedočkal. Příbram se soustředí hlavně na bránění, které jakž takž zvládá, hlavní ale je, že pořád neinkasovala. Pokud si ale Fastav ponese svou herní výhodu i do druhého poločasu, časem se rozhodně prosadí.
Druhý poločas začne přibližně v 18:31.
45+2'
První poločas skončil.
45+1'
Hosté se v nastavení ještě dostali ke střele, ale to mířilo moc vysoko nad horní tyč.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Domácí brankář ještě jednou odkopne od své klece. Zase míří doprava, kde Tomáš Poznar při hlavičkovém souboji získal aspoň aut.
43'
Melichar zkrotil zakončení Janetzkého
43'
Domácí se zničehonic dostali k zakončení. Adnan Džafić naznačil střelu, ale přitom přihrával na Jakuba Janetzkého, který skrz nohy Soufianeho Dramého dostal míč až k bráně. Martin Melichar měl však dost času na zákrok, se kterým tak neměl problém.
42'
Stanislav Dostál si po delší době postavil míč odkopu. Opět ho poslal na pravou stranu, kde ho měl Adnan Džafić, ale ten o něj při svých dalších kličkách přišel.
41'
Hosté se po opravdu dlouhé době dostali do zlínské šestnáctky. Tam však domácí nic nedovolili, centr z levé strany okamžitě uklidili do bezpečí a mířili do protiútoku, který ale kvůli nepřesnosti ihned končí.
39'
Adnan Džafić sice dobře vystihl soupeřící nákop, co už ale nevystihl byl náběh svého spoluhráče, který na pas svého bosenského spoluhráče nemohl dosáhnout. Míč má tak Martin Melichar.
38'
Filip Zorvan si elegantně našel prostor k přenesení hry, ale to už se mu moc nepovedlo. Díky chybě Dominika Simerského však míč pořád zůstává v moci Příbrami.
37'
Lukáš Bartošák při svém pokusu o centr nastřelil Jana Kvída, který má možná vyražený dech. Každopádně odcentroval podruhé, tentokrát míč sice prošel do šestnáctky, ale žádná nebezpečná střela nepřišla.
36'
Filip Zorvan si chtěl rozběhnout podél levé postranní čáry, ale do míče dal moc velké množství síly, kvůli čemuž skončil až v autu. Domácí tak s obranou zase neměli moc práce.
35'
Petr Buchta si zavazuje tkaničku, kvůli čemuž se na něj musí nějakou chvíli čekat. Následuje vhazování Róberta Matejova.
34'
Poznar se chytá za hlavu, jeho zakončení minulo cíl jen o kousek
34'
Adnan Džafić vytahuje další neskutečně přesný centr! Tomáš Poznar byl tentokrát na hlavičku úplně sám, protože ho vůbec nikdo nehlídal, ale ani přesto se netrefil mezi tři tyče, zakončil jen vedle.
33'
Fastav při následném útoku získal další roh, který opět zakončil Róbert Matejov. Ten si zvolil přízemní střelu do rohu brány, ale jeho úmysl prokoukl Soufiane Dramé, který balón raději srazil na další rohový kop.
32'
Tomáš Poznar spěchal za nakopnutým míčem, Martin Melichar však nehodlal nic riskovat, vyběhl ze svého území a míč odkopl do bezpečí.
31'
Martin Melichar už podruhé v krátkém časovém sledu rozehrává od své klece. Tentokrát zvolil variantu krátké přihrávku na Mihaila Cmiljanoviće, nakopával až on. To se vyplatilo, protože se hosté usidlují v útoku.
30'
V první půlhodině byli jednoznačně lepší domácí, kteří si už vytvořili nespočet šancí, které ale nevyužili. To se ale nedá říci o Příbrami, která se spíše jen brání a tiše vyčkává na svou příležitost.
29'
Hosté opravdu aktivně napadají, proti soupeři bez váhání skluzují. Tentokrát to ale nepomohlo, protože se ke střele stejně dostal Marek Hlinka, ale ten mířil jen nad bránu.
28'
Condeho hlavička nebezpečně prosvištěla kolem brány
28'
Následný centr od rohového praporku byl přetažený. Do šestnáctky tak vracel míč Róbert Matejov, načež zakončil Cheick Conde, ale jeho hlavička skončila jen vedle tyče.
27'
Bartošák drze prošel do vápna, zastavil ho až Melichar
27'
Zlínští pořád sází hlavně na nákopy. Po dalším vzdušném pasu Cheicka Condeho odcentroval Róbert Matejov. K ničemu to ale nebylo, ale domácí pořád drželi míč. Po chvíli se však ve vápnu dobře uvolnil Lukáš Bartošák, který díky tomu vypálil, ale Martin Melichar byl na správném místě a míč vyrazil na roh!
26'
Vachtang Čanturišvili při souboji s Janem Kvídou získal alespoň autové vhazování, i když to dlouho vypadalo, že ztrácí míč úplně. Lukáš Bartošák tak vhazuje.
24'
Fastav byl půl metru od vedoucí branky! Cheick Conde poslal nákop na hranici šestnáctky, kde míč prodloužil hlavou před bránu Jakub Janetzský. Tam se do souboje s brankářem musel vrhnout Tomáš Poznar, což se mu vyplatilo, protože přes něj balón dostal. Ten byl ale moc pomalý, takže ho Soufiane Dramé stačil odkopnout do bezpečí! Martin Melichar si následně ještě vyžádal ošetření a hlavní rozhodčí navíc ještě odpískal faul.
23'
Poznar zválcoval brankáře, míč do bezpečí odkopl Dramé
23'
Jaroslav Tregler šel při hlavičkovém souboji Jakubu Janetzkému do hlavy loktem. To mohlo být i na kartu, ale hlavní sudí stěží píská faul.
22'
Jindráčkova střela z dálky byla hodně nepřesná
22'
Filip Zorvan to sám rozehrál nakrátko, načež se do míče opřel Martin Jindráček, který trochu postrašil Stanislava Dostála, ale ten byl vlastně v klidu, protože rána letěla jen nějaký ten metr nad horní tyčku.
21'
Petr Buchta zastavil Filipa Korvana jen za cenu nedovoleného zákroku, což znamená další standardku pro hosty.
20'
Vachtang Čanturišvili zůstává po souboji se Soufianem Dramém ležet na hrací ploše. Spoluhráči tak zakopávají míč do zámezí, ale asi to nebylo nutné, protože se gruzinský hráč po nějaké chvíli postavil. Příbram ale sportovně vrací míč zpět.
19'
Cheick Conde docela trestuhodně namazal míč Matěji Polidarovi, který okamžitě spěchal dopředu, ale dobře zaúřadoval Dominik Simerský, který všechno nebezpečí zastavil.
18'
Lukáš Bartošák přenášel hru na druhou stranu hrací plochy, ale vzdušnou přihrávku přetáhl, protože balón nakonec skončil až za pomezní čárou.
17'
Bosenský záložník se prezentoval dalším výborným centrem na Tomáše Poznara, který mohl zakončovat od bližší tyče. Míč mu však proletěl jen špičkou vlasů. Vzápětí to ještě zpoza šestnáctky zkusil Petr Buchta, ale ten trefil jen prvního protihráče před sebou.
16'
Adnan Džafić byl ve svém dalším typickém náběhu. V pokutovém území tak opět hledal Tomáše Poznara, což se mu sice nepovedlo, ale získal alespoň rohový kop.
15'
Marek Hlinka pěknou zasekávačkou uvolnil Jakuba Janetzského, který na nic nečekal a okamžitě posílal do úniku Adnana Džafiće, ale přihrávka byla moc dlouhá, takže skončila až v rukavicích Martina Melichara.
14'
Příbram nechává svou pravou stranu hodně otevřenou, z čehož domácí zase zkoušeli těžit, ale přenesení hry se tentokrát nepovedlo.
13'
Vachtang Čanturišvili měl spoustu prostoru na levé straně. Postupně ale zpomaloval, protože úplně nevěděl co má udělat. Nakonec se odhodlal k překvapivému zakončení, které bylo k překvapení všech hodně nebezpečné, protože skončilo na brankové konstrukci!
12'
Čanturišvili přízemní střelou orazítkoval tyč
12'
Martin Jindráček se dobře uvolnil na levé straně. Míč chtěl následně přesunout do středu, ale do cesty se postavil Róbert Matejov, který tak zavinil autové vhazování pro soupeře.
11'
Petru Buchtovi se moc nepovedlo odkopnutí míče, kvůli čemuž se následně při bránění musí činit jeho spoluhráči. Ti to bez problémů zvládli, ale míč je jen u soupeřícího brankáře.
10'
První desetiminutovka nám nabídla nějaké šance na svém počátku, ale potom už byl klid. Ani jeden z týmů totiž nechce zbytečně chybovat.
9'
Fastav sice většinu času drží balón na svých kopačkách, ale směrem dopředu je nyní zcela bezbranný. Sotva se dostane na útočnou polovinu, ale tam o balón většinou velmi rychle přijde.
8'
Příbram opravdu aktivně napadá, domácí stopeři jsou tak při rozehrávce pod nemalým tlakem, ale prozatím žádnou chybu nevyrobili.
7'
Hosté dlouho drželi hru na levé straně, po dvou autech ji ale přenesli. To se jim však nevyplatilo, protože při bránění dobře zapracoval Vachtang Čanturišvili, který získal míč pro Dominika Simerského.
6'
Adnan Džafić se opět od pravé postranní čáry tlačil k zakončení, ale tentokrát se mu to nepovedlo. Míč se mu totiž zasekl mezi nohama, čehož okamžitě využil jeden z bránících hráčů.
5'
Petr Buchta nakonec nákopem hledal Tomáše Poznara, což se mu také povedlo, ale žlutomodří při následném souboji nedokázali získat míč. Ani Příbram se však s míčem moc dlouho neohřála.
4'
Filip Zorvan při napadání fauloval jednoho ze soupeřících hráčů, takže mohl rozehrávat Róbert Matejov. Následný útok tak táhnout domácí přes levou stranu hřiště.
3'
Zlín předvedl další parádní kombinaci přes pravou stranu. Po centru Jakuba Janetzského se tentokrát Tomáš Poznar ke střele dostal, ale jeho hlavička neměla dostatečné parametry na to, aby zapadla do brány.
2'
Na druhé straně hřiště zahrozila Příbram po standardní situaci. První nahrávku však zastavili pozorní obránci a druhou sám Stanislav Dostál.
1'
Hned po úvodním výkopu zamířili domácí fotbalisté do útoku. Tam dostal přihrávku za obranu Adnan Džafić, který v pokutovém území ještě hledal Tomáše Poznaru. K němu se sice míč dostal, ale na zakončení už nedošlo.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FC Fastav Zlín: S. Dostál – Matejov, P. Buchta, Simerský, Bartošák – Džafić, Hlinka, Conde, Čanturišvili – Janetzký, Poznar (C).
Náhradníci: Rakovan – Jiráček, Chwaszcz, Fantiš, Jawo, Bačo, Cedidla.

1.FK Příbram: Melichar – Kvída, Kingue, Dramé, Cmiljanović – Polidar, Tregler, Michal Škoda, Jan Rezek (C), Zorvan – Jindráček.
Náhradníci: Kočí – Slepička, Soldát, Pazdera, Antwi, Díl, Kleščík.

Rozhodčí: Orel – Blažej, Hock.
1.FK Příbram
Také Příbram začala na výbornou, ale je v mnohem horší pozici než její dnešní soupeř. V tabulce je totiž až na pátém místě se ziskem čtyřiadvaceti bodů, takže na Fastav jich ztrácí rovnou šest, což není vůbec málo. Dnešní hosté ještě nedávno byli poslední, ale díky dost překvapivé výhře v Olomouci v prvním kole skupiny o záchranu se odlepili ode dna a pořád tak drží nějakou naději na udržení, i když není moc velká. Příbram však každopádně potřebuje porazit i zlínské, ráda by však byla i za jeden bod. Dnes nás tak čeká souboj až na krev, protože dnešní duel nakonec může rozhodnout o týmu, který půjde do baráže.

Poslední tři utkání
Příbram vs. Olomouc – 2:0
Teplice vs. Příbram – 4:0
Příbram vs. Liberec – 2:1
FC Fastav Zlín
Zlín začal skupinu o záchranu na výbornou, jelikož jednoznačně zdolal již poslední Opavu. Proti Slezanům snad Fastav předvedl svůj nejlepší výkon na jaře, jelikož byl opravdu většinu času lepší a soupeře jednoznačně přejel. Díky tomu se dnešní domácí posunuli na třetí příčku, přičemž na čtvrtou Karvinou, která by nyní hrála baráž, má čtyřbodový náskok. Proti Příbrami tak ševce čeká snad druhý nejdůležitější zápas skupiny, protože pokud opět dnes vyhrají, od jistoty udržení je bude dělit už jenom pár bodů. Zlín tak nechá na hřišti všechno a my se zase můžeme těšit na skvělou podívanou!

Poslední tři utkání
Zlín vs. Opava – 3:1
Slavia vs. Zlín – 1:0
Plzeň vs. Zlín – 3:0
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu! Dnes nás čekají další veledůležité souboje o udržení ve skupině o záchranu. Společně se mnou se pak budete moci zaměřit na duel mezi Zlínem a Příbramí. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud