Fortuna liga Slovensko - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Podbrezová : Trenčín - 20. dubna 2019   17:00

Podbrezová
Vantruba – Obročník, Oravec, Bartoš, Kiwior – Paraj, Špyrka – Pavúk (47. Breznaník), Hlohovský (83. Halgoš), Leško (C) – Więzik.
Ludha – Podstavek, Galčík, Halgoš, Breznaník, Ďatko.
Trenčín
Chudý – Slávik, Šulek, Skovajsa, Yem – Lamine (47. Umeh), van Arnhem, Čataković (62. Corryn) – Bukari, Paur (C) (71. Sleegers), Roguljić.
Urminský – Sleegers, Umeh, Pišoja, Kleščík, Kvocera, Corryn.

Na gól jsme v Podbrezové čekali marně, Podbrezová a Trenčín si tak body dělí. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký večer.
90+2'
90+1'
Znovu si s centrem z přímého kopu defenziva Trenčína poradila bez nejmenších problémů. Osman Bukari ale do protiútoku neprošel.
90+1'
Konec zápasu se oddálí ještě o dvě minutky.
90'
Přímý kop Podbrezové přinesl pouze nízký centr, vzápětí neuspěl ani Jakub Piotr Kiwior a jeho dlouhý aut. Michal Breznaník však vybojoval na levé straně další přímý kop.
89'
Jakub Więzik čekal na centr zleva. Ten také přišel, polský útočník s robustní postavou míč pouze těsně minul.
88'
Filip Halgoš poslal nízký centr na přední tyč, bude to další roh. Tentokrát to Halgoš kopl velmi daleko a nepřesně.
87'
Michal Obročník a Jozef Špyrka zakombinovali na pravé straně, centr odtud byl sražen a skončil rohovým kopem.
86'
Joey Sleegers zleva vnikl do šestnáctky, prudký centr poslal těsně vedle své brány na roh Matej Oravec.
85'
Následný rohový kop defenziva Podbrezové odvrátila, hned na to poslal něco nepřesného Ante Roguljić.
84'
Osman Bukari znovu zatáhl míč k šestnáctce domácích. V otevřené obraně zakončoval pod břevno, Marek Kristián Bartoš tento pokus srazil na rohový kop.
83'
Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Filip Hlohovský, přichází Filip Halgoš.
83'
Osman Bukari se znovu vetřel do šestnáctky soupeře, Jakub Piotr Kiwior ho nezastavil. Center křídelníka Trenčína opět nenašel adresáta.
82'
David Leško dostal přesný pas do šestnáctky, mezi Šulekem a Chudým mu míč ušel, čili si ho nezpracoval a nemohl zakončit.
81'
Rohový kop hostí defenziva Podbrezové zvládla, stejně tak si poradila i se dvěma centry zleva, o které se postaral Ante Roguljić.
80'
Joey Sleegers se snažil zleva projít do šestnáctky, což se mu sice podařilo, na roh odvrátil René Paraj.
79'
Michal Obročník se dostal mezi dva obránce soupeře, od obou se odrazil, skončil na trávníku, kde mu skončil na hlavu nechtěně Osman Bukari, ale i tak se mělo pískat, co se nestalo.
78'
Po centru z rohového kopu se píská ofenzivní faul Trenčínských hráčů, protože na trávníku se ocitl brankář Martin Vantruba.
77'
Osman Bukari se znovu pohrál s Kiwiorom a z pravé strany šestnáctky vystřelil prudce k tyči. Martin Vantruba předvedl výborný reflexivní zákrok.
76'
Michal Obročník zabojoval na pravé straně, svedl souboj s obráncem soupeře, kterým byl Lukáš Skovajsa. Bude to odkop od brány Chudého.
75'
Milan Corryn si z levého křídla navezl míč 'Robbenovsky' před šestnáctku, technické zakončení poslal vysoko nad bránu Vantruby.
74'
Michal Breznaník poslal zleva dlouhý centr, ten ještě před bránu vrátil David Leško. Na zakončení čekal Jakub Więzik, k míči ho nepustil Martin Šulek.
73'
Jakub Piotr Kiwior tentokrát zvládl souboj na své straně, k míči se přes mladého Poláka nedostal Adrián Slávik.
72'
Filip Hlohovský téměř vstřelil gól přímo z rohového kopu. Jeho centr šel nějaký metr až metr a půl nad zemí, přičemž proletěl mezi všechny hráče v malém vápně a těsně minul vzdálenější tyč.
71'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Jakub Paur, přichází Joey Sleegers.
71'
Podbrezová prošla kupředu po levé straně, centr z křídla se na Wiezika nedostal, na roh odkopl Lukáš Skovajsa.
70'
Ante Roguljić zakončil před šestnáctkou sice jen do středu brány, ale Martin Vantruba míč vyrazil před sebe. Na podruhé ho zachytil, Emeka Umeh nedokázal dorazit.
69'
S těmito ofsajdy to začíná být velká sranda, píská se prakticky po každém pasu za obranu. Tentokrát to 'schytal' Michal Breznaník.
68'
David Leško jen těsně minul krásnou přihrávku do šestnáctky Trenčína, jinak mohl mít dobrou šanci. Vzápětí se mával i ofsajd.
67'
Jakub Piotr Kiwior znovu nezvládl situaci na své straně, když kolem něj proběhl Osman Bukari. Prudký centr před bránou Vantrubu utratili Emeka Umeh i Milan Corryn.
66'
Jakub Więzik se mezi dvěma obránci soupeře neprosadil, Michal Breznaník alespoň zarazil trenčínskou snahu o rychlý protiútok sražením přihrávky.
65'
Osman Bukari poslal míč přes Kiwiora až příliš snadno před pětku, kde byl Emeka Umeh. Ten se neprosadil, nakonec zakončení nad předvedl Ante Roguljić.
64'
Dobrý centr z rohového kopu šel na zadní tyč, na další roh odvrátil Emeka Umeh. Centr Hlohovského poslal hlavičkou nad Jakub Więzik.
63'
Milan Corryn poslal centr zleva pouze k prvnímu obránci Podbrezové. Domácí prošli až do šestnáctky, kde mohl mít šanci David Leško, kdyby v poslední chvíli nepředvedl skvělý skluz Lukáš Skovajsa.
62'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází Milan Corryn.
61'
Osman Bukari zatáhl míč prakticky přes celé hřiště k šestnáctce domácích, centr před malé vápno chytil Martin Vantruba.
60'
Druhý poločas není pro oka diváka nijak prospěšný. Zatím je to hlavně velký boj doprovázen plným pytlem nepřesností.
59'
Osman Bukari si to zprava namířil do šestnáctky, na této cestě byl poměrně snadno zastaven. Lukáš Skovajsa zase zarazil protiútok Leška.
58'
Jakub Więzik si to chtěl přes osu hřiště nasměrovat do šestnáctky. Míč mu utekl a urvala ho přesila obránců Trenčína.
57'
Dobrý centr z rohu se snažili zakončit Jakub Piotr Kiwior a Marek Kristián Bartoš, ani jeden z nich míč nezakončil, a tak ho odkopl Lukáš Skovajsa.
56'
Jozef Špyrka byl faulován ve středu hřiště. Filip Hlohovský rychle a překvapivě poslal míč do vápna, kde Michal Breznaník získal roh.
55'
Emeka Umeh dostal přihrávku mezi obránci Podbrezové, okamžitě vyletěl nahoru praporek postranního rozhodčího a ofenzivní snaha skončila.
54'
Podbrezová se vyrojila do rychlého a dobře se rozvíjejícího protiútoku, který zastavilo ofsajdové postavení Davida Leška na levém křídle.
53'
Osman Bukari znovu obešel v šestnáctce Vantrubu a i když nebyl v ofsajdu, tak se vytlačil ze střelecké pozice. Přihrávku před bránu pak domácí posunuli do bezpečí.
52'
Jakub Więzik minul centr z pravé strany, míč odvrátil do bezpečí mladý obránce Trenčína Adrián Slávik.
51'
Osman Bukari si krásně naběhl za obranu soupeře, obešel i Vantrubu, ale ještě před zakončením se pískal jeho ofsajd.
50'
David Leško zakončoval zevnitř šestnáctky, jeho zakončení si našlo pouze prvního obránce před kapitánem Podbrezové.
49'
Lukáš Skovajsa se ocitl po jednom ze soubojů na trávníku, Jakub Więzik ale nefauloval. Po autu zůstává Podbrezová nastěhována v ofenzivě.
48'
Podbrezová získala míč ve středu hřiště. Filip Hlohovský se ji pokusil poslat za obranu, Jakub Więzik se k němu přes Skovajsku nedostal.
47'
AS Trenčín získal v úvodu druhého poločasu přímý kop na levém křídle, centr z něj defenziva Podbrezové zvládla a stejně tak si poradila i s dalším pasem.
47'
Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Daniel Pavúk, přichází Michal Breznaník.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mohammed Lamine, přichází Emeka Umeh.
46'
Domácí Podbrezová měla v prvním poločase více ze hry, ale do střelecké listiny se nezapsal nikdo. Viděli jsme také málo šancí, tu největší krátce po půlhodině zahodil René Paraj. Druhé dějství začne zhruba v 18:02.
45+1'
45'
Nyní se nastavuje ještě jedna minuta.
44'
Philipp van Arnhem vyřešil autové vhazování, které poslal Jakub Piotr Kiwior. Následně míč odkopl Mohammed Lamine.
43'
Trenčín získal přímý kop, centr z něj defenziva Podbrezové odvrátit zvládla. Hosté i tak zůstávají na soupeřově polovině.
42'
Žlutou kartu dostává Michal Obročník (FK Železiarne Podbrezová).
41'
Osman Bukari vystihl chybu v rozehrávce Podbrezové, hned na to dostal i stopku, kterou mu vystavil Jakub Piotr Kiwior. Ten si po souboji držel nohu, bude v pořádku.
40'
Jakub Piotr Kiwior poslal další aut do vápna. Jakub Więzik míč nezakončil, následně ho špatně trefil i Michal Obročník.
39'
Jozef Špyrka pořádně dlouho váhal s přihrávkou ve středu pole, míč udržel a poslal na pravou stranu, odkud se znovu vrátil doleva, kde Leška zastavil Adrián Slávik.
38'
Hamza Čataković vystřelil téměř z poloviny hřiště, Martin Vantruba byl totiž výše, avšak nenechal se zaskočit a vše nakonec zvládl.
37'
Ante Roguljić si naběhl za obranu soupeře, nebyl však v ofsajdu, ale ani nevymyslel nic, protože se dostal mezi přesilu soupeřů.
36'
Adrián Slávik si na pravé straně hodil míč přes Paraje do šestnáctky, střílenou přihrávku před bránu v malém vápně zastavil Martin Vantruba.
35'
Deset minut do konce řádné hrací doby v prvním poločase. Dočkáme se tedy nějakého přesného zásahu?
34'
Podbrezová má v tomto utkání zatím více ze hry, Trenčín se k bráně domácích dostal jen na začátku zápasu. Od té doby nic.
33'
Podbrezová se drží na míči ve středu hřiště a pokouší se projít znovu dopředu. Nyní však akci zastavil ofsajd, ve kterém byl Michal Obročník.
32'
Po rohovém kopu přišla další šance. Nejdříve si domácí žádali penaltu za ruku po zakončení z ose hřiště, pak střílel do hráče před sebou René Paraj.
31'
Žlutou kartu dostává Hamza Čataković (AS Trenčín).
31'
Filip Hlohovský poslal krásný centr na zadní tyč, kde se ocitiy tři volní podbrezovští hráči, avšak Denis Chudý předvedl brilantní zákrok proti hlavičce Paraje.
30'
Pár metrů před šestnáctkou hostů skončil na hrací ploše David Leško, během průniku ho tam stáhl Adrián Slávik. Přímý kop z celkem dobré pozice na centr, možná i střelu.
29'
Po pěkné kombinaci domácích střílel před šestnáctku Filip Hlohovský, trefil prvního obránce stojícího před ním.
28'
David Leško zajímavě hledal mezi stopery v šestnáctce Jakuba Wiezika, v poslední chvíli odkopl Martin Šulek.
27'
Martin Vantruba nepřesně rozehrál, míč nasměroval za autovou čáru.
26'
Jakub Piotr Kiwior získal na levé straně aut, Podbrezová se snaží posunout se k šestnáctce Chudého. Filip Hlohovský tak dlouho kličkoval, až ho obral vlastní spoluhráč.
25'
Právě Jakub Więzik se tlačil do zakončení po centru Leška z rohu, hlavičku přes dva obránce nasměroval vedle prostoru tří tyčí.
24'
Jakub Więzik se téměř dostal k odraženému míči v šestnáctce soupeře, v poslední chvíli ho odkopl Lukáš Skovajsa. Bude to roh.
23'
Michal Obročník se jako obránce dostal až na pravou stranu šestnáctky, pokus o centr mu nevyšel, míč poslal za čáru.
22'
Lukáš Skovajsa odkopl míč ze své šestnáctky do autu. Následný centr ke Leška zastavil brankář Denis Chudý.
21'
David Leško si na levé straně hodil míč kolem prvního soupeře, ten druhý ho už zastavil. Akce se proto dá hodnotit pouze jako neúspěšná.
20'
Dvacet minut za námi. Zatím sledujeme opatrný fotbal z obou stran. Do výraznější šance se ještě nedostal žádný tým.
19'
David Leško se neprobil k nakopu do šestnáctky, za míčem ho nepustil obránce Lukáš Skovajsa, který se před něj postavil, aby domácí kapitán nemohl projít.
18'
Žlutou kartu dostává Mohammed Lamine (AS Trenčín).
17'
Jakub Piotr Kiwior poslal další dlouhý aut. Jakub Więzik sklepů míč pod sebe, osamocený David Leško zakončil něco přes metr nad prostor tří tyčí.
16'
Osman Bukari se k míči za obranu nedostal, zdvojili ho Jakub Piotr Kiwior a Matej Oravec. Center si našel Martin Vantruba.
15'
Marek Kristián Bartoš se dostal k hlavičce po přímém kopu, ze záklonu zamířil pouze do středu brány, kde byl gólman Denis Chudý.
14'
Žlutou kartu dostává Reuben Yem (AS Trenčín).
13'
Podbrezová získala míč při rozehrávce hostů. Před šestnáctky zakončoval k tyči Filip Hlohovský, znovu zasáhl Denis Chudý.
12'
Jakub Więzik sice hlavičkoval na bránu po přímém kopu z pravé strany, jednoduché zakončení vystihl brankář Trenčína Denis Chudý.
11'
Akce Podbrezovčanů po levé straně nevyšla. Adrián Slavík však vhodil aut opět domácím, jejich akci zastavily dva míče na hrací ploše.
10'
Osman Bukari si sice naběhl za obranu Podbrezové a dostal míč před malé vápno, kde byl naprosto osamocený, jenže akci hostí opět zastavil ofsajd.
9'
Jakub Piotr Kiwior poslal dlouhý aut do šestnáctky Trenčína, Jakub Więzik něj nedosáhl, čili vše vyřešil Denis Chudý.
8'
René Paraje takticky fauloval ve středu pole, AS Trenčín se znovu musí dostávat dopředu prakticky od svého brankáře, protože na něj směřovala rozehra.
7'
Marek Kristián Bartoš se sice po odkopu Skovajsa dostal pod tlak, míč včas před Paura poslal na svého brankáře Martina Vantrubu
6'
Ve středu pole jsme na obou stranách viděli velmi mnoho nepřesností. Po nich však poslal do nájezdu Paura spoluhráč Hamza Čataković. Kapitán Trenčína byl v jasném ofsajdu.
5'
David Leško měl po centru na levé křídlo od míče velmi daleko, navíc ho zastavil ofsajd. Trenčín po rozehrávce na krátce po pravé straně kupředu neprošel.
4'
Michal Obročník se pokusil poslat míč vzduchem za obranu hostí, pas zastavil obránce Lukáš Skovajsa.
3'
Daniel Pavouk získal míč na pravém křídle, k spoluhráčům ho neposunul. Trenčanští poslali pouze nepřesný nákop na opačnou stranu hrací plochy.
2'
Jakub Piotr Kiwior poslal centr jen k hráčům Trenčínu, odražený míč před šestnáctky zakončil z voleje asi metr vedle rohu brány Filip Hlohovský.
1'
FK Železárny Podbrezová

Podbrezová v nadstavbové části ještě nevyhrála a začíná se přibližovat sestupovému pásmu. Ve čtyřech dosavadních zápasech třikrát remizovala proti Nitře, Senici a Trnavě, přičemž nestačila na Zlaté Moravce. Právě Vion ztrácí z jedenácté pozici na desáté 'železárny' už jen jediný bod. Svěřenci kouče Veselého je mají 24. Poslední Senica je na hranici 22 bodů. Poslední výhra klubu přišla v prvním jarním kole proti Nitře. Podbrezová vstřelila jen 24 gólů, to je nejméně v lize. Sedm dal David Leško a čtyři Michal Breznaník.

AS Trenčín

Ani Trenčín se nenachází v optimální formě. Na devátém místě má 26 bodů, jen o dva více, než Podbrezová. V nadstavbové části získal čtyři body za výhru proti Zlatých Moravcích, remízu s Nitrou a prohru proti Trnavě i Senici. Celkově inkasoval už 46 gólů, více jich mají na kontě pouze poslední dva celky (Senica a Zlaté Moravce). Od 22. září 2018 vyhrál AS pouze dvě utkání. Ve Fortuna lize vstřelil deset branek Hamza Ćataković.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.