Fortuna liga Slovensko - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Podbrezová : ŠKF Sereď - 1. prosince 2018   14:00

Podbrezová
Podbrezová
13' Obročník
1:1
(1:1)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
17' Ulrich
Podbrezová
Kuciak – Turňa, Bartoš, Podstavek, Mojžiš – Viazanko (C), Obročník, Mikuš (77. Magda) – Leško, Bernadina, Breznaník.
Drobnjak – Magda, Edge, Voško, Lepieš, Sedláček, M. Baran.
Hrčka – Somoláni, E. Weiss – Glova
ZELPO Aréna
ŠKF Sereď
Penksa – Michalík, Hučko, Baéz, Ulrich (74. Mečiar) – Richnák (59. Ondong-Mba), Morong, Pankarićan (66. Bilas), Menich – Ventúra, Sus.
Nwolokor – Bilas, Mečiar, Baša, Bogdanovski, Vuković, Ondong-Mba.

Je dobojováno! Domácí tým nedokázal zvítězit ani posedmé v řadě, každopádně bere bod. Utkání totiž končí remízou, o kterou se postarali Michal Obročník a Ľubomír Ulrich. Hosté tak natahují sérii bez porážky. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+4'
90+2'
Velká příležitost také na druhé straně! Michal Breznaník si na hranici malého vápna dlouho chystal balón, poté trefil jen bránícího hráče!
90+1'
Hlavní rozhodčí Hrčka přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první už spěje ke svému konci.
90'
Hosté se v poslední minutě dostali do obrovské příležitosti! Skvělý zákrok však vytáhl Martin Kuciak, který podržel svůj tým!
88'
Míč se v pokutovém území odrážel, nakonec si ho našel Michal Breznaník, který se dožadoval rohového kopu. Bude se pouze kopat od branky.
87'
Rychlý kontr hostujícího celku. Celou situaci vyřešil brankář Kuciak, který musel ven z branky.
86'
A opět Daniel Magda na pravé straně hřiště. Pro jeho centr si došel brankář hostujícího celku, který už hledá, komu by rozehrál.
85'
Domácí získali další roh. Akce pokračovala, na pravé straně byl u balónu Daniel Magda, ten však proti přesile obránců neuspěl.
84'
Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel Dávid Leško. Střela mířila pod břevno, ovšem Pavol Penksa byl u míče včas a připsal si další zákrok.
82'
Hosté se mohli dostat do zajímavého kontru. V tom přišel parádní obranný zákrok, kterým se dnes poněkolikáté prezentoval Marek Kristián Bartoš.
81'
Podbrezová to zkoušela po pravé straně, centr Obročníka nebyl přesný. Gólman Penksa bude odkopávat od branky.
80'
Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop. Přetažený centr přeletěl všechny hráče, hosté budou znovu vhazovat z vlastní poloviny hřiště.
79'
Chris Marlon Ondong-Mba se prosadit nedokázal, ovšem Matej Podstavek musel zahrát do zámezí, hosté zůstanou u balónu.
77'
Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Matúš Mikuš, přichází Daniel Magda.
76'
Hosté vybojovali zajímavou standardku, po které se dostali ke dvěma střeleckým pokusům. Ty byly oba zblokované!
74'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Ľubomír Ulrich, přichází Martin Mečiar.
74'
Pořádný vzruch před Penksou! Mikuš ani Breznaník teď hostujícího brankáře neprověřili, Endy Opoku Bernadina pak z bezprostřední blízkosti zakončil do boční sítě!
71'
Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka hry, Alexander Mojžiš se nedokázal prosadit na levé straně, skvěle totiž zakročil Ľubomír Michalík.
70'
Sereď přidala na aktivitě, tentokráte z pravé strany centroval Ľubomír Ulrich. Domácí zadáci to zase zvládli na jedničku.
68'
Dva centry během krátké chvíle. Ten poslední odvrátil Marek Kristián Bartoš, který je dnes velkou jistotou svého týmu.
67'
Matúš Turňa se dostal do souboje s Adamem Morongem a pomohl si faulem. Hostující hráč se těžce zvedá, nakonec bude v pořádku.
66'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Filip Pankarićan, přichází Rudolf Bilas.
65'
Hosté si pomohli faulem ve středu hřiště. Domácí se dožadovali žluté karty pro soupeře, ovšem ta nakonec nepřišla.
63'
A zase Matúš Mikuš! Jeho zakončení zpoza velkého vápna skončilo vysoko nad brankou, Penksa rozhodně nikam nepospíchá.
62'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře a kombinují ve středu hřiště, snaží se něco vymyslet. Hosté se musí především bránit!
61'
Rozběhla se závěrečná půlhodina hry, domácí rozehrávali další standardní situaci, odkopávat však nakonec bude brankář Penksa.
59'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Róbert Richnák, přichází Chris Marlon Ondong-Mba.
58'
Další slušná příležitost pro domácí tým! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Marek Kristián Bartoš, ten zakončoval do boční sítě!
57'
Po delší době zaútočili také hosté. Balón směřoval do pokutového území, Marek Kristián ho vzápětí odehrál do bezpečí.
56'
Tentokráte to zkoušel Matúš Mikuš. Střela však mířila pouze doprostřed branky, Podbrezová má v posledních minutách jasnou převahu.
54'
Obrovská příležitost pro domácí tým! Po centru do malého vápna zakončoval Endy Opoku Bernadina. Toho však parádním zákrokem vychytal Penksa!
53'
Velmi aktivní Endy Opoku Bernadina se dostal do zakončení. Byl v obklopení protihráčů, jeho střele chyběla razance.
52'
Dávid Leško si to nachystal na střelu, poté vyslal pokus na hostující branku. Ani v tomto případě však nemířil přesně!
51'
Balón si nakonec našel na přední tyči Endy Opoku Bernadina. Hlavička nizozemského fotbalisty byla nepřesná, Penska zasahovat nemusel!
50'
Domácí jsou v těchto chvílích aktivnějším celkem, na poslední chvíli zasáhl Jozef Menich, ten odkopl na rohový kop.
49'
Z pravé strany centroval Dávid Leško. Jeho prudký centr nakonec proletěl celým vápnem, nikdo z domácích hráčů zasáhnout nedokázal.
47'
Poprvé ve druhém poločase zahrozili také domácí fotbalisté. Hosté se dokázali ubránit, balón se dostal až ke Kuciakovi.
46'
Hosté hned v úvodu vybojovali rohový kop. Celou situaci ale vyřešil brankář Martin Kuciak, který si vyskočil pro balón.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:04.
Hlavní rozhodčí Hrčka přidal jednu minutu nad rámec první půle. V té se nic nestalo, sudí tak ukončil úvodní část hry, ve které jsme viděli dvě branky. Domácí celek šel do vedení zásluhou Obročníka, ovšem hosté o čtyři minuty později srovnali, trefil se Ulrich.
45+2'
45'
Žlutou kartu dostává Tomáš Hučko (ŠKF iClinic Sereď).
44'
Do zakončení se dostal Matúš Mikuš, ten ale trefil pouze bránícího fotbalistu. Další rohový kop pro Podbrezovou.
43'
Endy Opoku Bernadina se zbavil obránce Michalíka, o malou chvíli později vybojoval rohový kop pro domácí tým.
42'
Domácí se dostávali do útočné akce. Celou situaci přerušil hvizd rozhodčího, Michal Breznaník si pomohl útočným faulem.
40'
Míč si vzal na starost Filip Pankarićan. Z celé akce byl signál, Tomáš Hučko nezakončil přesně, bude z toho rohový kop.
39'
Faulem si pomohl Marek Kristián Bartoš. To je dobrá příležitost pro Sereď, hosté budou rozehrávat standardní situaci!
38'
Rukou do tváře byl zasažen Ľubomír Michalík, který zůstal ležet na trávníku. Vypadá to, že hostující fotbalista bude v pořádku.
37'
Zajímavá akce hostů. Vzrušení bylo zbytečné, vše totiž zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd.
36'
Souboj u rohového praporku, úspěšný byl nakonec Matej Podstavek. Ten poté rozehrál pouze na kopačky hostujícího celku.
34'
Další střelecký pokus teď obstaral Michal Obročník. Jeho střele však chyběla přesnost, skončila vysoko nad brankou!
33'
Za míčem se vydal Filip Pankarićan. Ten ho ale nestihl na hrací ploše, vhazovat bude Podbrezová z vlastní poloviny.
31'
Dlouhý míč za obranu hostujícího celku, Endy Opoku Bernadina už přihrávku zachytit nedokázal, úvodní třicetiminutovka hry je za námi.
29'
Adam Morong se dostal až do pokutového území soupeře a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí zůstává klidný!
28'
V posledních minutách se hraje především ve středu hřiště, tempo hry se určitě zvýšila.
27'
Miroslav Viazanko teď poslal dobrý balón za obranu soupeře. Celou situaci ale skvělý obranným zákrokem zastavil Jozef Menich.
25'
Žlutou kartu dostává Dávid Leško (FK Železiarne Podbrezová).
24'
To byla obrovská příležitost pro domácí tým! Míč totiž tečoval Endy Opoku Bernadina, balón se odrazil do břevna! Celou akci pak nepřesným pokusem zakončil Michal Obročník.
23'
Z pravé strany hřiště centroval Dávid Leško. Jako první byl u balónu Jozef Menich, který pro jistotu zahrál na rohový kop.
21'
Sereď je v posledních vteřinách lepším týmem, hosté drží balón na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet na útočné polovině.
20'
Hosté rozehrávali přímý kop, exekuci si vzal znovu na starost Martin Sus, pro balón si došel domácí gólman Kuciak.
19'
Aldo Baéz míč posouval na pravou stranu. U balónu byl jako první bek Matej Podstavek, který odehrál do autu.
17'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Na začátku celé akce byl centr Martina Suse. ĽUBOMÍR ULRICH pak změnil směr balónu a Martin Kuciak už nedokázal zareagovat, hosté brzy srovnávají!
16'
Hosté vybojovali svůj první rohový kop v tomto zápase, rozehrávat ho bude Martin Sus.
15'
Žlutou kartu dostává Michal Obročník (FK Železiarne Podbrezová).
13'
Podbrezová právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení, míč jen kousek za velkým vápnem získal MICHAL OBROČNÍK, jehož následný střelecký pokus nešťastně tečoval Ľubomír Michalík. Brankář Pavol Penksa byl bez šance!
10'
Úvod tohoto utkání je opravdu hodně opatrný, nikdo nechce chybovat a nabídnout soupeři nějakou větší příležitost.
9'
Útočná akce po levé straně, Michal Obročník našel Matúše Mikuše, ovšem tomu byl odpískán útočný faul.
7'
Domácí jsou zatím hodně pasivní, hosté jsou aktivnější a hraje se především na jejich obranné polovině hřiště.
6'
Do velkého vápna soupeře se dostal Martin Sus. Domácí zadáci celou situaci zvládli, ovšem Sereď pokračuje v aktivitě.
4'
Centrovaný balón z levé strany, míč si našel Endy Opoku Bernadina, který vzápětí zakončoval. Jeho pokus skončil vysoko nad!
3'
Matúš Turňa ztratil balón na pravé straně hřiště. Míč skončil v zámezí, vhazovat bude hostující celek.
2'
Hosté to teď zkoušeli středem hřiště, ovšem neuspěli, domácí se dokázali ubránit, v tuto chvíli už kombinují zase oni.
1'
ŠKF iClinic Sereď

Zatímco domácí fotbalisté prohráli šestkrát v řadě, tak hosté v lize neprohráli už v pěti po sobě jdoucích duelech. Nováček soutěže má čtyřiadvacet bodů, momentálně mu patří pátá příčka v tabulce. Nutno však dodat, že Sereď boduje především doma, venku totiž získala pouhých pět bodů. Co se týče vstřelených branek, Nikola Gatarić má na svém kontě sedm přesných zásahů a je nejlepším střelcem hostujícího týmu.
FK Železiarne Podbrezová

Domácí celek do sezony nevstoupil vůbec špatně, ovšem jeho forma je v posledních zápasech opravdu hrůzostrašná. Pokud budeme počítat i pohárový duel, tak Podbrezová prohrála šestkrát v řadě! Propadla se na desátou pozici, má šestnáct bodů. To odnesla trenérská dvojice Marek Fabuľa a Miroslav Guza, mužstvo teď dočasně povede Gergely Geri. Nejlepším střelcem domácího týmu je se sedmi vstřelenými brankami Dávid Leško.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Slovenská Fortuna liga má na programu sedmnácté kolo, které nabídne řadu zápasů. Jedním z nich bude souboj, ve kterém FK Železiarne Podbrezová přivítá ŠKF iClinic Sereď.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.