Fortuna liga Slovensko - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Michalovce : Pohronie - 7. března 2020   15:30

Michalovce
Michalovce
56' Sidibé
1:0
(0:0)
Pohronie
Pohronie
Michalovce
Kira – Konstantinidis, Grič, Soler, Vojtko – Savvidis – Kolesár (79. Diarra), Begala (71. Neofytidis), Danko (C), Popovits (68. Kountouriotis) – Sidibé.
Dráb – Kountouriotis, Turik, Diarra, Neofytidis, Kolesár, Hovhannisyan.
Pohronie
Jenčo – Hatok, Pavlík, Chríbik, Abrahám (C) – Mazan, Obročník (37. Župa), Gerebenits (60. Mikuš), Blahút (79. Pellegrini) – Badolo, Tandir.
Župa, Pellegrini, Mihálek, Matić, Dzurík, Mikuš, Luksch.

Výhra domácím pomohla proniknutí do skupiny o titul, Pohronie se neodlepí ze dna tabulky. Loučím se s vámi.
90+2'
90+2'
Diarra velká šance, ale nepochopitlně minul.
90'
Budou se nastavovat 2 minuty.
87'
Žlutou kartu dostává Lukáš Pellegrini (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
86'
Domácí měli šanci na přečíslení, tu však nevyužili.
83'
Žlutou kartu dostává Christos Kountouriotis (MFK Zemplín Michalovce).
82'
Mazáň mohl potěšit spoluhráče, ale nedokázal zkaončit přesně.
81'
Domácí mohli mít už pohodu, ale šancí pohrdli.
79'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Peter Kolesár, přichází Cheick Alan Diarra.
79'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Lukáš Pellegrini.
79'
Kolésar spálil velikou šanci! Stačilo už jen přesně zakončit míč do sítě.
77'
Hra uvízla uprostřed pole, oba týmy mají problém se prosadit.
Dnešní utkání sleduje 1127 diváků.
73'
Brankář Jenčo vytvořil chybu, Sidibé však jeho hrubku nepotrestal.
71'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Matúš Begala, přichází Georgios Neofytidis.
70'
Žlutou kartu dostává Peter Kolesár (MFK Zemplín Michalovce).
69'
Odražený míč skončil na kopačce Hatoka. Kira skočil na stranu, ale Michalovce posílají míč na roh.
68'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Dimitrios Popovits, přichází Christos Kountouriotis.
66'
Blahút nevyzrál v dobré šanci na Kira!
62'
Pavlík nakopl míč dopředu, domácí mu ji rychle vrátili.
60'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Roland Gerebenits, přichází Matúš Mikuš.
60'
Danko poslal míč do vápna, po standartce. Gric však nevyskočil ideálně a míč končí nezakončen.
58'
Soler centroval míč na křídlo, jenže centr byl moc prudký.
56'
Michalovce daly gól!
1:0. Danko poslal výborně míč před branku, kde byl MODIBO SIDIBÉ a ten v tváří tvář Jenčovi úspěšný. Asistence: Stanislav Danko.
55'
Blahút vyprodukoval centr do vápna, k ohrožení Kiry však nedošlo.
53'
Míč vnikl do hlediště a odtrhl z ní prázdnou sedačku.
52'
Žlutou kartu dostává Peter Mazan (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
51'
Badolo faulovaný u své střídačky, odneslo to pravé koleno.
49'
Jenčo rozehrává rychlým a dlouhým výkopem dopředu.
47'
Begala tvrdě zasažený do nohy. Snad bude moct pokračovat ve hře.
46'
První poločas nebyl pro fanoušky nijak vzrušující, Michalovce tak musí přidat. Další poločas začne zhruba 16:37.
45+2'
45+1'
Mazáň úspěšně obešel hráče a může rozvíjet akci.
45'
Nastavovat se budou 2 minuty.
43'
Chribík dobře zachytil míč, Jenča tak nemusel zasahovat.
41'
Žlutou kartu dostává Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce).
41'
Z přímého kopu se dostal k hlavičce Begala, ale branku netrefuje.
39'
Danko poslal míč do protipohybu brankáře, tam čekal Sidibé ale na míč nedosáhl.
39'
Župa se chtěl dostat k míči, to se mu však nepovedlo.
37'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Michal Obročník, přichází Richard Župa.
35'
Ošetřovaný je jeden z hráčů Pohronie. Obročník odskakuje za autovou čáru a může se pokračovat.
33'
Popovits pronikl do vápna, dokázal se uvolnit ale do střely se připletl Kolesár.
33'
Hráči obou týmů dostávají od rozhodčího napomenutí za předešlý souboj.
31'
Issa Modibo Sidibé zpracovával míč, ale zezadu ho o míč odzborjil Chríbik.
29'
Mazáň se dobře uvolnil okolo domácích. Poté je faulován Tandir.
27'
Domácí propadli v obraně a do šance se dostal Badolo, který těsně míjí!
26'
Mazáň centroval míč do vápna domácích, ale s tím si obrana poradila.
24'
Centr do vápna Pohronie, na něj si vyskočil Begala ale poté k míči se dostávají domácí.
22'
Sidibé padá po kontaktu s protihráčem ve vápně, ale penalta se nepíská.
21'
Pohronie bude rozehrávat.
20'
Savvidis měl problém v osobním souboji, poté se mu ale podařilo si poradit s Mazáňom a mohl dopředu.
18'
Dimitris Konstantinidis se dotýká míče až po písknutí rozhodčího.
16'
Blahút zakončil z voleje, jenže těsně míjí branku.
15'
Po 15. minutách zatím šance Begaly, jinak nic se neudálo.
14'
Druhý rohový kop pro domácí. Centr do šestnáctky však neúspěšný.
13'
Begala je prvním hráčem, který zaměstnává brankáře Jenča.
12'
Tandir zkusil vypálit, rána to byla tvrdá, ale příliš vysoko.
12'
Výhodu rohu mají nyní hosté.
10'
Slibný centr do vápna, jenže domácí si dobře obsadili hráče a míč odvrací.
8'
Michalovce musí hrát v deseti, jeden z hráčů jeho týmu musí za postranní čáru.
7'
Neodorozumění při přihrávce Pohronie, míč tak získávají domácí.
5'
Domácí se dostanou k míči, rozehrávku Kira poslal svým obráncům.
3'
Další centr, tentokrát do vápna Pohronie. K míči se dostával Sidibé, jeho však zastavil ofsajd.
2'
Centr do vápna Kira bez problémů likviduje.
1'
Ismar Tandir se uvolnil domácím, ale poté už nic nevymyslel.
1'

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Konstantinidis, Grič, Soler, Vojtko – Savvidis – Kolesár, Begala, Danko (C), Popovits – Sidibé.
Náhradníci: Dráb – Kountouriotis, Turik, Diarra, Neofytidis, Kolesár, Hovhannisyan.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Hatok, Pavlík, Chríbik, Abrahám (C) – Mazan, Obročník, Gerebenits, Blahút – Badolo, Tandir.
Náhradníci: Župa, Pellegrini, Mihálek, Matić, Dzurík, Mikuš, Luksch..
22. kolo slovenské FORTUNA LIGY
V dnešním zápase se utkají domácí Michalovce a přivítají hosty z Pohronie. Domácí jsou na 7. pozici se ziskem 27 bodů (27:32), za to hosté jsou na poslední pozici, tedy 12. se ziskem 16 bodů (19:37) – mají však stejný počet bodů jako předposlední Nitra. Michalovce budou bojovat o proklouznutí do skupiny o titul, která jim zatím uniká jen o skóre, mají tak stejný počet bodů jako pátý Trenčín a šestá Trnava. Bod před nimi je ještě čtvrtý Ružomberok, tabulka je tak velmi natěsnaná. Domácí si po zimní pauze připsali drtivou prohru s Trenčínem (1:8), poté si spravili chuť výhrou a v posledním zápase remízovali. Hosté na tom jsou hůře, připsali si pouze dvě remízy a jednu prohru z posledních 3 zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.