Fortuna liga Slovensko - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  ŠKF Sereď : Pohronie - 21. června 2020   17:00

ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
59' Pankarićan  • 82' Mečiar
2:2
(0:2)
Pohronie
Pohronie
11' Weir   • 15' Pavlík
ŠKF Sereď
Kanurić – Vucenović (31. Pankarićan), Ba, Hučko (C), Mečiar – Duranski, Potoma (46. Jarovič) – Iván, Špehar (76. Rorič), Vuk – Morong.
Yakubu – Adekuoroye, T. Dabó, Michalík, Pankarićan, Rorič, Jarovič.
Smolák – Benko, Vitkov
FC ViOn (Zlaté Moravce)
Pohronie
Jenčo – Hatok, Pavlík (C), Jacko, Župa – Blahút (89. Fadera), Chríbik, Weir, Mazan – Matić, Abrahám (61. Badolo, 68. Tandir).
Luksch – Pellegrini, Gerebenits, Tandir, Badolo, Obročník, Fadera.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera.
Sereď nakonec dvěma góly v druhém poločase vyrovnala stav utkání na 2:2 a byla ještě blíže k výhře. Týmy si dnes ale nakonec body rozdělí.
90+3'
90+2'
Na trávníku teď pořádně hoří emoce, Fader byl nepříjemné faulován Mečiarem a ten dostává červenou kartu!
90+2'
Červenou kartu dostává Martin Mečiar (ŠKF iClinic Sereď).
90+1'
Sereď se snaží o pozornou defenzivu, hosté se ještě snaží něco směrem dopředu vymyslet, přece jen, výhra by dnes měla pro ně cenu zlata.
90'
V druhém poločase bude hlavní rozhodčí nastavovat minimálně tři minuty.
89'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Alieu Fadera.
88'
Na opačné straně centr Blahuta z pravé strany, ten byl však mimořádně nepřesný a zbytečně dlouhý.
87'
Další výborná šance domácích, Morong centroval z pravé strany, následná hlavička jednoho z domácích hráčů končí v moci Tomáše Jenča.
86'
Sereď opět v kombinaci obléhá pokutového území Pohronie.
85'
Do konce řádné hrací doby zápasu zbývá necelých 5 minut, centr Mazána tentokrát obrana Seredě vůbec nemusela řešit, protože byl nepřesný.
83'
Zápas nám začíná prakticky od začátku, Pohronie si však v tomto okamžiku značně komplikuje cestu za záchranou ve slovenské Fortuna lize.
82'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! MARTIN MEČIAR z přímého kopu zatočil míč přesně do levého dolního rohu branky a Tomáš Jenčo byl bez šance! Vyrovnáno 2:2!
82'
Pankarićan zakombinoval s Ivánem, který byl následně faulován před šestnáctkou hostů. Sereď má výhodu přímého kopu z výborné pozice.
81'
Blahút posílal centr k Tandirovi, ten však náročný míč nezpracoval.
80'
Mazán hledal centrem na zadní tyči Pavlíka, hosté budou nakonec vhazovat míč z pravé strany.
80'
Mazán si na levé straně vyžádal faul, Pohronie má výhodu přímého kopu ze zajímavé pozice.
79'
Z přímého kopu zkusil střelecky ohrozit domácí branku James Weir, který je dnes při chuti. Míč z jeho kopačky ale tentokrát minul pravou tyč.
78'
Žlutou kartu dostává Filip Duranski (ŠKF iClinic Sereď).
77'
Ján Hatok posílal centr k Tandirovi, kterému se však míč nepodařilo prodloužit na spoluhráče.
76'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Dino Špehar, přichází Maj Rorič.
75'
Duranski ve středu pole fauloval Ismara Tandira, dopředu tak půjdou po delším čase hosté.
74'
Sereď stále kombinuje ve středu pole, Djibo Ba hledal napravo Moronga, které výborně zastavil Župa.
73'
Domácí se znovu snaží kombinačně ovládnout střed pole, Špehar však v tomto okamžiku volil přihrávku dozadu na stopera.
71'
Důrazný zákrok Djibyho Ba ve středu pole, Kojo Matić zůstává ležet na trávníku a už i trošku takticky sbírá cenné sekundy pro svůj tým.
70'
Do konce řádné hrací doby zbývá necelých 20 minut, Sereď stále prohrává s Pohronie 1:2
69'
Rohový kop domácích z pravé strany, obrana Pohronie však vůbec nemusela zasahovat.
68'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Cédric Badolo, přichází Ismar Tandir.
67'
Sereď kombinuje na polovině soupeře, Morong našel Vuka, který zkusil vystřelit. Jeho pokus byl však opět zblokovaný.
66'
Tomáš Jenčo posílá dlouhým výkopem míč daleko od své branky, domácím se krátí čas na případný zvrat v zápase.
65'
Badolo i Djibo Ba jsou za postranní čárou, pokračujeme v zápase.
64'
Badolo je stále ošetřován, hlavou narazil do kolena Djibyho Ba a zdá se, že jde o otevřenou ránu na hlavě hráče hostů.
63'
U branky domácího týmu zůstávají ležet na trávě dva hráči. Jedním je Cédric Badolo, který před chvilkou přišel na trávník.
62'
Peter Mazan zkusil střelecké štěstí zpoza šestnáctky domácího týmu, míč mu však tentokrát nesedl na kopačku.
61'
Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Abrahám, přichází Cédric Badolo.
59'
Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! Domácí si aktivitou doslova vydřeli gól, po centru Mečiara za přispění břevna parádní střelou snížil na 1:2 FILIP PANKARIĆAN!
55'
Kdyby dnes oba týmy využili své šance, tak by byl stav zápasu 3:3. Sereď je však v zakončení absolutně neefektivní.
54'
Obrovská šance domácích! Senad Jarović dostal ideální přihrávku do středu šestnáctky hostí, kde byl zcela volný. Jenčo mu však skvěle zmenšil střelecký úhel a zmařil mu gólovou šanci! Pochválil však třeba Ivána za skvělou přihrávku a Špehara za propuštění míče.
53'
Peter Mazán centrem z rohového kopu našel skvěle Petra Pavlíka na hranici šestnáctky domácího týmu. Zkušený stoper hostů dělovkou z voleje těsně minul pravou tyč domácí branky!
52'
Djibo Ba školácky podběhl míč hostů, následnou střelu Patrika Abrahama s námahou na dvakrát zlikvidoval pozorný Kanurić, který následně svému obránci pořádně promluvil do duše.
51'
James Weir znovu parádně vyškolil obranu Seredě, dnes je jednoznačně nejlepším hráčem hostí.
50'
Aktivita hostů, míč však končí v moci Adnana Kanurića, který ho okamžitě rozehrává na nejbližšího spoluhráče.
49'
Sereď v úvodu druhého poločasu o poznání aktivnější než v poločase prvním.
48'
Dlouhý centr domácích po pravé čáře, míč ale končí za ní a tak ho získávají hráči Pohronie.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu přímý kop hostů. Centrovaný míč však obraně Seredě problémy nenadělal.
46'
Pohronie do druhého poločasu nastoupilo bez změny v sestavě.
46'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Denis Potoma, přichází Senad Jarovič.
46'
Po prvním poločase vede Pohronie v Zlatých Moravcích nad Sereď 2: 0 a je třeba říci, že zaslouženě. Sereď byla v prvním poločase nevýrazná, dělala velké chyby v obraně a trenér Peter Leran jistě bude mít co svým svěřencům během přestávky říct. Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45+1'
45'
Ján Hatok posílal centr do šestnáctky domácích, Abraham si však špatně zpracoval míč a nedostal se tak vůbec do zakončení.
45'
Další střela Jamese Weira v dnešním zápase, tento pokus zblokovaný.
44'
Chríbik našel z pravé strany uprostřed Weira, který ještě hledal volného Petra Mazána na levé straně. Následná technická střela zkušeného záložníka hostů však byla zblokována.
43'
Abraham si posadil Moronga na trávník, následně zkusil centr nůžkami, ty však byly rovněž nepřesné.
42'
Pankarićan se probíjel středem pole, následně však přihrával velmi nepřesně.
40'
Blíží se nám závěr prvního poločasu, stav zápasu je stále 0:2. Sereď je však po střídání o poznání aktivnější.
39'
Fanoušci Seredě navzdory nepříznivému stavu ženou svůj tým dopředu.
38'
Obrovská šance Seredě! Alex Iván poslal skvělý centr před Tomáše Hučka, který hlavičkou orazítkoval levou tyč hostující branky!
37'
Richard Župa tentokrát zcela propadl v defenzivě, domácí se řítili směrem dopředu v přečíslení 3 na 1, ale absolutně tuto situaci nezvládli!
36'
Aktuální poměr střel je 1:9, i to hovoří o obrovské ofenzivní převaze nováčka soutěže, který zatím vede 2:0!
35'
Z levé strany domácího týmu centroval Martin Mečiar, míč však končí v rukavicích Tomáše Jenča.
33'
Ján Hatok posílal dlouhý centr dopředu, míč však končí v moci Kanurića, který výborně přečetl hru.
32'
Obrovská šance Seredě, Mečiar posadil míč na hlavu Tomáše Hučka, který výborně zakončil, ale Tomáš Jenčo excelentním zákrokem míč vyškrábl na břevno.
31'
Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alexsandar Vucenović, přichází Filip Pankarićan.
31'
Žlutou kartu dostává Ján Hatok (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
30'
Po půlhodině hry jsme viděli dva góly Pohronie, asi pět neuvěřitelných chyb obránců Seredě a i pár slušných akcí na obou stranách.
29'
Neuvěřitelné! Djibo Ba předvádí další katastrofální chybu, střelu Petra Mazána však bravurně kryl Adnan Kanurić!
27'
Obrovské zmatky v obraně Seredě, Hatok, Weir a nakonec ani Jacko však míč nedostali do domácí sítě.
26'
Obrovská šance domácích, Morong se dostal k míči za obranou Pohronie, nakonec je mu však odpískáno postavení mimo hru!
26'
Hra se v těchto momentech přelévá ze strany na stranu, útoky Seredě jsou však velmi pomalé a hlavně celkově nepřesné v kombinaci.
25'
Hosté pokračují ve velkém tlaku, Weirova prudká rána z hranice šestnáctky však byla zblokována.
25'
Rohový kop Pohronie, Kojo Matić ale minul Kanurićovu branku.
24'
Dino Špehar fauloval ve středu pole, útočná trojice Seredě je zatím totálně mimo hru.
23'
Adam Morong dostal míč na pravou stranu, jeho přízemní centr byl však poměrně dost nepřesný a míč má znovu v moci Jenčo.
22'
Centrovaný míč z přímého kopu domácích končí v moci Tomáše Jenča, který ho pohodlně stáhl ze vzduchu.
21'
Dlouhý centr od Djibyho Ba pro Alexe Ivána, ten se však poroučel na trávník po zákroku Richarda Župu. Sereď bude následně zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.
20'
Centr Petra Mazána ze středu pole obrana Seredě bez problémů vyřešila, hosté však nadále dobývají obranný val soupeře.
18'
Žlutou kartu dostává Alex Iván (ŠKF iClinic Sereď).
18'
Pohronie je momentálně při chuti, přece jen, hostům jde prakticky o všechno.
17'
Richard Župa se probíjel do šestnáctky Seredě, Duranski ho však čistě odstavil od míče.
16'
Začátek zápasu v Zlatých Moravcích je poměrně nečekaný, přece jen favoritem zápasu byla domácí Sereď, která ale už v patnácté minutě prohrává 2:0!
15'
Pohronie právě vstřelily branku!
Weir rozehrál roh nakrátko, Chríbik následně míč doslova vybojoval pro Petr Pavlíka, který dělovkou z levého rohu šestnáctky Seredě zvýšil vedení Pohronie na 2:0!
15'
Vucenovic zkusil střelu z voleje ze střední vzdálenosti, jeho pokus však zblokoval Weir.
14'
Obrana Seredě má stále velký problém s vysokým napadáním soupeře, hosté vstoupil do utkání velmi aktivně.
13'
Filip Duranský hledal přihrávkou na pravé straně Alexa Ivána, ale ten byl v postavení mimo hru, čehož si všiml hlavní arbitr utkání, hra je pozastavena.
11'
Po rohu domácích následoval rychlý útok hostů. Hatok poslal centr do šestnáctky Seredě na nekrytého JAMESA WEIRA, který hlavičkou k levé tyči domácí branky otevřel skóre zápasu!
Další dlouhý centr domácích, kapitán hostů Petr Pavlík míč odvrátil na rohový kop pro Sereď, po kterém Pavlík míč odklidil do bezpečí.
9'
Obrana Seredě si v úvodu zápasu trošku zahrává s ohněm, Martin Mečiar však těžkou situaci zvládl. Pohronie však stále velmi vysoko napadá soupeře při rozehrávce.
8'
Znovu dlouhý nákop domácích směrem dopředu, tentokrát však do místa, kde nebyl nikdo. Míč nakonec končí opět na kopačkách Tomáše Jenča.
7'
Dlouhý nákop Seredě do šestnáctky hostí, míč před Ivánem skryl do své náruče Tomáš Jenčo.
6'
Obrovská šance hostů! Kojo Matić našel uprostřed šestnáctky Seredě Abrahama, který si však ještě míč posouval na silnější nohu, čímž promarnil vhodný moment na střelu z velké blízkosti.
6'
Brankář Pohronie Tomáš Jenčo posílá dlouhým výkopem míč na stranu domácího týmu.
5'
Domácí kombinovali před šestnáctkou hostů, při pokusu o střelu však chybovali, takže první zákrok brankáře neuvidíme.
3'
Centr Petra Mazána z přímého kopu příliš starostí domácí obraně nenadělal, branku Sereďe vůbec neohrozil.
2'
Filip Duranski fauloval ve středu pole, Pohronie bude rozehrávat se středu pole.
2'
Tentokrát má míč na kopačkách brankář hostí Tomáš Jenčo, okamžitě ho však rozehrává na nejbližšího spoluhráče.
1'
Aktivní hostující Peter Mazan získal na levé straně míč, jeho následný centr však skončil v náruči Adnana Kanurića.
1'

ŠKF iClinic Sereď: Kanurić – Vucenović, Ba, Hučko (C), Mečiar – Duranski, Potoma – Iván, Špehar, Vuk – Morong.
Náhradníci: Yakubu – Adekuoroye, T. Dabó, Michalík, Pankarićan, Rorič, Jarovič.

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Hatok, Pavlík (C), Jacko, Župa – Blahút, Chríbik, Weir, Mazan – Matić, Abrahám.
Náhradníci: Luksch – Pellegrini, Gerebenits, Tandir, Badolo, Obročník, Fadera.

Rozhodčí: Smolák – Benko, Vitkov.
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Hosté jsou na tom o poznání hůře, s šestnácti body jim patří poslední, tedy šestá pozice ve skupině o udržení. Hráči Pohronie nevstoupili do boje o sestup ideálně ani po dlouhé pauze zaviněné koronavirem, když ze hřiště Trenčína odjeli s výpraskem 4:0. Za třiadvacet odehraných soubojů vstřelili hosté celkově devatenáct branek, inkasovali jich 42, což je nejvíce z celé slovenské Fortuna ligy. Nejúspěšnějším střelcem Pohronie je záložník Patrik Abrahám, kterému se doposud podařilo vsítit tři branky.

Poslední ligová utkání:
Trenčín – Pohronie 4:0
Michalovce – Pohronie 1:0 (před pandemií)
Pohronie – Senica 0:0 (před pandemií)
ŠKF iClinic Sereď

Domácí tým se nachází na čtvrté pozici ve skupině o udržení, na kontě má třiadvacet bodů. V uplynulém ročníku nastříleli fotbalisté Sereďe 24 branek, naopak jich inkasovali pětatřicet. Sereď má náskok čtyř bodů na předposlední Nitru, která je pátá, což zaručuje baráž o udržení. Domácí vstoupili do boje o udržení po dlouhé pauze remízou, když v minulém kole remizovali na hřišti Senice. Nejlepším střelcem týmu je se čtyřmi přesnými zásahy německý útočník Senad Jarovic.

Senica – Sereď 1:1
Sereď - Žilina 0:3 (před pandemií)
Trenčín – Sereď 2:1 (před pandemií)
Dobrý den. Vítám vás u textového přenosu 24. kola slovenské Fortuna ligy, ve kterém ŠKF iClinic Sereď v rámci skupiny o udržení poměří síly s hostujícím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.