Fortuna liga Slovensko - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Trenčín - 26. října 2019   16:00

Ružomberok
Ružomberok
21' Kojnok  • 63' Maslo
2:2
(1:1)
Trenčín
Trenčín
41' Čataković   • 79' Bukari
Ružomberok
Macík – Kojnok, Čurma, Maslo (C), Twardzik, Mojžiš – Kostadinov, Zsigmund, Takáč (90+2. Múdry) – Bobček (80. Jedinák), Regáli (73. Gerec).
Krajčirík – Mrva, Madleňák, Gerec, Jedinák, Múdry, Brenkus.
Bálint – Štrbo, Bednár
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
1235 diváků
Trenčín
Chudý – Slávik, Križan, Skovajsa, Keston – Koolwijk (C) – El Mahdioui (64. Zubairu), Roguljić – Bukari (85. Corryn), Čataković (75. Depetris), van Kessel.
Kukučka – Zubairu, Neeskens, Corryn, Ligeon, Kleščík, Depetris.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:23.
Zápas končí remízou 2:2, kdy nejprve opět Ružomberok dostal do vedení skvělým přímým kopem kapitán Maslo, ale poté začal úřadovat Trenčín, van Kessel napálil dvakrát tyč a remízu z dorážky zařídil Bukari. Hezký večer všem přeji.
90+3'
90+3'
Van Kessel se jen díky faulu dostal k míči.
90+2'
Trenčín v poklidu kombinuje ve středu hřiště.
90+2'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Timotej Múdry.
90+1'
Míč posunutý do pokutového území a míč bere brankář Macík.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Trenčín kombinuje s míčem ve středu hřiště.
88'
Snaha Trenčína skončila před pokutovým územím.
87'
Križan si v souboji se Slavíkem použil nedovoleného způsobu.
86'
Gerec dle sudího fauloval Križana, jinak by hráč Ružomberka šel sám na brankáře Chudého.
85'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Osman Bukari, přichází Milan Corryn.
84'
Bukari nedokázal dostat míč na volného van Kessela.
84'
Zubairu si pomohl nedovoleným způsobem.
83'
Bukari je ošetřován na hrací ploše.
82'
Žlutou kartu dostává Ryan Koolwijk (AS Trenčín).
82'
Bukari přišel o míč a obrovitý Koolwijk tvrdě sestřelil Gerece.
81'
Emoce pochodují na trávníku. Oba celky chtějí zvítězit, remízu dle projevu nebere nikdo.
80'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tomáš Bobček, přichází Viktor Jedinák.
79'
Trenčín právě vstřelil branku!
Zubairu neskutečně dravě vtrhl do pokutového území, míč byl sražen do brankoviště a z dorážky se prosazuje OSMAN BUKARI – 2:2!
79'
Takáč centrem našel halvu Twardzika, kterou ale brankář Chudý zachytil!
78'
Križan fauloval Bobčeka a toho začínají brát křeče.
77'
Čurma perfektně pohlídal a uhlídal van Kessela, je z toho pouze výkop od branky Macíka.
77'
Vzdušný prostor nad svým pokutovým územím tentokráte hráči Ružomberku uhlídali.
76'
Kojnok nedovoleně dohrál Juliena Kestona.
76'
Slávikův centr byl odvrácen obráncem za postranní čáru do autu.
75'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází David Depetris.
75'
Štefan Gerec se po příchodu na trávník uvedl ofsajdovým postavením.
74'
Bukari se mezi dvojicí hráčů Ružomberka neprosmýkl.
73'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Martin Regáli, přichází Štefan Gerec.
71'
Střela Van Kessela byla zablokována a následná přihrávka Slávika do pokutového území nenašla nikoho v bílém dresu.
70'
A nyní pro změnu trefuje van Kessel levou tyč branky Macíka, Roguljičova dorážka šla už jen vysoko nad branku!
70'
Julien Keston byl faulován.
69'
Presink Ružomberka dělá velké problémy při rozehrávce Trenčína.
68'
Na hrací ploše leží jeden z hráčů týmu MFK Ružomberok – je to obránce Ćurma.
67'
Přihrávka van Kessela na spoluhráče Roguljiče neprošla což značí rohový kop pro Trenčín.
66'
Križan nedovoleně zastavil aktivního Regáliho.
65'
Gino van Kessel orazítkoval svou střelou pravou tyč branky Ružomberka!
64'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Aschraf El Mahdioui, přichází Abdul Zubairu.
63'
Ružomberok právě vstřelil branku!
JÁN MASLO se skvěle postavil k přímému kopu a parádní střelou vymetl levou šibenici branky bezmocného brankáře Chudého – 2:1!
63'
Žlutou kartu dostává Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).
63'
Před pokutovým územím byl faulován Kostadinov vracejícím se Ashrafem El Mahdiouiem.
63'
Kostadinov centrem nabíhajícího Bobčeka nenašel.
62'
Kojnok se srazil v hlavičkovém souboji se Skovajsou. Oba po krátkém ošetření pokračují ve hře.
62'
Dnešní utkání sleduje 1235 diváků!
61'
Chudý stahuje míč ze vzduchu, ale tentokráte to nebude rychlá rozehrávka.
60'
Martin Regáli si došel vědomě pro faul na svou osobu.
59'
Další rohový kop pro Ružomberok po akci Bobčeka.
58'
Koolwijk sice kraloval ve vzdušném prostoru, ale míč mají hráči Ružomberka.
57'
Roguljič na hranici pokutového území fauloval Twardzika toho navíc ještě zbytečně bez míče dohrál Bukari.
56'
Z rohového kopu nic nebezpečného nebylo.
55'
Bobčekovu střelu po vykoupání Juliena Kestona končí pouze na skluzujícím Skovajsovi – rohový kop.
54'
Rohový kop si obrana Trenčína s přehledem pohlídala.
53'
Po centru Takáče získal i Ružomberok možnost zahrávat rohový kop.
51'
Kostadinov svou přihrávkou nenašel Regáliho v pokutovém územím.
50'
Centr po rohovém kopu ze vzduchu stahuje jistě brankář Macík.
49'
Bukari vybojoval rohový kop pro AS Trenčín.
47'
Faul ve středu hřiště, míč pro hráče MFK Ružomberok.
46'

Fauly: 9:7
Ružomberok byl ve všem lepší než hosté vedl i zaslouženě 1:0 po trefě Kojnoka. Jenže ve 39. minutě zahrál rukou v pokutovém území Kostadinov a z penalty na 1:1 srovnal trenčínský Čatakovič. Druhý poločas začne cca v 17:00 hodin.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Filip Twardzik (MFK Ružomberok) za protesty. po skončení prvního poločasu Twardzik sdělil sudímu od plic co si myslí, pravděpodobně k penaltě za hru rukou a byl odměněn žlutou kartou.
44'
Regáli zvítězil v osobním souboji, ale v pokutovém území nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
43'
Van Kessel si nedovoleně pomohl svým tělem.
43'
Skovajsa odehrál míč na rohový kop.
42'
Slávik předvedl čistý skluz a získal míč pro svůj tým.
41'
Macík skočil k tyči a HAMZA ČATAKOVIČ poslal míč na druhou stranu po zemi a vyrovnává na 1:1!
40'
Žlutou kartu dostává Tihomir Kostadinov (MFK Ružomberok).
39'
Sedm hráčů Ružomberka obsypalo rozhodčího, padne i žlutá karta.
39'
Bukari přešel přes tři hráče, nahrál v pokutovém území Čatakovičovi a ten trefuje ruku domácí hráče Kostadinova – rozhodčí neváhá a nařizuje pokutový kop!
38'
Bukari ve středu hřiště nepříjemně zajel do protihráče a sudí ho zatím pouze slovně varuje.
37'
Bukari sice dva bránící hráče doslova vymazal, ale už nedokázal udržet míč na hrací ploše.
36'
Kojnok nešikovně fauloval rychlejšího Juliena Kestona.
35'
Bránící hráč Ćurma lépe uspěl v souboji jeden na jednoho proti van Kesselovi.
34'
Koolwijk výborně zapracoval ve středu hřiště v defenzívě svého týmu.
33'
Kombinace Ružomberoka na hranici pokutového území končí pouze ofsajdem Bobčeka.
32'
Kojnok nedokázal zpracovat velmi těžký míč.
31'
Slávik po odehrání míče fauloval zbytečně Alexandera Mojžíše.
30'
Ružomberok se ubránil a vede zaslouženě po první půl hodině hry 1:0.
29'
Roguljič trefil pouze bránícího Kostadinova což značí další rohový kop pro Trenčín.
28'
Bukari s van Kesselem dokázali získat první rohový kop pro AS Trenčín.
27'
Osman Bukari byl nedovoleně aktivní v osobním souboji s Matějem Čurmou.
26'
Bobček se dopustil útočného faulu.
25'
Rohový kop byl rozehrán na bližší tyč, kde byl ihned uklizen mimo pokutové území.
24'
Kostadinov výborně uvolnil Bobčeka a ten získal další rohový kop.
23'
Maličký Bukari netrefuje domácí branku.
21'
Po centru Alexandera Mojžíše se po podcenění situace na vzdálenější tyči, kdy Julien Keston míč podběhl a van Kessel nebránil tak jak měl, se trefuje LUKÁŠ KOJNOK – 1:0!
20'
Regáliho střela byla na poslední chvíli zablokována houževnatou obranou Trenčína.
18'
Chudý vyboxoval míč mimo pokutové území.
18'
Regáli stihl míč ještě na hrací ploše, stihl odcentrovat a Skovajsa stihl míč odehrát na sedmý rohový kop Ružomberka.
17'
Križan zakiksoval ve středu hřiště a po zásahu Skovajsy uvidíme další domácí rohový kop.
16'
Nyní nedovoleně do hry zasáhl Kojnok při výpadu Juliena Kestona.
15'
Centrovaný míč sbírá brankář Macík před nabíhajícím van Kesselem.
14'
Maslo nedovoleně sestřelil Roguljiče skluzem, i když hrál zároveň i míč.
14'
Julien Keston si vykoledoval při svém průniku faul na svou postavu.
13'
Série rohových kopů Ružomberka pokračuje i nadále.
13'
Brankář Chudý nešťastně vyboxoval míč, na druhý pokus ho odehrál alespoň a na další roh pro Ružomberok.
12'
Další sražený míč znamená další roh pro MFK Ružomberok.
11'
Kojnuk v souboji nedovoleně dohrál Juliena Kestona.
10'
Takáč ze střední vzdálenosti vyslal velmi nepovedenou střelu mimo branku Trenčína.
10'
První deset minut hry patřilo jasně týmu MFK Ružomberok.
9'
Regáli upadl v pokutovém území, ale sudí mi jasně ukazuje – vstávej, nic to nebylo, hraje se dále"!
8'
Kostadinov musel být zastaven pouze za cenu faulu Koolwijka.
8'
Koolwijk společně v myšlené kombinaci s El Mahdiouiem přišli o míč.
7'
Další rohový kop si obrana Trenčína opět pohlídala.
6'
Regáli se ocitl sám před brankářem Chudým, který míč vyráží na rohový kop!
5'
Do obrany se zapojil i Gino van Kessel a uklidil míč z pokutového území.
4'
Križan odvrátil centrovaný míč na rohový kop pro Ružomberok.
3'
Takáč v těžké situaci udržel míč a následně vybojoval alespoň autové vhazování.
2'
Úvod utkání se nese ve velmi opatrném duchu.
1'
Ružomberok nastoupí v oranžových dresech, Trenčín bude hrát v bílých dresech.

MFK Ružomberok: Macík – Kojnok, Čurma, Maslo (C), Twardzik, Mojžiš – Kostadinov, Zsigmund, Takáč – Bobček, Regáli.
Náhradníci: Krajčirík – Mrva, Madleňák, Gerec, Jedinák, Múdry, Brenkus.

AS Trenčín: Chudý – Slávik, Križan, Skovajsa, Keston – Koolwijk (C) – El Mahdioui, Roguljić – Bukari, Čataković, van Kessel.
Náhradníci: Kukučka – Zubairu, Neeskens, Corryn, Ligeon, Kleščík, Depetris.

Trenčín – Slovan Bratislava 2:4
Ve třináctém kole se MFK Ružomberok (5) utká o ligové body s AS Trenčín (9). Oba celky dělí v ligové tabulce pouhé tři body.