Fortuna liga Slovensko - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Michalovce : Ružomberok - 21. června 2020   18:00

Michalovce
Michalovce
71' Konstantinidis
1:1
(0:0)
Ružomberok
Ružomberok
57' Almási
Michalovce
Dráb – Konstantinidis, Carrillo, Grič, Mendez – Savvidis – Popovits, Žofčák (C) (66. Sidibé), Turik, Kvocera (77. Kountouriotis) – Hovhannisyan (66. Danko).
Dehtiar – Kountouriotis, Danko, Sidibé, Vojtko, Neofytidis, Kolesár.
Ružomberok
Macík (C) – Čurma, Jonec, Holub – Kmeť, Filinský, Madleňák (46. Ďungel), Mir. Almaský (61. Múdry), Brenkus – Gerec, Almási (68. Regáli).
Krajčirík – Mrva, Takáč, Regáli, Jedinák, Múdry, Ďungel.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec a po dnešním utkání přistane v tabulce každému týmu po jednom bodu! Ružomberok se sice dostal do vedení, když se po parádním centru Adama Brenkuse trefil Ladislav Almási přesně pod horní tyčku. Michalovce se poté hnaly za vyrovnáním, kterého se nakonec také dočkaly. Dimitris Konstantinidis z úhlu poslal balón před bránu, kde si ho do vlastní sítě srazil Matúš Macík.
90+2'
90+1'
A první minuta už je u svého konce. Ružomberok se pokoušel o rychlou akci po zemi, ale přišla nepřesná přihrávka. Tak to ještě zkoušejí domácí hráči.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty!
89'
Michalovce to však ustály a dostaly se až ke střele. Jozef-Šimon Turik se dostal až do šestnáctky, avšak jeho rána byla sražena obráncem před ním.
88'
Do konce základní hrací doby nám chybějí poslední dvě minuty! U míče jsou fotbalisté ve žlutém, avšak jejich soupeři aktivně napadají a domácí mají problémy.
87'
Žlutou kartu dostává Jozef-Šimon Turik (MFK Zemplín Michalovce).
86'
Dnešní zápas nadstavbové skupiny se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to na remízu. Nyní jsou u míče hostující fotbalisté v okolí branky.
84'
Z toho žádné nebezpečí před brankou Tomáše Drába nevzniklo. Hosté měli ještě šanci na reparát, ale další centr do šestnáctky sebrala jen obrana domácích.
83'
Hosté rychle vhodili autové vhazování, díky čemuž se Martin Regáli dostal až do šestnáctky. Po krátké kombinaci získali hráči Ružomberoka rohový kop.
82'
Ten skončil na přední tyč, kde byl jen Issa Modibo Sidibé, který si dal málem vlastní gól. Nakonec je z toho naštěstí pro Ružomberok jen další roh.
81'
Fotbalistům v bílém se nepovedlo rychlé přenesení hry, a tak od půlky hřiště mohou znovu útočit hráči ve žlutém. Těm se dokonce povedlo vybojovat roh.
80'
Místo šance Ružomberoka jsme však viděli rychlý kontr domácího týmu. Timotej Múdry se však stihl vrátit a po špatném odskoku sebral soupeři balón.
79'
Hosté se také konečně dostali na dostřel soupeřovy branky. Vybojovali alespoń rohový kop, o jehož rozehrávku se postará znovu Adam Brenkus.
78'
Zatím to vypadá, že Michalovce by chtěly obrátit stav ve svůj prospěch a jsou jasně lepším týmem na ledě. Nyní ale přišlo nepřesné zakončení a ztráta.
77'
Hosté se museli urputně bránit, jelikož měli značný zmatek u své branky. Nakonec se jim to však podařilo ustát a po dlouhém odkopu budou mít chvíli klid.
77'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Milan Kvocera, přichází Christos Kountouriotis.
75'
Ružomberok se po inkasované brance zase trochu probral. Adam Brenkus si navedl míč na hranici šestnáctky, ale svým obstřelem pravou tyč hodně minul.
74'
Ke konci zápasu tak máme na světelné tabuli remízový stav. Povede se některému z týmů ještě vstřelit branku nebo se budou body dělit? To se brzy dozvíme.
72'
Žlutou kartu dostává Dimitris Konstantinidis (MFK Zemplín Michalovce).
71'
Michalovce daly gól! A domácí jsou v euforii, jelikož srovnávají stav utkání! DMITRIS KONSTANTINIDIS už byl ve špatném úhlu, a tak možná spíše centroval před branku. Matúš Macík ale nepředvedl dobré vyboxování a srazil si míč do sítě! To je velká smůla pro hosty.
70'
Do konce utkání zbývá nějakých dvacet minut a nějaké nastavení. Michalovce sice drží míč častěji na kopačkách, ale nemohou se dostat k zakončení.
69'
Michalovce se nakonec dostaly až k centru od postranní lajny, ale obrana hostů s tím neměla žádné problémy. Zemplín se tak musí dostávat znovu dopředu.
68'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Ladislav Almási, přichází Martin Regáli.
68'
V posledních minutách vidíme na hřišti hodně akce. Jenže k tomu je hra i často přerušována. Nyní se drží na míči domácí a čas jim začíná rychle ubíhat.
66'
Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Igor Žofčák, přichází Issa Modibo Sidibé.

Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Armen Hovhannisyan, přichází Stanislav Danko.
66'
65'
Igor Žofčák se postavil k rozehrávce standardní situace z nadějné pozice. Nakonec z toho byla přímá střela na branku, ale přesně do míst, kde byl gólman.
64'
Žlutou kartu dostává Ladislav Almási (MFK Ružomberok).
63'
Žlutou kartu dostává Matej Čurma (MFK Ružomberok).
62'
Toto už vypadalo zajímavě a mohlo přijít srovnání! Obrana Ružomberoku naprosto zaspala, a tak se k míči dostal jeden z domácích, kterého ve finální fázi zradilo zpracování a odskok míče!
61'
Domácí to zkusili prostrkávačkou mezi obránce, ale tato přihrávka nebyla přesná. Míč se vykutálel mimo hřiště a Matúš Macík proto může odkopávat.
61'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Miroslav Almaský, přichází Timotej Múdry.
60'
Je za námi tedy hodina hry a na hřišti zůstává sedět Miroslav Almaský, jenž se drží za zadní stehenní sval. Tak uvidíme, jestli bude schopen ještě pokračovat.
59'
Michalovce by rády odpověděly na vedoucí branku co nejdříve, ale do jejich hry se začínají vkrádat nepřesnosti. Domácí však mají k dispozici půl hodinky.
57'
Ružomberok právě vstřelil branku!
A hosté se dostávají v tomto zápase do vedení, a to po standardní situaci! Adam Brenkus vyslal krásný centr, na který si naběhl LADISLAV ALMÁSI, jenž poslal svou hlavičku přesně pod horní tyč! Tomáš Dráb s tím nemohl nic dělat.
56'
Nyní však přišla výjimka a přineslo to své ovoce! Hosté vybojovali autové vhazování. Následně se ještě posunuli k brance, kde mají k dispozici další aut.
55'
Fotbalisté ve žlutém se proto drží na balónu, avšak zatím jen na své obranné polovině. Ružomberok se ani nesnaží nijak moc aktivně napadat.
54'
Michalovcím byl odpískán faul, a tak Peter Ďungel mohl rozehrávat z poloviny hřiště. Vše ukončila špatná přihrávka na hranici šestnáctky, tam byli jen domácí.
53'
Domácí se hnali do šance, ale vše nakonec bylo hodně předčasné. Rozhodčí totiž odmával ofsajd, který byl po nějaké době také odpískán.
52'
Igor Žofčák dostal přihrávku k lajně, načež povedeně našel Jozefa-Šimona Turika. Nakonec se ale domácím značně nepovedl centr, který vypadl z hřiště.
51'
Toto už přece jen vypadalo zajímavěji! Matúš Kmeť se uvolnil na straně šestnáctky, ale jeho pozemní centr nakonec stihl odvrátit jeden z domácích hráčů.
49'
O něco aktivněji se na začátku druhého poločasu projevují hostující fotbalisté. Přesto nadále vidíme opatrný fotbal bez většího množství střel.
48'
Jak jsme si mohli všimnout tak Ružomberok se rozhodl pro jedno střídání do nového poločasu. Madleňák, jenž dostal žlutou na konci půle, byl nahrazen Ďungelem.
47'
Už nám začala i druhá půle, ve které se hostující hráč dostal během chvilky až do šestnáctky. Po jeho kličce se ale míč dostal do zámezí a Tomáš Dráb bude odkopávat.
46'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Matej Madleňák, přichází Peter Ďungel.
46'
Tak je za námi první poločas, ve kterém jsme neviděli ani jednu branku. Ani moc šancí ke skórování nebylo. Tu první měl Jakub Grič, avšak ten byl hlavičkou sám překvapen, a tak ani nezakončil. Ta největší přišla na samotném konci první půle, kdy se Dimitrios Popovits dostal za obranu, ale svým křižným pokusem značně minul pravou tyč.

Další poločas začne přibližně v 19:02.
45+1'
45+1'
Adam Brenkus se ještě postavil k rozehrávce standardní situace, ale jeho vysoký centr si vzal do rukavic Tomáš Dráb, který tak ukončil první poločas.
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
Žlutou kartu dostává Matej Madleňák (MFK Ružomberok).
43'
Kyriakos Savvidis si zpracoval míč na půlce a rovnou ho poslal na dalšího spoluhráče. Následoval dlouhý pas, avšak hráč Michalovcí se ocitl jen v ofsajdu.
42'
Nadále se hodně přerušuje. Přesto se Dimitrios Popovits dostal do obrovské šance, když si naběhl za obranu, ale jeho střela křížem šla hodně vedle pravé tyče!
41'
Tomáš Dráb se po delší době ocitl u míče. Odkopával od své branky a předvedl dlouhý nákop za polovinu hřiště. Tam ale Jozef-Šimon Turik fauloval.
40'
A už nám startuje poslední pětiminutovka prvního poločasu. Branku jsme zatím neviděli ani jednu. Uvidíme nějakou branku nebo půjdeme do šaten bez gólů?
39'
Alejandro Mendez se uvolnil na levě straně, ale jeho zpětná klička nebyla vůbec dobrá. Soupeř ji v klidu odhadl, a tak ho rychlým zákrokem o balón připravil.
38'
Už to vypadalo, že si jeden z hráčů Ružomberoka nerozuměl se spoluhráči, ale domácím byl nakonec odpískán faul. Hráči v bílém mohou rozehrávat z půlky.
37'
První poločas se nám pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Další roh hostů nebyl nebezpečný, přesto se právě oni po krátké chvíli zase dostali k míči.
36'
To byla první větší šance na straně Ružomberoka! Adam Brenkus vyslal krásný centr z rohového kopu na zadní tyč, kam si sbíhal Štefan Gerec. Těsně před ním však stihl zasáhnout domácí obránce a odvrátit balón na další rohový kop.
34'
O něco málo aktivnější jsou nadále domácí fotbalisté, ale ti si v průběhu prvního poločasu už další zajímavou šanci nevytvořili. Matúš Macík chytá spolehlivě.
33'
Adam Brenkus se postavil k rozehrávce přímého kopu, která nebyla ze špatné pozice. Centr byl však hodně přetažený a nikdo na hřišti neměl nárok.
32'
José Carrillo si naběhl po straně na dlouhou přihrávku, ale značně ho zradilo zpracování. Míč mu hodně odskočil, a tak se hosté zase dostali k balónu.
31'
Miroslav Almaský poslal přihrávku mezi hráče na nabíhajícího spoluhráče, avšak ten si s míčem dlouho neužil. Proto jsou domácí zase u míče na své půlce.
30'
Už je za námi třicet minut prvního poločasu, ve kterém zatím nevidíme nějakou extra podívanou. Větší šance byla jen jedna, a to ještě v úvodu zápasu.
29'
Avšak tento útok nebyl nakonec nijak moc nebezpečný. Na vysoký centr si naskočil Matúš Macík, jenž má balón bez problémů ve svých rukavicích.
28'
Ružomberok se však dalšímu ataku domácího týmu ubránil, ale sám se u balónu dlouho neudržel. Zemplín proto může jít znovu dopředu a zaútočit.
27'
Matej Čurma poslal dalekou přihrávku z poloviny hřiště na levou lajnu. Zde však přišlo špatné zpracování, a tak se k míči bez většího boje dostaly Michalovce.
26'
Vidíme nadále hodně podobný obraz hry. Hraje se hlavně okolo poloviny hřiště a častěji mají míč na svých kopačkách domácí fotbalisté. Ti zakončili mimo nyní.
25'
Dimitris Konstantinidis si seběhl pro přetažený centr a chtěl poslat do šestnáctky další. Ten byl ale zablokován, a tak mají domácí k dispozici autové vhazování.
23'
Dimitrios Popovits se opřel do míče a vyslal celkem povedený centr do šestnáctky. Matúš Macík byl ale pozorný a tygřím skokem nedal nikomu šanci zakončit.
22'
Ružomberok předvedl další útočný faul, a tak se domácí znovu dostali domácí k míči zadarmo. Rozhodli se pro postupný útok a jsou někde na půlce.
21'
Dimitrios Popovits dostal přihrávku na polovinu hřiště a rovnou poslal do akce Armena Hovhannisyana. Ten se ale ocitl v ofsajdu, který byl odmáván i odpískán.
20'
A tak se dopředu dostali zase domácí fotbalisté. Znovu jsme viděli centr, ale ten byl tentokrát hodně přetažený. Přesto se Michalovce na balónu ještě udržely.
19'
Miroslav Almaský odvedl dobrou práci s míčem. Sice byl napadán velmi těsně, ale celou situaci ustál, navíc poslal i přesnou přihrávku na levou stranu hřiště.
18'
Ružomberok už se zvedl oproti začátku utkání. V současné době drží mnohem častěji balón, ale nebezpečnější šanci si ještě připsat nedokázali.
17'
Jozef-Šimon Turik vyhrál souboj o míč nedaleko branky soupeře. Proto chtěl poslat z jedničky centr před branku, ale ten byl odvrácen prvním obráncem.
16'
Vše nakonec vyvrcholilo centrem, na který si osamoceně naskočil Ladislav Almási. Tomu však hlavička nesedla ani trochu a míč šel hodně mimo tři tyče.
15'
Štefan Gerec dostal pěknou přihrávku do běhu, když dostal kosu. Toho si sudí dobře všiml a hru přerušil. Hostí mají k dispozici rozehrávku z poloviny hřiště.
14'
Miroslav Almaský je zatím jedním z nejaktivnějších hráčů na hřišti, který rozdává jeden pas za druhým. Ružomberok se už přece jen herně zvedl.
13'
Ve slovenských Michalovcích nepanuje zrovna pěkné počasí, jelikož skoro není na hřiště vidět. Dnes to hráči rozhodně nebudou mít ani trochu jednoduché.
11'
Hráči ve žlutém předvedli rychlý přechod do útoku, avšak ten byl nakonec značně zpomalený. Následovala navíc nepřesná přihrávka a míč má Matúš Macík.
10'
Už je za námi prvních deset minut tohoto utkání. O něco více ze hry mají Michalovce, které donutily gólmana hostů k zákroku. Tomáš Dráb je zatím bez práce.
9'
Jenže z ničeho nic se dostali k míči zase domácí! Na centr za obranu si nabíhal Milan Kvocera, avšak o malý kousek na balón nedosáhl. Škoda pro Zemplín.
8'
Dávid Filinský chtěl vymyslet nějakou další přihrávku, ale nikdo ze spoluhráčů si nenaběhl. Tak přihrál jen vedle sebe a hosté jsou nadále u míče.
7'
Zatím se hra odehrává především ve středu hřiště, kde balón drží hlavně domácí fotbalisté. Ružomberok se hlavně brání, ale větší problémy s tím nemá.
6'
Rohový kop jsme viděli také na druhé straně. Ružomberok se poprvé dostal do blízkosti branky, avšak domácí obránce na přední tyči míč odvrátil bez potíží.
5'
Zemplín měl k dispozici rohový kop, která dopadl přesně na hlavu Jakuba Griče. Ten tím byl ale nejspíše hodně překvapený, jelikož balón se od jeho hlavy jen odrazil mimo To byla velká šance pro domácí tým!
4'
Hostům byl odpískán útočný faul, a tak Jozef-Šimon Turik měl možnost v klidu rozehrát. Zatím jsme však neviděli nějakou zajímavější šanci nebo nějaký náznak.
3'
Toto už přece jen zajímavější bylo! Dimitrios Popovits vyslal zajímavý centr, na který jen o kousek nedosáhl jeho spoluhráč. Proto Matúš Macík má míč v náručí.
2'
Úvodní minutka nám zatím nic zajímavějšího nepřinesla. V současné době jsou u balónu domácí fotbalisté, kteří však kombinují na své obranné polovině.
1'
A duel mezi Michalovcemi a Ružomberokem právě začalo! Domácí celek nastupuje ve žlutém, zatímco hosté v bílém. Ti měli k dispozici také úvodní výkop.
1'
MFK Ružomberok

Ružomberok to měl s postupem do nadstavbové části ještě těsnější, jelikož postoupil ze šestého, tedy posledního možného, místa. V současné době nasbíral ve dvaceti třech zápasech osmadvacet bodů. Také hosté již odehráli jeden zápas v "horní" skupině, ve kterém těsně padl na hřišti Bratislavy 0:1. Slovan si navíc ve včerejším utkání zajistil další titul. Útok týmu z Ružomberoka táhne Filip Twardzik, jenž v této sezóně skóroval šestkrát.
MFK Zemplín Michalovce

Michalovce se dostaly do skupiny o titul, i když to bylo velmi těsné. Celkově však braly třicet bodů ve dvaceti osmi zápasech a v současné době jim patří pátá pozice v nadstavbové skupině. Zemplín už jedno utkání v nadstavbové části odehrál, ale ani trochu se mu nepovedlo. Na hřišti Dunajské Stredy totiž padl vysoko 0:5. Ofenzivu domácího celku táhne především Sidibe Modibo, který má na svém kontě osm branek.