Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Senica : Pohronie - 28. září 2019   19:00

Senica
Senica
86' Akinyoola
1:0
(0:0)
Pohronie
Pohronie
Senica
Vorel – Favaro Amaral, Dias (C), Didiba – Cvek – de Assis, El Moudane (65. Akinyoola), Klapan, Yenne (85. Baumgartner) – Sulley (65. Ramirez), Castaňeda.
Taborda – Baumgartner, Totka, Ramirez, Akinyoola, Košút.
Pohronie
Vantruba – Mainge, Nosko, Bartoš, Župa – Dzurík – Hrnčár, Klec (81. Sedláček), Pellegrini (C), Blahút (76. Mészáros) – Abrahám.
Jenčo – Meda, Tesák, Jacko, Mészáros, Sedláček, Zachara.

A máme tu konec dnešního klání. Zápas skončil lépe pro domácí FK Senica, když rozhodující gól střelil v 86. minutě Akinyoola. Byl to pro něj teprve první gól v sezóně. Senica se díky této výhře posunla na10.pozici za Sereď. Pohronie naopak zůstává na místě posledním se ziskem 6 bodů. Tento zápas byl spíše pro fanoušky defensivního fotbalu, jelikož žádné přechodné akce jsme vidět nemohli. Zároveň bych se znovu rád omluvil za technické nedostatky, které nás postihly na začátku druhé půle. Nyní to bude ode mě vše a tímto se s vámi loučím a opět u fotbalu na shledanou.
90+3'
90+1'
Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit 3 minuty.
86'
Senica dala gól! Autorem branky je SAMSON AKINYOOLA.
85'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Tenton Yenne, přichází Denis Baumgartner.
81'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Michal Klec, přichází Jakub Sedláček.
80'
Do konce zápasu zbývá něco kolem deseti minut a stav je stále nerozhodný 0:0.
76'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází András Mészáros.
65'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Sofian El Moudane, přichází Samson Akinyoola.
65'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Sadam Sulley, přichází Luis Ramirez.
61'
Bohužel jsou technické problémy přetrvávající. Tímto se vám omlouváme.
58'
Naskytly se nám technické potíže. O vývoji zápasu vás budu co nejdříve opět informovat.
54'
Druhý poločas nám zatím akce příliš nenabízí.
46'
První poločas nám nepřinesl téměř nic co se zajímavých akcí týče. Oba týmy tuto sezónu nezačaly nejlépe, a tak očekávám do druhé půle větší odhodlání a více akcí. Žádný z hráčů prozatím nijak technicky nevyčnívá. Snad jen Suley měl pár hezkých náběhů za obranu. Těšme se tedy na druhý poločas zápasu mezi FK Senica a FK Pohronie.
45+1'
43'
Chybná rozehrávka od Sulleya. Hosté však nic velkého nevymysleli a Sulley si tak může oddechnout.
42'
V tomto zápase byly k vidění pouze tři akce. I proto je zápas ve 42.minutě nerozhodný 0:0.
39'
Faul od Senice, volný kop pro Pohronie.
35'
Míč po rohovém kopu, jenž provedli hosté, prošel vápnem nikým netečovaný. Vše končí zásahem domácího brankáře.
32'
Po standartní situaci se musel vytáhnout Vorel. Hlavička těsně před ním byla velmi nebezpečná. Domácí gólman vše však zvládl a nepříliš atraktivní zápas pokračuje nerozhodným stavem 0:0
30'
Po menší akci Patrika Blahůta zápas opět nabírá velmi pomalého tempa a týmy si pouze odevzdávají míč po nepřesných přihrávkách.
24'
Šance pro Patrika Blahůta, který po autovém vhazování branku netrefil. Míč poskakoval vápnem a bylo těžké ho trefit správně.
23'
Rohový kop pro tým hostí
19'
Míč se nyní pohybuje na středu hřiště a žádný z týmů zatím ofensivní fotbal nepředvádí.
16'
Pohronie nyní drží míč na svých kopačkách. Vyložená šance však zatím nepřichází.
13'
Konečně se do vápna soupeře dostává i Pohronie, obrana domácích však zafungovala na jedničku.
11'
První střela z kopačky hráče s číslem 9, jimž je Sulley. Hostující gólman však vytáhl pohodový zákrok.
9'
Vše končí rohovým kopem, ale hosté se ubránili, a tak Vanstruba vykopává od branky.
8'
Faul který spáchal jeden z obránců Pohronie. Volný přímý kop pro domácí.
6'
Nyní se dočkáme prvního rohového kopu, který rozehraje Senica
6'
Větší držení míče zatím na straně FK Senica.
4'
Týmy se zatím do ničeho velkého nepouštějí a vyčkávají na chyby soupeře.
1'
Dobrý večer, vítám vás u dnešního zápasu, který právě začíná právě teď výkopem domácích.
1'

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Pohronie vloni ve druhé lize získal 61 bodů za 30 zápasů se skóre 48:25. Bylo z toho tedy první místo a postup do nejvyšší soutěže. V nové sezoně získali 6 bodů z devíti zápasů se skóre 9:22. Nejlepší střelec týmu Slovák Partik Abraham, který se prosadil rovnou třikrát a na další dvě branky nahrál. V poháru tým taky pokračuje, protože porazil ŠK Selce i Rakytovce.

Poslední tři zápasy
Rakytovce VS. Pohronie 1:5
Žilina VS. Pohronie 2:1
Pohronie VS. Nitra 0:3

FK Senica

Senica vloni skončila na předposledním 11. místě, když za 22 zápasů získala pouze 15 bodů se skóre 20:43. Od sestupu klub zachránila skupina o udržení, kde 22 bodů za 10 zápasů. V pohárové soutěži skončili v semifinále na kopačkách Trnavy. Letos je to zatím poslední místo za 5 bodů z devíti zápasů. Aktuálně nejlepší střelec týmu je Kolumbijec Frank Castaneda, který vstřelil 4 branky, což je víc jak polovina týmových branek. V poháru Senica porazila Rohožník a Pezinok, takže i dál pokračuje v soutěži.

Trnava VS. Senica 0:0
Senica VS. Dun. Streda 0:1
Pezinok VS. Senica 0:6
Zdravím všechny fanoušky slovenské nejvyšší soutěže. V rámci 10. kola Fortuna ligy se utkají týmy Senice a Pohronie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.