Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : Trenčín - 24. května 2019   19:00

Trnava
Takáč – Turňa, Košút, Abena, Lovat (46. Čonka) – Janečka (C), Sloboda – Mihálek, Ku. Yilmaz (46. Markoski), Tavares (87. Horvát) – Depetris.
Rusov – Horvát, Hing-Glover, Čonka, Miesenböck, Markoski, Pekár.
Ziemba – Pozor, Ferenc
Štadión Antona Malatinského
2 333 diváků
Trenčín
Šemrinec – Slávik, Kleščík (C), Šulek (74. Keston), Skovajsa – van Arnhem, Zubairu, Lamine (46. Ubbink) – Sleegers, Umeh, Corryn (62. Roguljić).
Chudý – Keston, Ubbink, Roguljić, Laczkó, Kvocera, Mašović.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Utkání nám branku nepřineslo a body se dělí. Vzhledem k tomu, že Zlaté Moravce zvítězily, ani tři body by Trenčínu nestačily k tomu, aby se hosté vyhnuli baráži. Hrdinou zápasu se stal brankář Takáč, který patnáct minut před koncem vychytal pokutový kop!
90+2'
90'
Mihálek se prodral po pravé straně, poté hledal Markoskiho. Druhý jmenovaný minul branku, víc už se nejspíše nestane.
90'
Závěr utkání se blíží, hlavní rozhodčí Ziemba bude přidávat jednu minutu nad rámec druhého poločasu.
89'
Rychlý kontr hostujících fotbalistů končí ofsajdem. Zlaté Moravce zvítězily, Trenčín půjde stoprocentně do baráže!
87'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Rafael Tavares, přichází Alexander Horvát.
86'
Nedovoleného zákroku se v pokutovém území dožadoval Depetris. Penalta se ale pískat nebude, domácí se hodně zlobí!
85'
Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop a jeden z hráčů Spartaku se dostal k hlavičce. Následovat bude další roh pro Trnavu.
84'
Čonka nakonec centroval. Hledal Abenu, ovšem ten byl ubráněný, závěr tohoto zápasu se blíží, Zlaté Moravce i nadále vedou a ani tři body by hostům v této situaci nestačily.
83'
Další faul na Tavarese! Výborná příležitost pro Trnavu na skórování, domácí budou kopat přímý kop z nějakých sedmnácti metrů!
82'
Nedovolený zákrok hostujícího fotbalisty na Tavarese. U míče Spartak, který spěchá dopředu.
80'
Depetris posunul na Markoskiho, ovšem i ten se nacházel v ofsajdovém postavení, za malou chvíli se rozeběhne poslední desetiminutovka.
78'
Sleegers teď centroval z pravé strany, ovšem balón poslal pouze do ofsajdu, čárový rozhodčí zvedl praporek, hlavní poté přerušil hru.
76'
Dnešní utkání sleduje 2 333 diváků.
75'
Míč si vzal na starost Joey Sleegers, ovšem brankář Takáč si připsal nesmírně důležitý zákrok, skóre se nemění!
75'
Hlavní rozhodčí viděl hru rukou domácího fotbalisty v pokutovém území a nařídil pokutový kop pro Trenčín!
74'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Martin Šulek, přichází Julien Keston.
73'
Na zemi zůstal ležet Šulek, hra je přerušena. Doufejme, že bude hostující fotbalista v pořádku.
71'
Žlutou kartu dostává David Depetris (FC Spartak Trnava).
70'
Tavares místo přihrávky na úplně volného Depetrise zakončoval sám. Trefil brankáře Šemrince, jeho spoluhráč teď nechápavě kroutí hlavou!
69'
V hlavní roli opět Umeh. Hostujícího fotbalistu zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajdové postavení!
67'
Umeh teď dlouho držel balón na kopačkách. O ten nakonec přišel, hosté se budou muset rychle vracet směrem dozadu.
65'
Na trávníku zůstal ležet Šulek, který se dožadoval odpískání faulu. Rozhodčí byl jiného názoru, hostující hráč se zvedá.
64'
K následné hlavičce se dostal Sleegers. Míč směřoval mimo tři tyče, odkopávat od branky bude gólman Takáč.
63'
Mihálek fauloval střídajícíího Roguljiče, hostující fotbalisté budou rozehrávat přímý kop z dobré pozice!
62'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Milan Corryn, přichází Ante Roguljić.
61'
Mihálek udělal dobrou kličku na střed, poté však zakončoval nepřesně, míč skončil pouze mezi diváky na tribuně!
60'
Hodina hry je téměř za námi, situace na hrací ploše se nijak nemění. I nadále sledujeme hodně opatrný zápas z obou stran.
58'
Tavares nakopával míč směrem dopředu. Toho se zmocnil Šemrinec, hostující brankář už hledá, komu by rozehrál.
57'
Umeh vybojoval míč, vzápětí hledal jednoho ze svých spoluhráčů. Balónu se nakonec zmocnili domácí fotbalisté.
55'
Trenčín vybojoval svůj už devátý rohový kop v zápase, v této statistice má jasně navrch. O rozehrávku se postará Ubbink.
54'
Ke skákajícímu míči se dostal Tavares, ovšem z těžké pozice nedokázal vystřelit podle svých představ, balón letěl vysoko nad branku!
52'
Spartak se k vážnějšímu ohrožení hostující branky nedostal, Šemrinec zasahovat nemusel, bude rozehrávat.
51'
Domácí celek vybojoval poměrně zajímavou standardní situaci, o rozehrávku se postará Čonka.
49'
Střídající Ubbink zakončoval zpoza velkého vápna, ovšem Takáč proti jeho střele nakonec zasahovat nemusel!
48'
Hosté do druhého poločasu vstoupili aktivněji a hned v úvodu vybojovali rohový kop.
46'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Lucas Lovat, přichází Matúš Čonka.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mohammed Lamine, přichází Ubbink.
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Kubilay Yilmaz, přichází Kire Markoski.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Příliš fotbalové krásy nám nenabídla, na branku i nadále čekáme. První polovina byla hodně opatrná z obou stran, oba celky si vypracovaly jednu vážnější příležitost.
45+1'
45+1'
Nejspíše poslední příležitost na skórování v prvním poločase. Hosté po přímém kopu vybojovali také rohový kop.
45'
Depetris pohlídal míč, následně vybojoval autové vhazování. Závěr prvního poločasu se blíží ke svému konci.
43'
Obránce Abena se vydal až k pokutovému území soupeře, ovšem přes hostujícího kapitána Kleščíka se nedostal.
41'
Brankář Takáč odkopával od branky na útočnou polovinu, tam Kleščík vyhrál hlavičkový souboj s Yilmazem.
40'
K centru se odhodlal Slávik, ovšem Lovat míč dokázal odehrát na rohový kop.
39'
Balón si nakonec vzal na starost Lovat, ovšem jeho pokus jen těsně minul branku. Nechybělo mnoho a domácí mohli jít do vedení!
38'
Slušná příležitost pro Spartak! Domácí fotbalisté budou rozehrávat přímý kop jen kousek za velkým vápnem, Šemrinec musí být na pozoru.
37'
Žlutou kartu dostává Philipp van Arnhem (AS Trenčín).
35'
Ve středu hřiště byl faulovaný kapitán Janečka. Domácí fotbalisté bleskově rozehráli, hosté se teď musí bránit.
34'
Útočník Umeh fauloval domácího obránce Abenu, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího Ziemby, který bleskově přerušil hru.
33'
Zlaté Moravce před pár vteřinami vstřelily branku, což Trenčínu rozhodně nehraje do karet, ani výhra by momentálně hostům nestačila.
31'
Střelecký pokus Corryna zablokoval Košút. Rozběhla se závěrečná čtvrthodina prvního poločasu, na první gól stále čekáme.
30'
Následné vzrušení po centru Lovata bylo zbytečné. Do hry vstoupil čárový rozhodčí, který signalizoval ofsajd!
29'
Hra se přelévá ze strany na stranu, Tavares vybojoval rohový kop pro Spartak, který za malou chvíli rozehraje Lovat.
28'
Hodně nečitelná teč Umeha! Domácí gólman Takáč nakonec dokázal vyrazit na rohový kop, hosté jsou teď nebezpečnějším týmem!
27'
Tavares fauloval Slávika, hosté rozehrávali standardní situaci, v tuto chvíli budou mít k dispozici další rohový kop.
26'
Zblokovaná střela hostujícího fotbalisty! Trenčín vybojoval další rohový kop.
25'
Střelecký pokus Skovajsy byl hodně nepřesný, balón skončil na tribuně, Takáš bude opět odkopávat od vlastní svatyně.
24'
Hra byla na nějakou dobu přerušena, po předchozím zákroku totiž na trávníku zůstal ležet Lamine. Už se ale zase pokračuje.
23'
Žlutou kartu dostává Anton Sloboda (FC Spartak Trnava).
21'
Dvacet minut hry za námi. Na první vážnější příležitost čekáme, zatím sledujeme hodně opatrné utkání z obou stran.
19'
Z levé strany centroval Skovajsa, ovšem centr mu vůbec nevyšel. Balón směřoval do zámezí, hostující hráč si celou situaci hodně vyčítá.
18'
Hosté se dostali k pokutovému území soupeře, ovšem hlavní rozhodčí pískal útočný faul, Trenčín se bude muset vracet.
17'
Tvrdá rána Sleegerse zpoza velkého vápna! Míč směřoval vedle branky, poprvé si zahraje také brankář Takáč.
16'
Lovat si obhodil Slávika, ovšem balón už na hrací ploše dostihnout nedokázal. Odkopávat bude brankář Šemrinec.
15'
Dobrý návrat zpět předvedl Slávik, který míč odehrál před Depetrisem. Domácí fotbalisté budou vhazovat z útočné poloviny.
14'
Balón poskakoval ve vápně, ovšem domácí defenziva se nakonec dokázala ubránit za cenu dlouhého odkopu.
13'
Další faul domácího fotbalisty, Trenčín bude rozehrávat přímý kop, balón si taví Sleegers.
11'
Úvodní desetiminutovka hry je za námi. Hlavní rozhodčí přerušil hru, domácí obránce Turňa si podle něm pomohl faulem.
9'
Z těžkého úhlu na levé straně zakončoval Tavares. Balón končí v náručí Šemrince, který už hledá, komu by rozehrál.
7'
Svůj první roh vybojovali také hosté. O malou chvíli později se Mihálek jen marně dožadoval odpískání nedovoleného zákroku.
5'
Trnava je v úvodu aktivnějším týmem. Také kapitán Janečka teď vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana, který míč vyrazil do bezpečí!
4'
Ke střele se odhodlal Lovat. Brankář Šemrinec musel být na pozoru, nakonec si připsal úvodní zákrok zápasu!
3'
Z celé situace nakonec nic nebylo. Hostující defenziva celou situaci zvládla, Spartak však i nadále pokračuje v útočné akci.
2'
Domácí fotbalisté hned v úvodu tohoto zápasu vybojovali rohový kop.
1'

FC Spartak Trnava: Takáč – Turňa, Košút, Abena, Lovat – Janečka (C), Sloboda – Mihálek, Ku. Yilmaz, Tavares – Depetris.
Náhradníci: Rusov – Horvát, Hing-Glover, Čonka, Miesenböck, Markoski, Pekár.

AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Kleščík (C), Šulek, Skovajsa – van Arnhem, Zubairu, Lamine – Sleegers, Umeh, Corryn.
Náhradníci: Chudý – Keston, Ubbink, Roguljić, Laczkó, Kvocera, Mašović.

Rozhodčí: Ziemba – Pozor, Ferenc.
Oba celky se v rámci této sezony potkaly třikrát. Dvakrát zvítězila Trnava, jednou se radoval Trenčín. Kdo bude úspěšnější dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Trnava má 37 bodů a je sedmá. Trenčín je na tom daleko hůře, hosté jsou s 30 body na jedenácté pozici, která v tuto chvíli zaručuje baráž. Bod před Trenčínem jsou Zlaté Moravce které v posledním kole hrají doma proti Nitře. Je tedy dost možné, že ani vítězství nemusí hostujícím fotbalistům stačit. Na druhou stranu je jasné, že přímý sestup se hostů týkat nebude, mají totiž čtyřbodový náskok na Podbrezovou.
Hezký den. Slovenská Fortuna liga má na programu poslední kolo také v rámci nadstavbové části o udržení a Spartak Trnava v jednom ze zápasů narazí na Trenčín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.