Fortuna liga Slovensko - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Michalovce : ŠKF Sereď - 30. března 2019   17:00

Michalovce
Michalovce
17' Žofčák  • 40' Zacharkiv
2:0
(2:0)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Michalovce
Kira – Rota, Grič, Beskorovajny, Vojtko – Casado – Diarra, Trusa, Žofčák (C) (61. Danko), Kountouriotis (61. Kolesár) – Zacharkiv (76. Sulley).
Bieszczad – Kolesár, Tounkara, Danko, Sulley, Špiriak, Kolesár.
Hrčka – Borsányi, Vitko.
1183 diváků
ŠKF Sereď
Penksa – Sus, Ba, Menich, Hučko (C) – Baéz, Adekuoroye (61. Lukáčik) – Lačný, Pankarićan (46. St. Hillaire), Iván (71. Špehar) – Kuzma.
Šálka – Bilas, St. Hillaire, Lukáčik, Špehar.

Souboj o páté místo skončil výhrou Michalovcí. K tomuto triumfu jim stačily dva góly z prvního poločasu. Zároveň tak odčinili vysokou prohru ze Žiliny v poměru 0:4. Loučí se s Vámi komentátor Jiří Polášek. Na shledanou, na počtenou, krásný večer a hezký zbytek víkendu.
90+3'
90+3'
Žlutou kartu dostává Stanislav Danko (MFK Zemplín Michalovce).
90+2'
Diarra nepřešel přes Menicha.
90+1'
Hráči Zemplína mohli přidat třetí gól! Sulley opět dlouho váhal se střelou! Hosté mu ji zablokovali! Roh domácích!
90+1'
Tak rozhodčí nastavují ještě 3 minutky.
90'
Tak jsem zvědavý, kolik minut rozhodčí nastaví.
89'
Baeza téměř vyrobil hrubku, ale Kolesárovi se z ní nepodařilo nic vytěžit, protože míč byl dříve u Penkse.
88'
Červenou kartu dostává Martin Sus (ŠKF iClinic Sereď).
88'
Sulley se probojoval do samostatného úniku! V pokutovém území ho tělem čistě od míče odstavil Ba!
87'
Diarrovu přihrávku do šestnáctky zastavil Djibo Ba.
86'
Matúš Kira nemá důvod nikam spěchat s rozehrávkou.
86'
Žlutou kartu dostává Martin Sus (ŠKF iClinic Sereď).
85'
Žlutou kartu dostává Peter Kolesár (MFK Zemplín Michalovce).
84'
Poslední pětiminutovka řádné hrací doby.
84'
Sulley se chtěl natlačit mezi Menich a Djibo Ba, ale druhý jmenovaný si míč pohlídal a neudělal kiks.
84'
Sus vedl míč vedle pravé autové čáry. Překonal Kolesára a přenesl hru na druhou stranu plochy.
83'
Hostům se čas krátí, ale míč mají pod kontrolou domácí hráči.
81'
Kontroverzní moment, ze kterého byl rozhodčí Hrčka mírně zaskočen. Domácí se dožadovali rohu a nakonec ho i mají, arbitr si dal říct.
80'
Opět Kolesár se vystrkoval uprostřed pokutového území. Jenže chybí mu centimetry, aby přehlavičkoval vyššího zadák soupeře.
79'
Sereď vstřelila gól na 2:1, ten však nebyl uznaný kvůli ofsajdu.
Dnešní utkání sleduje 1183 diváků.
77'
Peter Kolesár mířil do šance, ale míč byl rychlejší než on. Následně z brány vyběhl Penksa a schoval ho do náruče.
76'
Sulley po půlminutě působení v zápase se dostal do ofsajdu.
76'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Jurij Zacharkiv, přichází Sadam Sulley.
75'
Nelze nováčkovi upřít snahu, ale Michalovce si pozorně hlídají důležité pozice na hřišti, čímž výrazně komplikují cestu hostům k bráně Kiry.
Susov odkop na domovské polovici trávníku zastavil Casado.
73'
Grič necentroval z jedné, ale ještě si chtěl přehodit míč z levé na pravou nohu. Tidiane Djibo Ba ho však zkříží a pěknou klouzačkou mu vypíchl míč.
72'
V pokutovém území se prezentoval dvěma střeleckými pokusy, ale ani jeden se nedostal blíže k bráně Penksy!
72'
Llazaros Rota nabral obrovskou rychlost a přes všechny soupeřovy hráče doslova proletěl.
71'
Trenér hostí Karel Stromšík už využil všechny tři střídání, ale progres ve hře jeho svěřenců není patrný.
71'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Dino Špehar.
70'
Seredčané centrovali míč z rohového kopu. Nikoho ze svých kolegů nenašli před bránou, což využil na uchvácení míče Matúš Kira.
69'
Žlutou kartu dostává Aldo Baéz (ŠKF iClinic Sereď).
68'
Aldo Baéz byl zezadu bráněn Peterem Kolesár. Vytrhl se mu ze sevření, ale vzápětí udeřil do obličeje Stanislava Danka.
67'
Jeho odkop ale nebyl přesný, a tak se k míči dostává soupeř.
66'
Menich přiťukl míč Baézovi.
64'
Žlutou kartu dostává Marek Kuzma (ŠKF iClinic Sereď).
64'
Žlutou kartu dostává Kathon St. Hillaire (ŠKF iClinic Sereď).
63'
St. Hillaire nerespektoval výzvy arbitra Hrčky a před očima se mu jeví žlutá barva.
62'
Casado vzal míč z kopačky Lukáčika. Kuzma si to namířil dopředu, ale když se k němu přiblížil Trusa, zasekl míč.
61'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Christos Kountouriotis, přichází Peter Kolesár.
61'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Igor Žofčák, přichází Stanislav Danko.
61'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Bankole Adekuoroye, přichází Kristián Lukáčik.
60'
Hosté si s nacentrovaným míčem poradili. Sereď v ofsajdu.
59'
Diváci si žádají další gól. Mohou se ho dočkat z rohového kopu.
57'
Adekuoroye posílal míš do volného prostoru, kam směřoval St. Hillaire. Ten se ale na chvíli pozapomněl a agilnější Vojtko se dostal k míči.
57'
Vzdušný souboj mezi Ba a Zacharkivom zvládl lépe domácí hráč.
56'
Sereď má problém s přechodem dopředu. Zkouší to nakopáváním míčů, které ale hodně požadovaného ovoce nepřinášejí.
54'
Centr St. Hillairea skončil v moci Kiry.
53'
Grič zastavil míč před Kuzmou.
52'
Martin Sus chvíli táhl míč směrem do pokutového území, ale finální fázi nezvládl a míče se dotkl domácí Vojtko.
51'
Nováčik se zdržuje za polovinou soupeře..
51'
St. Hillare si dával míč mezi dvojici domácích hráčů v šestnáctce, ale pohotová reakce Beskorovajneho ho nepustila do vyložené příležitosti.
50'
Adekuoroye trochu zahnal do strany Ba, ale získal nakonec míč.
49'
Novic na trávníku St. Hillare centroval v rychlosti míč, ale Beskorovajny se s nim stihl vrátit a zablokoval ho nohou.
48'
Diarra až příliš před sebe poslal míč, který nestihl doběhnout.
47'
Baéz si naběhl na aut. Gričova nahrávka na rozběhnutého Rotu.
46'
Soupeř ze Seredě se pokusí přispět ke zlepšení projevu úvodním střídáním. Uvidíme, zda to byl dobrý tah.
46'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Filip Pankarićan, přichází Kathon St. Hillaire.
46'
Začátek duelu po 'repre' pauze byl slabší a hlavně bohatý na nepřesnosti. S přibývajícím časem se však domácí oťukali a zásluhou Žofčáka a Zacharkiva vedou 2:0. Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45+1'
Marek Kuzma byl posledním hráčem, který se dotkl míče. První poločas skončil.
45+1'
Nastavuje se 1 minutka. Michalovce směřují do útoku.
45'
Menich byl úspěšnější v souboji se střelcem druhého gólu Zacharkivom. Grič dostal přihrávku od Diarry.
44'
Iván postupoval s míčem v blízkosti šestnáctky a posunul ji na Baeza. Tato šance ale ani zdaleka nebyla úspěšná.
43'
Penksovi dnes nejdou odkopy. Pokazil už druhý
42'
Matúš Kira za chvíli rozehraje míč na své spoluhráče.
40'
Michalovce daly gól! Autorem branky je JURIJ ZACHARKIV. Nedůsledná práce hostující obrany. Yuri ZACHARKIV se ocitl sám před brankářem Penksom. I když se zdálo, že bude mít těžší pozici, přece usměrnil míč podél tyči do sítě. Asistence: Llazaros Rota.
39'
Domácí kapitán Žofčák zvedl míč, který letěl směrem na bránu, ale byl příliš vysoký.
38'
Žlutou kartu dostává Alex Iván (ŠKF iClinic Sereď).
38'
Diarra se otáčel s míčem a zezadu ho "švihl" Alex Iván. Tento zákrok bude odměněn žlutou kartou.
36'
Baeza slabý odkop, ale stačilo to na uklidnění situace.
34'
Žofčák neposlal centr do šestnáctky, ale nakrátko přihrál rotovat. Po jeho střele se situace opakuje.
34'
Domácí zahrávají roh.
33'
Celkem pěkná točená střela, ale nikdo ji neuměl uklidit do sítě.
32'
Pěkný zákrok předvedl Menich, čímž zabránil přejít míči na připraveného Diarru.
31'
Dobře to myslel Llazaros Rota, ale Ba dobře číhal uprostřed šestnáctky a hlavou poslal míč ven.
29'
Diarra z těsné blízkosti Penksy chtěl posílat přihrávku na volného spoluhráče, ale brankář nováčka míč zastavil nohou!
29'
Pavol Penksa se na okamžik zapojil do hry. Přesnou přihrávkou přihrával Menich.
28'
Žlutou kartu dostává José David Casado (MFK Zemplín Michalovce).
27'
Uff, Lačného jemná střela přes zeď rozvlnila boční síť! Diváci však na chvíli zamrzli, protože si mysleli, že je míč v síti!
27'
Standardka ve prospěch Seredě. Při míči jsou Lačný a Hučko.
25'
Diarra si prsy zpracoval míč a oklamal Hučka. Žofčák se snažil střílet, no Pankarićan mu odňal míč.
24'
Po Michalovském přesném zásahu hra trochu ožila a právě na straně hostitelů. Jenže i v těchto fázích duelu sledujeme několik nepřesností.
23'
Yurii Zacharkiv selhal i v šanci číslo 2! Adekuoroye podcenil míč a do příležitosti směřoval domácí útočník! Poslal však slabou střelu a rovnou do míst, kde čekal Penksa!
23'
Ba ve vlastní šestnáctce a v pádu vykopl míč daleko pryč od své branky.
21'
Rota poslal dlouhý centr do jízdy Žofčákovi. Ten svou přihrávkou našel Kountouriotisa, ale nedokázal zpracovat míč, přestože ji dostal přesně na nohu a Sereď zničila v zárodku šanci soupeře.
21'
Žluto-modří už mohli klidně vyhrávat dvoubrankovým rozdílem.
20'
Co teď zahodil Zacharkiv ?! Chtěl potrestat nedorozumění v obraně hostí a mohl pálit na prázdnou bránu! Jenže, když si naběhl na míč, uklouzl a ze šance nebylo nic!
19'
Ukrajinec Beskorovajny dobře proti němu zapracoval a nedovolil mu centrovat.
19'
Východňané se však musel mít na pozoru, protože Miloš Lačný nebezpečně operoval v jejich pokutovém území.
17'
Michalovce daly gól! Autorem branky je IGOR ŽOFČÁK. Zemplín se ujímá vedení. Výbornou práci odvedl Rota. S přehledem vešel do šestnáctky a míč naservíroval na kopačku kapitána Igora Žofčáka. Jeho pěkná střela si našla cestu do Sereďské branky. Asistence: Llazaros Rota.
Nepovedený výkop Penksy skončil v rukách Michalovské trenéra Šoltise.
16'
Žofčák měl docela dobrou palebnou pozici. Avšak volil centr ke Trusovi, jehož předběhl Hučko a odkopl míč.
15'
Kira vrátil míč Beskorovajnemu.
Diarra dlouho vozil míč na kopačce, dělal otočky, až nakonec to celé pokazil a hosté mají míč v moci.
14'
Domácím se ani z rohu nepodařilo přesně poslat míč do nebezpečných míst.
13'
Střelecký pokus Diarry zevnitř šestnáctky tělem ztlumil Adekuoroye. Zacharkiv se ji pokoušel doběhnout, ale skončil za čárou. Roh pro Zemplín.
Kuzma se snažil znepříjemňovat život Michalovskému brankáři.
10'
Kountouriotis minul dobrou přihrávku z levé strany. Ještě se do zakončení dostával Casado, ale také nezasáhl míč podle představ.
9'
Trusa nakopl míč do tandemu pro rozjetého Diarry. Ten však byl pomalejší a před něj se dostal Menich, který ho nepustil k míči.
8'
Sereď centrovala míč do pokutového území domácích. Na míč si nejvýše vyskočil Adekuoroye, ale rána nebyla razantní a Kira neměl problém vzít ji do náruče.
Iván si pustil míč před sebe a z pravé strany ho křižoval Rota. Hostujícímu záložníkovi se nepodařilo odcentroval míč.
6'
Grič si měnil míč s Beskorovajnym. Následně se k míči dostal i brankář Kira.
První větší závar v brankovišti hostů. Zakončoval trus, ale Penksa byl na místě.
3'
Domácí útočník hodně toho nevymyslel. Míč budou rozehrávat hosté, konkrétněji brankář Pavol Penksa.
3'
Beskorovajny se ujal míče v polovině hřiště.
2'
Casado si před středovou čárou přistavil míč a stihl to před dobíhajícím Pankarićanom.
1'
Vojtko vyslal menší center směrem dopředu, ale hostující obrana ho odvrátila zpátky.
1'
Michalovce v úvodních sekundách drží míč na svých kopačkách.
1'
Z pozice komentátora se na Vás těší Jiří Polášek. Utkání má úvodní výkop v 17:00 a budeme sledovat, komu se více poštěstí pod reflektory Michalovského stadionu.
SKF iClinic Sereď

Seredi poslední kolo před 'repre' pauzou neprospělo a 'doma' vyhořela s jasným lídrem ze Slovanu 1:4. Mužstvo však dokáže vždy něčím překvapit a ačkoliv na oko někdy prohrává výše, jeho protivníci mají ztíženou cestu za body. Sereď se bude snažit vrátit z Michalovcí půjčené body z úvodního jarního kola. Uspěje?
MFK Zemplín Michalovce

Vítězné tažení Východňanů je minulostí. Před dvěma týdny vycestovali do Žiliny, kde utrpěli hladkou prohru 0:4. Domácí fotbalisté tak budou chtít znovu naskočit na vítěznou vlnu. Do cesty se jim na jejich stadionu postaví Sereďský nováček, se kterým odstartovali jarní část a duel vyhráli 1:0. Tehdy rozhodl z bílého bodu kapitán Igor Žofčák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.